خوزه مورینیو برنده نبرد به عنوان Mikel Arteta مجموعه آرسنال برای بیشتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

باکاری سانیا می تواند به وضوح آن را حس می شد. در طول نیمه دوم نوشیدنی شکستن او به طور فزاینده ای خشمگین با بازیکنان و مشخصه آشفته. که یکی از چیزهایی که در مورد این موضوع است فواصل. آنها نه تنها ارائه یک فرصت برای مدیران به صحبت کردن با بازیکنان خود را, اما همچنین ارائه نادر پنجره را به خلق و خوی خود را و چگونه آنها را به آنها صحبت می کنند. این اساسا یک اتاق پانسمان بحث تیم در زمین است.

تاتنهام شده بود تحتانی سمت بالا به آن نقطه و نگاه بسیار خوش شانس در برخی از لحظات اما هیچ چیز به مانند اضطراب. خوزه مورینیو آرام بود. آن را به عنوان اگر او می دانست که آرسنال خواهد نگاه کنید به نگه داشتن بازی و نتیجه بازی را به دست خود.

Arteta می دانستم که آن را بیش از حد – و این که چگونه آن را انجام.

مورینیو یک پیروزی مهم پس از بحث هفته گذشته است که در آن وجود دارد مهم است.

این واقعا نبود یک بازی برنده با مورینیو کلاس و یا هر یک از معمول کلیشه آمده است که در میان وضوح از پیروزی.

تصمیم بر آن شد آرسنال را در جریان مشکلات که Arteta تلاش برای رفع.

"بدیهی است که اگر شما به دور دو اهداف دور است که ما داده اند در برابر این بازیکنان آن را بسیار دشوار است برای پیروزی در دربی" اسپانیایی گفت.

به سهم خود اسپرز در انتظار بودند به افشای این مشکلات و مورینیو بود به طور معمول درگیر شدن در هنگام توضیح سمت خود رویکرد است.

"پس از میکل را به بال پشت من فکر می کنم آنها در حال بازی بسیار خوبی است. من فکر کردم من نیاز به این تیم شکل های مختلف و کنترل است که ما را در یک موقعیت بهتر برای سعی کنید برای برنده شدن در این بازی.

"آنها بازی با [هکتور] Bellerin و [کیه] Tierney واقعا گسترده و بالا و سپس آنها را [اتلتیک] بیلبائو و [Nicolas] په په یا [Bukayo] Saka به داخل.

"من می خواستم پشت من چهار متمرکز می شود بسته شدن مناطق مرکزی و پریدن تنها به بال پشت در مناسبت های خاص. برای من که نیاز به یک قربانی از [موسی] سیسوکو و لوکاس [Moura].

"حتی پس از آن ما تا به حال دو هدف در حمله به انتقال و رفتن به تغییر جهت بازی.

"پس از آن بود که استراتژی ما برای این بازی اما مهم تر از این بازیکنان است. ذهنیت و راه آنها را در آغوش بازی و رقابت با آرسنال است."

آن را به خوبی کار می کرد در روز – اما این نوع از نقطه است. آن را برای روز. مورینیو همچنان ماهر در دیدن یک مخالف سمت رویکرد و کار کردن یک سیستم دفاعی برای آن است.

مورینیو کردم نتیجه او نیاز روز (AP)

که خوب در کوتاه مدت و یا یک بازی. آن است که نه اما پایدار چشم انداز بلند مدت – است که بخشی از این مسئله است. که دیده شد مقدار زیادی در منچستر یونایتد. وجود دارد بسیاری از این نوع از برنده. آن معنی نیست که او تا به حال ایده حق برای این باشگاه است.

Arteta در تلاش است برای اجرای چنین ایده. حتی وجود دارد که نشانه هایی از آن را در برابر اسپرز برای خیلی از این بازی ساخته شده است که آن را از همه بیشتر خسته کننده برای او.

"راه آنها بازی امروز شخصیت آنها نشان داد به این زمین و نشان می دهد که ما خنثی حریف آنها فشار بالا آنها را وادار به لگد زدن به توپ و دفاع در یک بلوک پایین است که دقیقا آنچه ما می خواستیم آنها را به انجام.

"این است که ذهنی دشوار است چرا که طرز فکر شما است [که] شما جلو هستید شما کنترل بازی. همه چیز ما در مورد صحبت کردیم که در واقع اتفاق می افتد و سپس شما فقط به آن لحظه دور و ذهنی [آن را] بر کل خلق و خوی, حرکت و انرژی است.

"هر بازی چیزی اتفاق می افتد کمی حاشیه در اینجا کمی حاشیه وجود دارد و من مطمئن هستم که ما را دریافت کنید وجود دارد. من افتخار می کنم چرا که من دیده ام هرگز آنها را بازی مانند راه آنها امروز در این زمین به طوری که یک مثبت است."

نتیجه این نمی شد. Arteta در تلاش است برای به تصویر بزرگتر نگاه. مورینیو می تواند شادی کردن در روز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب