کارن پیرس می پرسد مشاوران نظامی به وزن در چای بحث

کارن پیرس خواسته است کارشناسان نظامی به وزن در انگلیسی چای مناظره پس از یک زن آمریکایی را نسخه از این نوشیدنی موجب خشم.

در ماه مه یک زن به نام میشل که می رود با نام کاربری @jchelle36 در Infinite آپلود یک کلیپ به سایت که در آن او به اشتراک گذاشته قند لادن دستور العمل برای “چای داغ”.

این دستور که شامل چای فوری تنگ پرتقال مخلوط پودر لیموناد, شکر, دارچین و میخک, باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی که در آن شهروندان بریتانیایی را محکوم کرد و در نتیجه نوشیدن.

در 22 ژوئن سفیر بریتانیا به ایالات متحده در پاسخ به “تعداد درخواست ها نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک فنجان چای” در توییتر که در آن او نوشت: “من وجود دارد علاقه زیادی در چگونه می توان یک فنجان چای. بنابراین من به نام در عملیات آزادسازی این رکورد.”

در این کلیپ که مشاهده شده است بیش از 76 ، 000 بار Ms پیرس توضیح می دهد: “انگلیس و آمریکا ارتباط تعریف شده توسط چای” قبل از سوژه متحرک از روبرو به چندین مشاوران نظامی که به اشتراک گذاری دستور العمل های خود را.”


به گفته یک عضو ارتش انگلیس است که در تصویر با پوشیدن خستگی شما “نمی نیاز به یک مایکروویو را به یک فنجان چای”.

“همه شما نیاز دارید این است که یک برهنه, شعله, چای کیسه ای و قند و شکر” او در ادامه اضافه کرد: “شما می توانید با استفاده از شیر تازه اما این بار ما با استفاده از پودر شیر. به سلامتی!”

یک عضو نیروی دریایی سلطنتی نیز وزن در تکرار است که شما با استفاده از مایکروویو اما یک کتری را داغ چای.

“خود را ترک و چای کیسه ای را به دم” او توضیح می دهد. “سپس شما فقط اضافه کردن شیر و شما وجود دارد. مناسب, انگلیسی, فنجان چای.”

این ویدئو همچنین ویژگی های مشاوره از یک نیروی هوایی سلطنتی عضو دیده پرواز یک هواپیما که اذعان دارد که ساخت چای “در ارتفاع پیچیده است چرا که آب جوش کاملا در یک درجه حرارت های مختلف”.

“اما” از طریق سختی’ ما تولید کاملا خوش طعم محصول برای لذت بردن و آموزش و پرورش ما لذت بخش ما میزبان. چانه چانه!” او آمده است.

آموزنده تصویری درخواست مردم برای بیان قدردانی خود را برای پاسخ قطعی به این چای-ساخت سوال.

“تنظیم ضبط مستقیم!” یک نفر نظر داد.

یکی دیگر گفت: “بزرگ به نهایت قطعی خود را در این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>