کایلی و کندال Jenner انکار ادعای لباس خود شرکت قادر به پرداخت بنگلادش کارگران کارخانه: 'این نادرست است'

کندال و کایلی Jenner را تکذیب کرده اند ادعا می کند که لباس های خود را خط موفق به پرداخت کارگران کارخانه در بنگ

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

کندال و کایلی Jenner را تکذیب کرده اند ادعا می کند که لباس های خود را خط موفق به پرداخت کارگران کارخانه در بنگلادش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در ماه ژوئن, بازسازی, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به اخلاقی مد ادعا کرد که ستاره واقعیت' لباس شرکت کندال + کایلی شد متعلق به برندهای جهانی گروه (GBG) یک شرکت آن گفت: موفق به پرداخت پوشاک کارگران در بنگلادش برای لغو سفارشات در ماه های فوریه و مارس.

در نامه ای از ریک عزیزم مدیر عامل شرکت GBG مورخ 21 مارس سال 2020 به دست آمده و با بازسازی و گفت: "با توجه به غیر قابل پیش بینی از وضعیت شرکای خرده فروشی ما باید لغو سفارشات موجود و موجودی و محصول تولید شده و ممکن است هیچ فروش از طریق. در نتیجه ما هیچ چاره ای اما به تصمیم گیری دشوار برای لغو همه S/S 2020 سفارشات از تمام تامین کنندگان (بدون مسئولیت)."

در بازسازی این مقاله به آن اشاره شده GBG وب سایت که قبلا ذکر شده کندال و کایلی شرکت به عنوان بخشی از پرتفوی خود از مارک های آن کار کرده بود با عنوان ارتباط بین این دو شرکت است.

این اتهامات نیز اعلان مجدد در رژیم غذایی پرادا Instagram account, باعث واکنش شدید در برابر خواهر' شرکت.

روز پنج شنبه در حقیقت ستاره به اشتراک گذاشته بیانیه ای در کندال + کایلی Instagram account, که در آن آنها گفت: ادعای "بی وفا" که خود شرکت است و نه متعلق به توسط GBG.

"ما می خواهیم به آدرس تاسف و نادرست شایعه است که برندهای جهانی گروه صاحب کندال + کایلی برند و ما را نادیده گرفته اند به پرداخت کارگران کارخانه در بنگلادش به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر" این بیانیه می خواند. "این نادرست است.

"کندال + کایلی نام تجاری متعلق به 3072541 Canada Inc نه GBG."

در بیانیه این شرکت توضیح داد که آن را کار کرده بود با کا-GBG در گذشته در "فروش و توسعه کسب و کار ظرفیت تنها" اما که لباس شرکت می کند "در حال حاضر هر گونه ارتباط در همه با GBG."

ادامه کندال + کایلی تیم گفت: "ما می دانیم که این بار تلاش برای صنعت مد و پوشاک کارگران به عنوان یک کل و ما همچنان به حمایت از همه همکاران ما مشغول به کار در کارخانه ها که تولید محصولات ما است."

"ما تولید در کشور در سراسر جهان و دریافت هر گونه نگرانی از این کارخانه ها که تولید محصولات" شرکت به این نتیجه رسیدند.

GBG که حذف کایلی و کندال شرکت آرم از آن سایت در تاریخ 24 ژوئن در بیانیه ای گفت: به DailyMail در آن زمان: "کا-GBG نام تجاری مدیریت بخش از مارک های جهانی گروه (GBG) و طراحی و یا تولید هر محصول برای کندال + کایلی."

مستقل در تماس است مارک های جهانی گروه برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن