کنیا به ممنوعیت واردات و استفاده از لباس باز می شود راه را برای تجدید محلی طراحی

Catherine Muringo کمد لباس شامل لباس های دست دوم حمل از سراسر جهان: رنگارنگ, بلوز و شلوار جین از کشور کانادا,

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Catherine Muringo کمد لباس شامل لباس های دست دوم حمل از سراسر جهان: رنگارنگ, بلوز و شلوار جین از کشور کانادا, گل لباس از ایالات متحده, سنگر کتهای از استرالیا و کیف چرم از انگلستان است.

برای سال Muringo خرید استفاده از لباس و لوازم جانبی با قیمت های ارزان در باز هوا بازار در نایروبی و استفاده از آنها را به مد خود را منحصر به فرد ،

هفت سال پیش او همچنین شروع یک کسب و کار خرید و فروش اقلام توزیع بازیگران کردن پالتو خز دار, پیراهن و کفش به مشتریان در کنیا و در بازارهای خارجی مانند بوتسوانا اوگاندا و تانزانیا.

در اواخر ماه مارس با این حال دولت کنیا منع واردات با استفاده از لباس در آنچه گفته شد یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. حتی اگر استفاده از لباس هستند fumigated قبل از حمل کنیا مقامات گفته بودند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به دلیل افزایش عفونت در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

کسب و کار مانند او در حال حاضر در معرض تهدید و همچنین sartorial انتخاب میلیون ها نفر از کاربران که بستگی به کم هزینه واردات به ماندن شیک.

"بزرگداشت عشق به رفتن به بازارهای دست دوم و صرف ساعت به دنبال و جستجو" Muringo می گوید. "بزرگداشت عاشق تنوع و دوم."

مقامات همچنین گفت: ممنوعیت واردات پوشاک – شناخته شده به عنوان mitumba به سواحیلی کلمه به صورت "بسته نرم افزاری" – می تواند غیر منتظره بهره مند شوند. آن می تواند کمک به کنیا احیای خود را در صنعت نساجی که محو شد در اواخر دهه 1980 به عنوان کشور شروع به باز کردن آن به بازارهای خارجی رقابت است.

"من فکر می کنم تاج نشان داده است نه فقط برای کنیا اما برای بسیاری از کشورها به نگاه باطنی زیادی و امتحان کنید و با پر کردن برخی از شکاف بازار می گوید:" فیلیس Wakiaga مدیر اجرایی انجمن کنیا از تولید کنندگان. "واقعیت این است که وجود دارد یک فرصت بزرگ برای ما به تولید لباس های محلی برای شهروندان است."

اعضای یک بودجه خصوصی غیر دولتی ضد عفونی کردن بازار در نایروبی (خبرگزاری گتی ایماژ)

برای سال, کنیا, همراه با دیگر کشورهای شرق آفریقا در تلاش است تا فاز از لباس های مورد استفاده برای افزایش تولید محلی اما کشورهای مواجه با خطر حذف شدن از آفریقا رشد و فرصت عمل که به ترویج تجارت با ارائه کاهش می یابد و یا وظیفه-دسترسی رایگان به بازار ایالات متحده. بسیاری از کشورها در حمایت از سازماندهی ممنوعیت وارداتی پوشاک به استثنای رواندا.

این بیماری همه گیر به کنیا یک فرصت برای ترویج خود تولیدی لباس اما خنثی یک تجارت پر جنب و جوش.

در نایروبی ترکیبی از ممنوعیت واردات به علاوه مستند اقدامات و یک شبه حکومت نظامی معرفی شده به مهر این ویروس به شدت کاهش فعالیت در محبوب Gikomba و Toi صرفه جویی بازارهای مارپیچهای از مسیرهای باریک بسته بندی شده با bellowing فروشندگان و انبوهی از لباس و کفش و کالاهای خانگی.

به عنوان بزرگترین وارد کننده لباس های مورد استفاده در شرق آفریقا, کنیا جدید خود را با ممنوعیت انتظار می رود که نه فقط upend زنجیره تامین, اما همچنین منجر به خونریزی در مشاغل متصل به تجارت و از دست دادن میلیون ها دلار از خزانه دولت به درآمد مالیاتی و عوارض واردات قرار می گیرند.

اما در جایی که برخی از دیدن مشکلات دیگران فرصت است.

Wagura Kamwana مالک نساجی انبار یک فروشگاه پارچه است که به دنبال سرمایه گذاری بر روی این لحظه.

Kamwana, 40, رشد, پوشیدن, دست دوخته شده به لباس او را از مادر و بعد از آن به دنبال مد روز لباس دست دوم در بازار. بزرگداشت مانند استفاده از لباس او می گوید: هر دو برای قیمت و دلیل خود را با کیفیت بالا پارچه.

یک کارگر تولید ماسک صورت در یک کارخانه پوشاک در Kitui, کنیا (خبرگزاری گتی ایماژ)

در سال 2016 او را باز فروشگاه ارائه بیمه کیفیت پارچه و تهیه شده از اروپا به شبه که می خواست برای ایجاد بالا پایان مد محلی است.

در سال 2018 او شروع به ارائه خدمات تولید برای طراحان به دنبال توسعه خطوط کوچکتر بودند که در حال تبدیل دور توسط کارخانه تنها علاقه مند به سفارشات عمده.

Kamwana در حال حاضر مشغول به کار با برجسته طراحان محلی مانند Katungulu Mwendwa.

همه گیر نیز ارائه فرصت برای شروع خود لباس خط. او برچسب جدید تنظیم شده است برای تولید لباس روزمره برای زنان از جمله لباس و روسری و شلوار اعم از $25 (20 پوند) به $150.

Kamwana می گوید: طراحان و تولید کنندگان باید با همکاری و گرفتن گام های کودک به فشار صنعت نسبت به بلوغ.

"کل این زنجیره ارزش را کاملا چند سال به طور عملی و یا دیده می شود," او می گوید و اضافه کرد: "آنچه که ما می توانید انجام دهید بلافاصله مناسب هنر ما ساخت."

دیگر کنیا شرکت نیز در پاسخ به چالش های همه گیر با تمرکز محلی.

فردریک Bittiner پوشند که آیا انتخاب پارچه و طراحی و خیاطی برای خرده فروشان در شرق آفریقا و اروپا و ایالات متحده دیده می شود کاهش سفارشات به دلیل coronavirus پس از آن تبدیل به تولید ساق پوش, T-پیراهن و جلیقه برای بازار محلی می گوید این شرکت مدیر عامل دومینیک Agesa.

پس از نزدیک شدن به توزیع کنندگان با نمونه Agesa می گوید: او 50 سفارشات در یک هفته.

برای بیش از حد طولانی "کنیا بوده است تمایلی" به incentivise تولید کنندگان محلی او می گوید: اما ممنوعیت واردات یک گام به سوی ساختن شرایط مطلوب تر برای صحنه های محلی در نهایت شکوفا.

"ما قادر به برآوردن بازار کنیا و فراتر از آن?" Agesa می پرسد و سپس پاسخ: "به تدریج پاسخ مثبت است."

آینده کنیا طراح مد موسی Omondi Odhiambo در محل کار (EPA)

Suave کنیا یک نام تجاری است که تبدیل دست دوم لباس اعم از ابریشم پیراهن برای کت چرم به لباس های شیک و رنگارنگ کیف های مسافرتی, کوله پشتی و کیف پول. با واردات ممنوعیت موسس آن محمد Awale است به دنبال منابع از محلی دباغ خانه ها و کارخانجات نساجی.

"اگر همه گیری همچنان ادامه دارد و ما باید برای انطباق در حالی که هنوز تولید این نوع از کیسه های روشن است که ما را منحصر به فرد می گوید:" Awale, 32. "هنگامی که ما منبع محلی ما ایجاد مشاغل و صنایع ما رشد می کنند."

جایی است که تغییر برای انطباق با تغییرات در آورده با این بیماری همه گیر بیشتر قابل مشاهده در ویژه صادرات مناطق در حومه نایروبی. در سال 1990 تاسیس این مناطق ارائه شرکت های کمتری مقررات به علاوه مشوق های مالیاتی برای ترویج صادرات کسب و کار.

اما با مرزهای بسته و صادرات ياوه برخی از لباس های کارخانه را آغاز کرده اند نگهداری کنیا بازار با این کشور به طور موقت اجازه می دهد تولید کنندگان به بیش از حد معمول از تهیه بیش از 20 درصد از تولید سالانه به بازارهای محلی.

شونا EPZ دارای 500 کارمند و باعث می شود منعکس کننده لباس کار برای شرکت ها از جمله 3M و پوشاک برای فروشگاه های بزرگ مانند TJ Maxx. پس از همه گیر آغاز شد, شرکت چرخد و به سمت ساخت تجهیزات حفاظت شخصی برای کنیا تولید ده ها هزار نفر از ماسک جراحی و لباس هر روز مدیر آن می گوید: اسحاق Maluki.

Maluki می گوید که او نیز با همکاری دست دوم وارد و در مقیاس کوچک و تولید کنندگان که با توجه به ممنوعیت استفاده از لباس به طور فزاینده ای با توجه به همکاری با شرکت های بزرگتر مانند خود را به لباس برای مصرف محلی.

"ما واقعا می خواهید به آنها را تشویق به دیدن این نوع کیفیت است که می آید از اینجا است که می تواند به اشتراک گذاشته شده به بازار محلی" او می گوید. "بازار محلی بزرگ است."

بررسی روز تولید ماسک صورت در Kicotec کارخانه در Kitui (خبرگزاری گتی ایماژ)

اما قبل از اینکه قوی لباس بخش می توانید نگه دارید کارشناسان می گویند که تولید کنندگان محلی را مجبور به غلبه بر یک میزبان از چالش ها از جمله دسترسی ناکافی به سرمایه گذاری, هزینه های بالای برق و کمبود مواد اولیه از جمله نخ.

واقعیت این است که لابی قدرتمند گروه دوم صنعت پوشاک در ایالات متحده در حال حاضر انتقاد کنیا حرکت نمی کند و به خوبی جواب هم می گوید: Emily آن ولف یک محقق در دانشگاه لیدن در هلند که مطالعه کرده است قصد دارد فاز از لباس های مورد استفاده در شرق آفریقا.

کنیا هدف به اولین کشور در آسیا و اقیانوسیه به مذاکره تجارت آزاد توافق با ایران که می تواند به تضعیف کنیا را به حفظ لباس بان.

استفاده از لباس معامله گران باید به دادگاه تجدید نظر به دولت در روزهای اخیر به لغو این ممنوعیت گفت: وجود دارد هیچ خطر بهداشت عمومی در ارتباط با تجارت اما مقامات تا کنون حکم داد که گزینه.

در حال حاضر کنیا طراحان و تولید کنندگان می گویند این ممنوعیت آنها را می دهد یک پنجره فرصت برای شروع به شکل دادن به آینده از مد در کنیا.

"در حال حاضر زمان مناسبی برای انتخاب و تغییر می گوید:" Kamwana مالک نساجی انبار. "شما شگفت زده خواهد شد توسط چه می آید از این کشور است."

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب