Jurgen Klopp انتقاد لیگ برتر مدال قانون: “هر عضو تیم ملی باید یکی! آنها می تواند معدن’

Jurgen Klopp را به چالش کشیده است لیگ برتر دوباره به سیاست خود را بر فاتحان مدال آن را به عنوان قادر به تشخیص اهمیت کل تیم در شرایط آماده سازی برای مسابقات در سراسر فصل و همچنین در ایجاد یک فرهنگ تعالی.

لیورپول مدیر غافل شد که حداقل پنج بالا پرواز ظواهر مورد نیاز به منظور ساخته شده برای یک بازیکن به واجد شرایط برای یکی.

این رقم را به بازی آورده شده پس از 2012-13, نصف قبلی مورد نیاز از 10.

قهرمانان دریافت 40 مدال يادبود از نقره ساخته شده و می تواند توزیع شده به عنوان در هر باشگاه خواسته تا زمانی که هر بازیکنی است که حداقل پنج حضور در این بخش این فصل می شود.

لیورپول باید 21 نفر از اعضای تیم ملی که با این تعداد اما امثال Neco ویلیامز Curtis جونز هاروی الیوت تنها ویژه دو بار.

زمانی که زیدان گفته بود که نمی خواهد واجد شرایط برای یک مدال او بهت زده.

“من می خواهم به جای ما فکر می کنم در مورد حکومت دوباره و پس از آن اگر شما را به بازی یک بازی شما می توانید یک مدال. اگر آنها بازی می کنند و باید یک مدال به صداقت و نه به بازی پنج بازی.

“من مطمئن هستم که با این ایده اما من فکر نمی کنم آن است که یک قانون خوب. مردم درک نمی کنند چقدر مهم تیم ملی است که برای پیروزی در مسابقات قهرمانی. حتی اگر شما بازی هیچ بازی شما باید یک مدال دریافت کنید.

“اگر شما در حال دومین دروازه بان و شما نمی بازی شما باید دریافت مدال به خاطر شما قطار پنج میلیون بار برای یک سال و اگر شما نمی قطار در بالاترین سطح شما هیچ شانسی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی.

“بنابراین کسی که تصمیم می گیرد که آنها نیاز به پنج بازی را به نفع خود مدال ؟ این پسران را دریافت مدال 100 درصد حتی اگر من را مجبور به تولید آن توسط خودم. آنها می توانند به من مدال اما آن است که واقعا حق حکومت. این است که چه ؟

“ما باید برای برنده شدن در بازی های فوتبال و از آن است که نیست. ما نمی توانیم فقط به ظاهر دور در اینجا وجود دارد. اما اگر آنها سزاوار مدال آنها را دریافت مدال, اگر نه از لیگ برتر پس از من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>