مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منn در ژوئن سال 1986 در حال حاضر معروف عکس گرفته شده از یک گروه از افراد جوان در شهر نیویورک. این نبود روزمره خود را revelers اما برخی از بزرگترین نوآوران خلاق و upstarts عصر همه به طور معجزه آسایی در یک قاب. گرفته شده توسط اندی وارهول – زیرا که چیز دیگری ؟ – تصویر از ویژگی های این هنرمند Jean-Michel Basquiat با پوشیدن یک دست کت و شلوار و خیره impertinently به لنز همانطور که اگر به می گویند: “چرا من ، نوشیدنی من است.” در سمت چپ او است Afrobeat پیشگام Fela کوتی به دنبال پر زرق و اگر کمی روغن کاری در یک پیراهن دوزی-و-شلوار دسته کوچک موسیقی جاز. در کنار کوتی است مدل و خواننده, گریس جونز, تمام استخوان های گونه و سخت خیره. او در گفتگو با مسخره مرد سفید با مهم کردن گوش و, و که ابرو هستند comically مطرح شده است.

این مرد که به نظر می رسد startlingly مانند پسر در کجا Wally? کارتون بود هنرمند Keith Haring. بسیاری نمی دانیم او در حال حاضر, اما در اواسط دهه هشتاد او هر بیت به عنوان معروف به عنوان جدید خود را, افراد مشهور, playmates. خود را شاد کارتونی تصاویر خزنده نوزادان پارس سگ و رقص مردان در دیوارها و بیلبوردها و در گالری همه جا – برای یک زمان یک Haring کودک حتی روشن در میدان تایمز.

آینده BBC, مستند, Keith Haring: هنر خیابانی پسرتوسط مدیر بن آنتونی داستان خود می گوید و نشان می دهد که چرا 30 سال پس از مرگ او از یک مرتبط با ایدز بیماری در سن 31 کار خود را bestrides فرهنگ عامه مانند یک bespectacled کلوسوس. با توجه به در همه جا از نقشه های خود را بر روی لیوان, تی شرت, حلقه کلید و پوستر در مغازه ها هدیه ها جهان بیش از آن ممکن است احساس به عنوان اگر یک فیلم مستند است که به اضافی مورد نیاز است. او پس از مرگ وضعیت مشابه است که از فریدا کالو – که گرامی برای نقاشی او اما در معرض خطر تحت الشعاع قرار, کارت پستال چاپ و بالشتک لباس فروخته شده در نام او.

اما به عنوان آنتونی مستند آشکار Haring عاشق کالا خود را به طوری که او در آن خود را – داد و آن را به دوستان و خانواده به پوشیدن بیش از حد. وجود دارد یک لحظه دوست داشتنی در این فیلم که در آن Haring سالمندان پدر آلن قرار می دهد بر روی یک جفت از رنگ زرد و نقاشی های دیواری-خفه کفش های داده شده به او توسط پسر او. “آنها کمی زرق و برق دار و در با صدای بلند, سمت,” او می گوید. “من یک زرق و برق دار با صدای بلند مرد.” با الهام از وارهول, هرینگ, خرید عمده فروشی به این ایده از هنر به عنوان یک نهاد تجاری و می خواست کار خود را به همه جا و در دسترس است. او نومید شدند از نخبگان تظاهر آمریکایی صحنه هنر و هنر دوست بود که اهل تفریح و بازی و سرگرم کننده است.

دهه ها قبل از Banksy آغاز شده redecorating اموال عمومی در بریتانیا Haring رسم بود در سراسر نیویورک مترو در تابلوهای تبلیغاتی و در ساختمان متروک آوردن گسترده پاشیده رنگ به غفلت محلات. هرینگ که همجنسگرا بود همچنین redecorated حمام از منهتن LGBT Community Centre با نمرات مبارک آلت تناسلی گوناگون, ها squirting, رقص, در حال صعود و یا در حال در آغوش گرفت و توسط دیگر خوشحال آلت تناسلی; در حال حاضر رگبار حذف شده اند و شما می توانید این قطعه را با تعیین وقت قبلی. در سال 1986 او را باز کرد جواهر پاپ فروشگاه در نیویورک خیابان لافایت بود که کهنه با Haring خرده ریز از جمله کلاه مدالها و کیسه – حتی کف پوشیده شده بود او در هنر است. او گفت که در حالی که او می خواست به درخواست تجدید نظر به جمع او نیز می خواست کار خود را به لذت می برد توسط کودکان و نوجوانان از برانکس.

این فیلم که به گرم روشنگری و هنرمندانه ساخته شده در اطراف طولانی صوتی مصاحبه با هرینگ با شرح حال جان گروئن نشان می دهد نه فقط کار می کنند اما این مرد از سال های اولیه خود را به عنوان فرزند ارشد از طبقه متوسط محافظه کار پدر و مادر در پنسیلوانیا به هنر-مدرسه arriviste که قطع کار خود را در دالان های ناخوانده. اغلب این قطعات خواهد بود پاره شده و او را به سادگی چوب قطعات تا بازگشت دوباره پس تصمیم گرفت آنها نگاه بهتر که در راه است. حتی پس از آن او یک استاد از خود ارتقاء.

هرینگ کار آویزان در آمریکا آیکون نمایشگاه در اپرا گالری لندن در 19 ژوئن 2019 (رکس)

آن را نیز به ما نشان می دهد Haring فعال. در میان اولیه رنگ و کاریکاتور چهره کار او بدون شک سیاسی است. معروف خود “کرک این است که ضربت سخت زدن” نقاشی دیواری افزایش آگاهی در مورد یک داروی جدید که باعث خرابی زندگی می کند. او در راهپیمایی علیه آپارتاید و برای خلع سلاح هسته ای, توزیع رایگان پوستر به شخص میدهد. او در جشن سیاه و موسیقی و فرهنگ و معروف پاپ برهنه بدن گریس جونز و رقصنده لایحه تی جونز با نقاشی های دیواری. “گاهی اوقات به عنوان یک بچه من تا به حال به این فوق العاده ای احساس گناه در مورد تمام چیزهایی که تا به حال انجام شده از f***ing بیش از سرخپوستان به کل جنبش حقوق مدنی” او می گوید گروئن. “من احساس بسیار نزدیک میل به فرهنگ [از] مردم از رنگ از من به فرهنگ در راه است.” هرینگ نیز صحبت آشکارا در مورد ایدز در زمانی که این بیماری و افراد مبتلا به آن بودند و می ترسیدند و stigmatised. خود را “جهل = ترس” پوستر از سال 1989 هنوز هم نیش 30 سال بعد.

هرینگ حرفه ای بود مختصر و روشن است اما او زندگی می کند از طریق 10 ، 000 یا بیشتر قطعات ساخته شده او در طول عمر خود در بنیاد است که مطرح شده است و میلیون ها نفر برای ایدز و تجاوز موسسات خیریه و در کوه های Haring کالا است که همچنان به پرواز از مغازه ها هدیه ها. سال گذشته من در بازدید از نمایشگاه Haring کار در آمستردام. صف برای مغازه کشیده و درب و به باغ. من پیوست آن و خرید یک hoodie با Haring پارس سگ پخش در سراسر قفسه سینه. من آن را دوست دارم. در حال حاضر من آرزو می کنم من می خواهم یک نشان ،

Keith Haring: هنر خیابانی, سکس در بی بی سی دو روز شنبه در ساعت 9.15

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im