Kanye West: رپ تمسخر مشاهیر بعد از اعلام ریاست جمهوری پیشنهاد

Kanye West شده است trolled توسط مشاهیر پس از اعلام او قصد دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 ما انتخابات

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

Kanye West شده است trolled توسط مشاهیر پس از اعلام او قصد دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 ما انتخابات است.

رپر اعلام ساخته شده با تنها چهار ماه مانده به روز رای گیری در 3 نوامبر.

"ما در حال حاضر باید در تحقق بخشیدن به وعده های آمریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما" در غرب توییتی در روز استقلال. "من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است."

در حالی که تسلا میلیاردر Elon Musk و غرب و واقعیت star, Kim Kardashian توییتی حمایت خود را, بسیاری از ستاره ها تمسخر هنرمند خود را صدای جیر جیر.

کمدین تیفانی Haddish اعلام کرد که او بیش از حد خواهد بود در حال اجرا برای رئیس جمهور, کپی غرب جیر کلمه به کلمه. او سپس به شوخی که همکار طنز Dave Chappelle خواهد بود در حال اجرا در کنار او به عنوان پتانسیل معاون رئیس جمهور.

پاریس هیلتون همچنین اعلام نامزدی او را با تصویری از خودش را در لباس های مختلف و عینک آفتابی و گفت: او می خواهم به اطراف خودش با "داغ" کارکنان خواهد بود که "صادق" و به شما بگویم که "لباس خود را نگاه نمی کند ناز". او متعهد به رنگ کاخ سفید صورتی.

بازیگر Octavia Spencer روشن ساخته است غرب نمی خواهد او رای بدهند. "بیش از حد حماقت امروز. #SitAllTheWayDown," او نوشت. "واضح است که برخی از مردم زندگی در یک حباب. آن را در مورد زمان آن را پشت سر هم. #2020vision."

لیز مک گیر والت ستاره هیلاری داف و خواننده Toni Braxton به شوخی اعلام کرد آنها خواهد بود در حال اجرا برای رئيس جمهور در انتخابات امسال ،

غرب قبلا به طعنه او را رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024.

"اگر من تصمیم به انجام آن خواهد شد انجام می شود, من قصد دارم به سعی کنید او گفت:" در یک مصاحبه رادیویی با قدرت 92 شیکاگو DJ Pharris اضافه کرد: "بله 100 درصد آن می تواند اتفاق می افتد... 2024."

در سال 2018 غرب بازدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حالی که با پوشیدن "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه. او گفت: رئیس جمهور: "من عاشق این مرد حق در اینجا."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب