مخفی, اسیایی بان کی مون و کالری برچسب: تمام قوانین جدید در دولت چاقی استراتژی

دولت اعلام کرده است که یک سری از اقدامات این معرفی به عنوان بخشی از آن چاقی جدید استراتژی برای به دست آوردن مل

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

دولت اعلام کرده است که یک سری از اقدامات این معرفی به عنوان بخشی از آن چاقی جدید استراتژی برای به دست آوردن ملت مناسب و سالم و محافظت از خود در برابر coronavirus و محافظت از بیمه خدمات درمانی.

روز دوشنبه وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی منتشر شده جزئیات بسته جدید و همراه با "سلامت بهتر" کمپین که طراحی شده است برای کمک به مردم از دست دادن وزن.

دولت می گوید که تا به معرفی قوانین جدید برای کمک به مبارزه با چاقی که در آن آمده است که یکی از بزرگترین بهداشت بحران بریتانیا مواجه است.

با توجه به ارقام دو سوم (63 درصد) از بزرگسالان در انگلستان اضافه وزن دارند یا مبتلا به چاقی و یکی از سه فرزند ترک مدرسه ابتدایی اضافه وزن یا چاق با چاقی و بیماری های مربوط به هزینه بیمه خدمات درمانی £6 میلیارد دلار در سال است.

دولت می افزاید که ضرورت مقابله با چاقی آورده شده است به جلو بر اساس شواهد لینک به افزایش خطر از coronavirus.

آن را می گوید که با اضافه وزن قرار می دهد افرادی که در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ از Covid-19 با خطر رو به رشد قابل ملاحظه ای شاخص توده بدن (BMI) را افزایش می دهد. نزدیک به هشت درصد از بیماران بدحال با Covid-19 در واحد مراقبت های ویژه شده اند و چاق در مقایسه با 2.9 درصد از جمعیت عمومی است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: "از دست دادن وزن سخت است اما با برخی از تغییرات کوچک ما می تواند تمام احساس نازی ،

"اگر ما همه ما کمی ما می توانیم ما کاهش خطرات بهداشتی و محافظت از خودمان در برابر coronavirus – و همچنین در نظر گرفتن فشار بیمه خدمات درمانی است."

دکتر آلیسون Tedstone ارشد تغذیه در بهداشت عمومی انگلستان که منجر به "سلامت بهتر" کمپین افزود: "این طرح بلند پروازانه هستند و به درستی.

"مقابله با چاقی کمک خواهد کرد که جلوگیری از بیماری های جدی و صرفه جویی در زندگی می کند. این اقدامات جسورانه به ما کمک خواهد کرد نکته این مقیاس در چاقی. این استدلال برای عمل است که روشن ترین آن را به حال شده است."

به عنوان دولت در ادامه در پاسخ به جهانی همه گیر وزیران در حال تنظیم بسته جامع از اقدامات برای کمک به مردم از دست دادن وزن اگر آنها نیاز به دریافت فعال و اتخاذ یک شیوه زندگی سالم است.

در اینجا ما نگاهی به قوانین جدید گنجانده شده در این طرح دولت از ممنوعیت مواد غذایی آشغال آگهی به تجویز دوچرخه سواری.

ممنوعیت تبلیغات مواد غذایی ناسالم

دولت قرار است به معرفی قوانین جدید است که ممنوعیت تبلیغات مواد غذایی سرشار از چربی و قند و شکر و یا نمک (HFSS) در تلویزیون و آنلاین قبل از 9 شب هنگامی که کودکان به احتمال زیاد به آنها مراجعه کنید.

پیش از این نیز نگه دارید کوتاه جدید مشاوره در مورد اینکه آیا ممنوعیت حاضر آگهی برای HFSS باید درخواست در هر زمان از روز است.

تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط مرکز تحقیقات سرطان بریتانیا از ماه سپتامبر سال 2019 نشان می دهد که تقریبا نیمی (47.6 درصد) از تمام مواد غذایی آگهی های نشان داده شده در طول ماه در ITV1 کانال 4 کانال 5 و Sky1 بودند برای محصولات بالا در چربی شکر و نمک. این افزایش به حدود 60 درصد در طول 6pm به 9pm حافظه – زمان اسلات که در آن کودکان را مشاهده قله.

شواهد پشتیبانی شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض HFSS تبلیغات تاثیر می گذارد و چه زمانی که کودکان از خوردن هر دو در کوتاه مدت و دراز مدت با شکل دادن به کودکان تنظیمات در سن جوان است.

پایان 'خرید, یک, یکی, رایگان' (مخفی, اسیایی) تبلیغات

بیشتر قوانین را نیز محدود ترویج غذاهای سرشار از چربی و قند مانند "خرید یکی از دریافت یک رایگان" ارائه می دهد و دولت متحده است.

نیز وجود خواهد داشت بان کی مون در این موارد قرار داده شده در مکان برجسته در فروشگاه های چنین به عنوان وسیله و ورودی و آنلاین.

در انگلستان مردم بیشتری را صرف خرید محصولات غذایی در ارتقاء بیش از هر کشور دیگر اروپایی و یک بررسی از سال 2018 نشان می دهد که حدود 43 درصد از تمام مواد غذایی و نوشیدنی واقع در برجسته حوزه بودند برای غذاهای شیرین و نوشیدنی در مقایسه با فقط یک درصد برای اقلام سالم. مغازه ها را تشویق به ترویج سالم انتخاب و ارائه تخفیف بیشتر در مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات است.

کالری برچسب

بزرگ و رستوران ها و کافه ها و takeaways با بیش از 250 کارمند به زودی نیاز به اضافه کردن کالری برچسب به مواد غذایی آنها را به فروش برساند.

این حرکت در می آید و پس از تحقیقات نشان می دهد غذا خوردن در حال تبدیل شدن بیشتر شایع به خصوص در میان خانواده ها با 75 درصد از مردم بازدید از یک رستوران, فست فود, رستوران و یا گرفتن یک غذای آماده در هفته گذشته در مقایسه با 69 درصد در سال 2010.

دولت متحده وجود دارد که اغلب به فقدان اطلاعات در مورد کالری از این موارد با تحقیقات نشان می دهد افراد مصرف حدود 200 کالری در یک روز اگر می خورند را نسبت به مواد غذایی آماده شده در خانه. امید است اندازه گیری های جدید کمک خواهد کرد که مردم را سالم انتخاب آگاهانه به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل است.

با وجود دستورالعمل جدید دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای اجرای تغییرات در همان زمان به عنوان تخفیف در رستوران ها و زنجیر از طریق آن غذا خوردن به کمک طرح است که برخی از کارشناسان دولت می تواند به تضعیف آن ضد چاقی مبارزه است.

الکل کالری, برچسب

جدید مشاوره راه اندازی خواهد شد قبل از پایان سال 2020 به معرفی کالری برچسب الکل دولت متحده است.

مصرف الکل برآورد شده به حساب برای نزدیک به 10 درصد از مصرف کالری از کسانی که نوشیدنی با حدود 3.4 میلیون بزرگسال مصرف اضافی روز ارزش کالری هر هفته – مجموعا اضافی دو ماه از هر سال است.

تحقیقات نشان می دهد اکثریت مردم (80 درصد) است غافل از کالری محتوای مشترک نوشیدنی و بسیاری از به طور معمول دست کم گرفتن درست محتوا.

دولت معتقد است که الکل برچسب می تواند منجر به کاهش مصرف در بهبود سلامت مردم و کاهش کمر.

وزن از دست دادن برنامه ها و دوچرخه سواری نسخه

دولت نیز گسترش خواهد داد و وزن خود را مدیریت خدمات به طوری که بیشتر مردم می توانند دسترسی به حمایت آنها نیاز به از دست دادن وزن است.

این شامل مراقبت از خود نرم افزار و ابزارهای آنلاین برای افراد مبتلا به چاقی مربوط به شرایط و تسریع بیمه خدمات درمانی پیشگیری از دیابت برنامه.

از سال آینده پزشکان ارائه خواهد شد مشوق برای اطمینان از زندگی مردم با چاقی داده می شود پشتیبانی برای کاهش وزن و مراقبت های اولیه کارکنان نیز باید از این فرصت برای تبدیل شدن به "وزن سالم مربیان" هر چند آموزش تحویل داده شده توسط PHE.

به طور جداگانه GPs را نیز تشویق به تجویز ورزش هایی مانند دوچرخه سواری و فعالیت های اجتماعی برای کمک به مردم در حفظ مناسب است.

جلو بسته غذایی شوی

مشاوره برای جمع آوری نظرات و شواهد در این زمان "چراغ" برچسب سیستم مورد استفاده در محصولات غذایی راه اندازی خواهد شد در این سال برای کمک به مقامات اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این حال استفاده توسط مصرف کنندگان و صنعت در مقایسه با نمونه های بین المللی.

انگلستان "چراغ" طرح محبوب است با 90 درصد از مصرف کنندگان موافقت آن کمک می کند تا آنها را به تصمیم گیری آگاهانه در هنگام خرید مواد غذایی. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که در مقابل بسته تغذیه برچسب نشان داده شده است به سالم خرید سبد کالری کمتر و کمتر قند و چربی و نمک و بالاتر محتوای فیبر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن