Justice League star ری فیشر به “زور پس گرفت” بیانیه ای که در آن او با حمایت مدیر Joss Whedon.

فیشر که بازی سایبورگ در DC کمیک اقتباس کرده بود ابراز حمایت خود را از Whedon پس از Buffy the Vampire Slayer نویسنده در زمان بیش از جهت این فیلم از زاک اسنایدر در سال 2017.

در سال 2017 Comic-Con panel فیشر گفت: “Joss [Whedon] پسر بزرگ و زاک [اسنایدر] برداشت یک فرد بزرگ به پاک آمده و تا پایان برای او.”

ویدون را Justice League قرار بود توسط منتقدان. برای سه سال DC طرفداران پایدار یک کمپین آنلاین برای برادران وارنر به “انتشار اسنایدر برش” – فرضی نسخه از این فیلم بود که دوباره ویرایش و تکمیل شده توسط اسنایدر.

ترجمه در Comic-Con کلیپ دیروز (29 ژوئن) فیشر در توییتر نوشت: “من می خواهم برای یک لحظه به زور جمع شدن هر بیت از این بیانیه است.”

در زمان نوشتن فیشر مشخصات در سایت های رسانه های اجتماعی شامل هشتگ #releasetheSnyderCut.

آن را نازل شده در ماه گذشته است که اسنایدر تا به حال یک قرارداد امضا شده برای ایجاد یک re-نسخه ویرایش شده از لیگ عدالت برای HBO حداکثر.

بسیاری از این فیلم بازیگران اصلی مجموعه هستند به بازگشت به کمک نگهبانان مدیر تکمیل کار. هیچ تاریخ انتشار اعلام شده است و در عین حال برای به اصطلاح “اسنایدر برش” اما HBO Max را تایید کرده اند از آن خواهد شد در سال آینده.


برادران وارنر رئیس رابرت ” Greenblatt در بیانیه ای گفت: “از آنجایی که من در اینجا کردم 14 ماه پیش این شعار به #ReleaseTheSnyderCut شده است روزانه drumbeat در دفاتر ما و صندوق.

“خوب, طرفداران خواسته اند و ما هیجان زده در نهایت به ارائه. در پایان روز آن را واقعا همه چیز در مورد آنها و ما فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به انتشار زاک چشم انداز نهایی این فیلم در سال 2021.”

مستقل رسیده به Whedon نماینده برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de