کتی پری می گوید: Kanye West ریاست جمهوری می تواند یک کمی وحشی “

کتی پری این کشور Kanye West اعلام که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور بعد از این سال گفت: این کار “است که بهترین راه حل برای کسی که با تجربه”.

غرب ادعا در روز 4 ژوئیه است که او خواهد بود به دنبال در انتخابات بعدی اگر چه کارشناسان باقی می ماند مشکوک است که او را در واقع اجرا شود.

صحبت کردن در بازدید Radio UK, پری خطاب می کند. “خوب من فکر می کنم شما می دانید که به دنبال بازگشت است که انتخابات ریاست جمهوری است که بهترین راه حل مناسب برای کسی که با تجربه و حرفه ای در زمینه خود را,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما را دیده اند و از تجربه آموخته است که هنگامی که ما نمی باید جوانب مثبت در این موقعیت است که می توانید آن را کمی وحشی,” او اضافه شده است.

در حالی که “I Kissed a Girl” خواننده به نظر می رسید به بی اعتبار کردن غرب اعتبار او همچنین ابراز تحسین او به عنوان یک هنرمند.

“من عاشق کنی! او شگفت انگیز است! من فقط شما می دانید, من او را دوست دارم به عنوان یک هنرمند” او گفت:. “و من فکر می کنم او باور نکردنی disruptor به عنوان یک هنرمند و یک مکالمه شما می دانید ساز به عنوان یک هنرمند. و این چیزی است که من دوست دارم بیشتر در مورد او.”

پری به انتشار یک آلبوم جدید; ظاهر او در رادیو به دنبال اولین جدید تک “لبخند”.

تلویزیون, شخصیت, شارون آزبورن نیز به تازگی مورد انتقاد غرب خواستار میلیاردر رپر و تهیه کننده “شرم آور” برای درخواست وام دولت به ارزش بین $2m و $5 متر (£1.6 m £4 متر) برای جلوگیری از اخراج در شرکت کفش Yeezy.

تسلا کارآفرین Elon Musk نشان داده بود که او را حمایت غرب ریاست جمهوری اجرا شده است اما پس از پیشنهاد او این است که دوباره موقعیت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>