7 چیزهایی که ارزان تر هستند و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

برای تعداد بی شماری از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان به این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر زندگ

توسط FARDAALEFBA در 3 اردیبهشت 1399

برای تعداد بی شماری از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان به این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم — و عمدتا نه در راه مثبت است.

اما وجود دارد یک نقطه روشن برای خریداران: به طور ناگهانی مقدار زیادی از چیزهایی که بسیار ارزان تر از آنها چند ماه پیش.

این 7 چیز ارزان تر هستند در حال حاضر

در Clark.com شما می دانید همه ما در مورد کمک به شما پول را نجات دهد بنابراین در این مقاله ما قصد داریم برای رفتن بیش از هفت چیز است که ارزان تر هستند و در طول بیماری همه گیر.

1. بنزین

cheaper gas prices

قیمت نفت که به پایین تاریخی با معاملات آتی زیر صفر برای اولین بار.

با استفاده از گاز سایت مقایسه دوستان و گاز و من قادر به پیدا کردن قیمت در منطقه به عنوان کم به عنوان $1.09 هر گالن به عنوان از آوریل 21. و پول متخصص کلارک هوارد می گوید آنها را به رفتن و حتی پایین تر است.

2. لباس

cheaper clothes

قیمت لباس بسیار کاهش یافته به طوری که وال استریت ژورنال آن را "جمعه سیاه در ماه آوریل است."

لباس است که در آن شما در حال رفتن به دیدن "این معامله واقعی بیش از چند ماه آینده" کلارک می گوید.

"وجود دارد این مطلق پریشانی فروش است که اتفاق می افتد به خصوص در لباس زنان با وارد شدن ایمیل در یک روز یا یک ساعت فروش فلش با واقعی تخفیف اعم حدود 70 درصد" او اشاره می کند.

تبلیغات

3. اتومبیل

cheaper car prices

به عنوان شما را به خوبی می شناسند نه به عنوان بسیاری از مردم در حال رانندگی مانند آنها به طور معمول انجام این کار تقاضا برای خودروهای پایین تر است. این امر منجر به قیمت ماشین فرو بردن در بسیاری از بازارهای ایالات متحده.

"خرید و فروش ماشین سقوط کردن یک صخره به احتمال زیاد پایین 50% یا بیشتر!" کلارک می گوید. این درست است به خصوص از اتومبیل استفاده می شود که در آن قیمت ها را "حفره حفره" با توجه به سرمایه گذاری سایت بارون.

اما کلارک می گوید: شما باید وزن وضعیت مالی خود را با دقت قبل از خرید یک ماشین در حال حاضر.

"اگر شما یک فرد خوش شانس است که یک کار است که امن است و شما در حال برنامه ریزی برای خرید هر دو خودرو جدید و یا استفاده در این زمان بسیار خوبی برای خرید" او می گوید.

4. تحویل مواد غذایی

cheaper food delivery

چرا که مردم کمتر ناهار خوری داخل رستوران شما به طور معمول می تواند صرفه جویی چند دلار با استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی.

شما می توانید حتی بیشتر صرفه جویی با استفاده از نرم افزار و استفاده از رستوران انگیزه. دیدن تحویل مواد غذایی در معاملات ClarkDeals.com.

5. کارت اعتباری و پرداخت بهره

cheaper credit card interest rates

اگر شما اعتبار خوب شما می توانید با استفاده از نرخ بهره پایین تر در حال حاضر از آنجا که بسیاری از وام دهندگان ارائه نرخ مقدماتی و تبلیغات.

تبلیغات

اگر شما زین با بدهی در نرخ بهره در اینجا چگونه برای تحکیم صورتحساب کارت اعتباری خود را.

6. نرخ وام مسکن

cheaper mortgage payments

نرخ وام مسکن را غرق ساخت refinancing یک گزینه جذاب برای بسیاری از. برخی از آنها حتی پیش بینی است که نرخ پایین ادامه خواهد داد به خوبی به 2021.

"امروز با نرخ بهره پایین, شما در حال رفتن به دیدن یک کاهش قابل توجه در پرداخت های ماهانه خود را," کلارک گفت: در پاسخ به یک شنونده سوال در مورد refinancing. ببینید بیشتر از زمان refi مشاوره در اینجا.

7. سفر

It's cheaper to travel right now

با توجه به بحران بهداشت و درمان تنها یک قطعه خاص از جامعه (بهداشت حرفه ای و دیگر کارگران ضروری) باید سفر در حال حاضر.

اگر شما نیاز به مطلقا به سفر, هزینه های آن منطقه را نیز گرفته غوطه به خصوص در مقوله های زیر است:

  • بلیط هواپیما
  • هتل ها
  • اجاره اتومبیل

به عنوان غیر ضروری مسافرت های بین المللی CDC است مشاوره است که شما برای جلوگیری از آن در این زمان. که گفت:, در اینجا آنچه که در مورد رزرو آینده سفر می کند.

افکار نهایی

به عنوان این وضعیت اقتصادی نقش مصرف کنندگان ممکن است به خوبی ببینید قیمت ها همچنان به سقوط خود در بسیاری از مناطق. در تحلیل نهایی که آیا برای خرید و یا یک تصمیم شخصی است.

کلارک می گوید: مهم این است که مطمئن شوید که چشم انداز مالی خود را در طول ماه های آینده به اندازه کافی قوی است برای توجیه هر گونه خرید های بزرگ شما را.

تبلیغات

برای اطلاعات بیشتر به موقع پول مشاوره ما را بررسی کنید Coronavirus مالی راهنمای.

مطالب بیشتر از Clark.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب