Kanye West عذر خواهی به کیم کارداشیان برای سقط جنین نظرات: ‘Please forgive me’

Kanye West علنا عذر خواهی کرد به همسرش, Kim Kardashian West, برای اعلام آنها در نظر گرفته شده بود سقط فرزند اول خود را. او پس از توصیف این موضوع به عنوان یک “امر خصوصی”.

در یک رالی در کارولینای جنوبی رپر نشان داد این زن و شوهر در نظر گرفته شده بود یک ختم کارداشیان غرب بارداری طی یک سخنرانی احساسی و عاطفی. این رویداد تا به حال شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک رالی خود را برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

در حال حاضر غرب علنا خواسته کارداشیان غرب بخشش برای آوردن این موضوع به چشم های عمومی.

او در توییتر نوشت: “من می خواهم به عذر خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی است. من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است.

“کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

غرب نیز قبلا توییتی سپس به سرعت حذف یک سری از ادعای خود را در مورد خانواده از جمله یک ادعا کارداشیان غرب بود به نام دکتر آمده و “قفل [او] بالا”.

در پاسخ همسرش نوشت: در بیانیه به Instagram: “به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی است. هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک.”

و اشاره کرد که او تا به حال نه قبلا صحبت علنی در این موضوع او گفت: غرب یک “درخشان اما پیچیده فرد” و گفت: “سخنان او گاهی اوقات نمی همسو با مقاصد خود را”.

“زندگی با اختلال دوقطبی را کاهش و یا باطل رویاهای خود را و یا ایده های خلاقانه,” او نوشت.

از آن به عنوان غرب به دنبال به درام علاقه در اطراف یک سال 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در حالی که مشروعیت مبارزات انتخاباتی خود شده است مورد سوال رپر ثبت شده است در انتخابات ماه نوامبر در ایالت اوکلاهما و ایلینوی.

در روز شنبه 25 ژوئیه غرب به اشتراک گذاشته بود یک عکس نشان داد که جاستین بیبر خواننده بازدید کرده بود او را در مزرعه خود در ایالت وایومینگ.

ستاره پاپ دیده می شد نشسته در یک انبار در غرب, ملک, که در آن او در گفتگو با موسیقی اجرایی داش دامون.

اگر شما در حال مستقر در ایالات متحده و شما یا کسی که شما می دانید نیازهای سلامت روانی کمک در حال حاضر تماس ملی پیشگیری از خودکشی تلفنی در 1-800-273-TALK (8255). خط تلفن رایگان و محرمانه بحران خط تلفن که برای همه در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

اگر شما در انگلستان و در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل [email protected] و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید