کریستن بل می گوید: پنج سال دیگر با استفاده از پوشک پس از او خجالت

کریستن بل نشان داد دختر او دلتا در حال حاضر بیشتر اسان آموزش دیده در حالی که باز کردن در مورد مادر شرمندگی او

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

کریستن بل نشان داد دختر او دلتا در حال حاضر بیشتر اسان آموزش دیده در حالی که باز کردن در مورد مادر شرمندگی او با تجربه پس از اعتراف به تازگی که پنج سال هنوز هم استفاده از پوشک.

در ماه مه بل باز کرد تا در مورد مبارزات اسان-آموزش و شوهر, Dax Shepard جوانترین فرزند در یک قسمت از Momsplaining با کریستن بل.

در طول قسمت بل منعکس شده در سهولت که با آن او و شپرد اسان آموزش دیده خود را هفت سال لینکلن قبل از آشکار: "در حال حاضر جوانترین من پنج و نیم هنوز در پوشک."

این جای خوب بازیگر را پذیرش شد با انتقاد در رسانه های اجتماعی که در آن پدر و مادر-shamers گفت: کودک بود بیش از حد قدیمی به پوشیدن پوشک.

در یک مصاحبه جدید با امروز پدر و مادر بل گفت که دلتا دیگر پوشیدن پوشک پس از زن و شوهر "تحت فشار قرار دادند و او را کمی دورتر" دنبال میکند.

"شما می دانید چیزی است که خیلی خنده دار است ؟ شروع کردم به صحبت کردن در مورد آن و مردم بودند مانند: 'شما باید یک پنج ساله که هنوز در شبانه پوشک?!' و سپس آن را به مانند دو هفته بعد که ما تحت فشار قرار دادند و او را کمی دورتر و در حال حاضر او," بل گفت: قبل از اینکه شپرد interjected.

"نگه دارید. که واقعا در نوع نمایندگی از مردم گفت که به شما," او گفت: با اشاره به mum-انتقاد بشود که بل اذعان کرد: "بله درست است. Twitterverse شد نوع مادر شرمندگی من است که من علاقه مند است. بنابراین من نگه داشته در پاسخ با همان چیزی که: "هر کودک متفاوت است که آنها هستند.

"و من باید پنج و نیم ساله که هنوز هم گاهی اوقات خیس, تخت, و این درست است! اما او را گرفتن وجود دارد."

در طول مصاحبه 39 ساله نیز نشان داد که روش او و شپرد استفاده اسان-قطار دختر خود توضیح داد که آنها از خواب بیدار دلتا در 11pm هر شب به استفاده از توالت.

"شما می دانید آنچه که ما باید انجام دهید ؟ ما او را از خواب بیدار و در حدود 11 شب زمانی که او را مانند یک انسان زنده قرار داده و او را در توالت," او گفت:, و اضافه کرد که او فکر می کند آن را "واقعا عادی" است و پدر و مادر باید احساس شرمندگی اگر فرزندان خود را یاد بگیرند به استفاده از توالت متفاوت است.

"من فکر می کنم این واقعا طبیعی است و هیچ کس نباید احساس شرمنده اگر بچه خود را یک الگوی نامنظم برای آموزش" مادر-از-دو گفت. "و اگر شما می خواهید به سعی کنید این 11 ساعت را-آنها-pee ترفند عالی وجود دارد بدون شرم در هر یک از آن.

"گاهی اوقات آن را طول می کشد بچه ها تا زمانی که آنها حتی بیش از پنج! اما من هرگز ملاقات بالا معلم مدرسه ابتدایی که pees شلوار خود را در تمام طول روز. آن را به توقف در برخی از نقطه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب