Kanye غرب می گوید او می خواهد به مدل دولت آمریکا در پلنگ سیاه را mentality mag

Kanye West گفته است که او می خواهد مدل مدیریت کاخ سفید در داستانی ملت mentality mag از مارول پلنگ سیاه.

ما رپر به تازگی ادعا کرد که او در نظر گرفته شده برای اجرا به رئیس جمهور در آینده 2020 انتخابات. او گفت که اجرای به عنوان یک جمهوری خواه اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطره و یا به عنوان یک مستقل اگر او نمی کند. غرب هنوز به فایل های مورد نیاز فدرال کاغذ بازی است و خیلی دیر به نظر می رسد در برخی از دولت های رای.

در مصاحبه با فوربسغرب پیشنهاد او خواست به تقلید از مدل سازمان به تصویر کشیده شده در این آمار فیلم علمی تخیلی.

“بسیاری از آفریقایی ها نمی مانند فیلم [Black Panther] و نمایندگی خود را در…mentality mag,” او گفت:. “اما من میخوام با استفاده از چارچوب mentality mag در حال حاضر به دلیل آن را بهترین توضیح از آنچه ما گروه طراحی در حال رفتن به احساس در کاخ سفید است.

“است که یک مثبت ایده: شما Kanye West یکی از قدرتمند ترین انسان—من نمی گویم که بیشتر به دلیل این که شما یک مقدار زیادی از بیگانه در سطح ابرقدرت و آن را تنها جمعی است که ما می توانید آن را رایگان است.”

پلنگ سیاهمنتشر شده در سال 2018 ستاره دار, Chadwick Boseman به عنوان superpowered پادشاه اینده کشور آفریقایی mentality mag.

غرب به نظر می رسید نشان می دهد که روش خاص او می خواست به قرض گرفتن از فیلم در فن آوری زیرساخت ها از جمله راه های که در آن رهبر آن (پادشاه T’Challa) با این نسخهها کار از نزدیک با ملت دانشمندان است.

“بیایید به mentality mag” او ادامه داد:. “در این فیلم در mentality mag هنگامی که پادشاه رفت و به دیدار که منجر دانشمند به کفش بسته بندی کردن در اطراف کفش خود را. فقط مقدار نوآوری است که می تواند اتفاق می افتد میزان نوآوری در پزشکی مانند داروسازی بزرگ – ما در حال رفتن به محل کار نوآوری با هم.”

غرب و مصاحبه شرح داده شد توسط فوربس به عنوان “درهم و برهم”. از “Jesus Walks” هنرمند نیز تحت پوشش موضوعات از جمله اتهام انقباض Covid-19 و جمع شدن پشتیبانی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>