بانوی پاسخ به کشور گروه اختلاف بر سر تغییر نام: ‘من قصد ندارم برای پاک’

خواننده بلوز بانوی کرده است گفت که او آماده است برای یک نبرد قانونی با این کشور گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum بیش از حقوق به نام مرحله او.

گرمی-برنده گروه پشت ضربه آهنگ از جمله “نیاز شما در حال حاضر” و “فقط یک بوسه” تغییر نام خود را در ماه گذشته نیز به A.

در حالی که تصمیم گیری ساخته شده بود خود را به دلیل نام اصلی این معانی با دوران برده داری در گروه به زودی انتقاد برای انتخاب یک نام در حال حاضر در حال استفاده توسط یک هنرمند.

آنها ادعا کردند که آنها تا به حال در تلاش برای حل مناقشه با یک نام واقعی آنیتا سفید, در یک شیوه ای دوستانه. اما آنها ادعا شده که تیم او خواستار $10m (£7.9 m) پرداخت در ازای استفاده از نام.

با توجه به مقالات ثبت شده در ایالت تنسی کشور گروه هستند و خواستار پول از سفید و اصرار او خواهد بود قادر به ادامه انجام تحت نام.

هدف از این مورد است که عمدتا به دفاع از حقوق خود به بانوی یک علامت تجاری است که آنها می گویند آنها برگزار می شود از سال 2011 است.

سفید گفت: تنوع است که او انتظار می رود این گروه به اقدام قانونی چرا که آنها به نظر می رسید “تمایلی به سازش” از ابتدا. او گفت که او در حال برنامه ریزی برای اهدای نیمی از $10m به موسسات خیریه از انتخاب او.

“من فکر می کنم آنها همیشه می دانستم که آنها از چه قراره انجام,” او گفت:. “من آرام برای دو هفته چون من در تلاش بود به این باور است که آن خواهد بود OK و آنها را متوجه آن خواهد بود آسان تر به تغییر نام خود و یا پرداخت من به نام.

“پنج میلیون دلار است و هیچ چیز, و من در واقع ارزش بیشتر از آن است که صرف نظر از آنچه آنها فکر می کنم. اما در اینجا ما دوباره با یکی دیگر از فرد سفید در تلاش برای گرفتن چیزی از یک فرد حتی اگر آنها می گویند که آنها در حال تلاش برای کمک به.

“اگر شما می خواهید به عنوان یک مدافع و یا یک متحد به شما کمک کند کسانی که شما بیداد میکند. و که ممکن است نیاز شما را به چیزی چون من نمی خواهید پاک شود.”

بانو یک گروه در عین حال از پاسخ به آخرین نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>