کتی پری به پایان می رسد دشمنی با تیلور سویفت به عنوان مثال رستگاری برای دختران جوان'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Katy Perry باز کرده است تا در مورد او و تیلور سویفت تصمیم به قرار دادن اختلافات خود را پشت سر آنها پس از یک سال دشمنی.

در یک مصاحبه جدید با هوارد استرن پری توضیح داد که او و سریع می خواست با یک مثال مثبت برای طرفداران جوان.

"شایعات در زندگی می تواند آسانسور اما حقیقت این طول می کشد و از پله ها بالا. آن را فقط طول می کشد زمان" پری گفت:, و اضافه کرد که دشمنی خود را ساخته شده بود به بزرگتر از آن واقع شد توسط رسانه ها.

"آنچه من بسیار سپاسگزار برای این است که ما را علنا و به عنوان مثال از رستگاری برای دختران جوان" او ادامه داد. "در حال حاضر ما فوق العاده پسند. من همیشه می خواستم بهترین راه حل برای او و در حال حاضر ما می توانیم بحث در مورد بهترین ما می خواهیم برای هر یک از دیگر."

دو هنرمند عموم آشتی در ماه ژوئن گذشته در این موزیک ویدیو به صورت سویفت آهنگ شما نیاز به آرام کردنجایی که آنها به تن تطبیق همبرگر و لباس سرخ. پس از ظاهر شدن در موزیک ویدئو پری زیر نویس یک Instagram عکس از جفت بغل کردن: "این وعده غذایی است که گوشت گاو-رایگان #MeatFreeMonday."

در طول مصاحبه پری که باردار با فرزند اول با اورلاندو بلوم همچنین پیشنهاد کرد که یک استاندارد دوگانه در رسانه های جهان را پوشش می دهد دعوا زن است که تا حدی به سرزنش برای ستاره در " دشمنی.

"شما هرگز مانند, مقالات در مورد Ed Sheehan و جاستین بیبر در یک مبارزه یا Shawn Mendes and Niall Horan در مبارزه با" او گفت:. "آن جاوا را به مخاطبان و رسانه ها و هنرمندان زیادی از فقط تغییر از آگاهی است."

این سر و صدا خواننده توضیح می آید و پس از او قبلا گفته Ellen DeGeneres که دشمنی بین خودش و سریع شروع به عنوان یک "سوء تفاهم".

"این در واقع فقط یک سوء تفاهم است اما ما باید این گروه از مردم که به ما را دنبال کنید و به طوری که آنها به نوعی شروع به چرخش در برابر یکدیگر کمی بیش از حد" این خواننده گفت: در طول یک ظاهر on The Ellen DeGeneres Show سال گذشته است.

با توجه به پری جفت ارز را آشتی آغاز شد و پس از او فرستاده سویفت یک "تحت اللفظی شاخه زیتون" در طول خواننده شهرت تور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن