کیت بکینسیل بازدید در دیوهایی که انتقاد او برای دوستیابی مردان جوان

کیت بکینسیل در پاسخ به آنلاین ترول به صورت نقد و او تصمیم به تاریخ مردان جوان.

در روز پنج شنبه بکینسیل مشترک یک ویدیو در Instagram از خودش و گربه او را تحت پوشش در googly چشم در کنار عنوان: “کاباره ها بسته هستند اما ما googly چشم و بیشتر از آن را همان به جز کمتر در معرض خطر بیماری و هیچ کس می خواهم اندکی بیش از همه بانوان لوو صندلی [sic].”

با این حال به نظر می رسید به عنوان اگر برخی از این بازیگر سبب شد که بیشتر علاقه مند به زندگی شخصی او از تماس او را به ماندن در خانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با بسیاری از remarking در زندگی عاشقانه.

در اوایل سال جاری 46 ساله به پایان رسید و رابطه او با کمدین پیت Davidson, 26 و اخیرا مرتبط شده است 23 ساله نوازنده Goody فضل که او با زندگی در لس آنجلس در طول مستند.

پس از پاسخ به چند, نظر, بکینسیل را با شوخ پاسخ به کسی که پرسید: “چرا شما در حفظ و آشنایی بچه ها است که می تواند کودکان خود را؟”

بکینسیل پاسخ داد: “هر رابطه من تا به حال شده است تنها به شما آزار.”

هنگامی که شخص دیگری گفت: “شما نیاز به یک مرد” بکینسیل نوشت: “به من بگو چرا ؟ برای متوقف کردن من چسبیده چشم در گربه ؟ اگر چه او دوست داشت چشم در گربه ؟ اگر چه من نمی کند ؟ چگونه می خواهد به او کمک کند از این وضعیت است.”

هنگامی که شخص دیگری پرسید که آیا او ازدواج کرده بود ، سرندیپیتی استار نوشت: “به گربه بله.”

این اولین بار نیست بکینسیل است صحبت کردن در برابر انتقاد او دریافت برای داشتن روابط با مردان جوان.


در مصاحبه ای با سلامت زنان در مه, بازیگر اظهار نظر در مورد چگونه “مضحک” است که مردم انتقاد سن او فاصله عاشقانه.

“این احساس می تواند کمی از یک عمل سیاسی می شود و به بیش از 32 که با داشتن سرگرم کننده در همه” بکینسیل گفت.

“و این است که من به این معنی نیست انجام مخدر و نوشیدن و مهمانی چون من هرگز هستم اما در حال مسخره و رفتن و رفتن, ‘Oh my God, من قصد دارم به نشستن در خانه و پیش بینی یائسگی در حالی که crocheting’.”

کیت بکینسیل در حال حاضر در رابطه با 23 ساله نوازنده Goody فضل (گتی)

بکینسیل در ادامه به مقایسه خود را چگونه انتخاب شیوه زندگی در حال گزارش شده در رسانه ها در مقایسه با کسانی که از مردان و افزود: “من شاهد مردان به طور مداوم انجام آنچه آنها دوست دارند, آیا در روابط و یا تصمیم به خرید یک موتور سیکلت و یا گرفتن یک خال کوبی.

“آن نشده است به عنوان تفسیر, ‘چرا او تا به حال بیشتر از کودکان?’ یا ‘است که او تا به حال رفتن به تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یک پدر و مادر ؟’ یا ‘چرا او تا به حال بسیاری از دختر؟’.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>