Judi Dench ترس تئاتر نمی خواهد بازگشایی در طول عمر خود: "این ناامید احساس

خانم جودی دنچ است گفت که او مطمئن نیستید که آیا تئاتر دوباره باز خواهد شد در طول عمر خود. پایان غرب لندن مجبور

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

خانم جودی دنچ است گفت که او مطمئن نیستید که آیا تئاتر دوباره باز خواهد شد در طول عمر خود.

پایان غرب لندن مجبور شد به دنبال دولت ممنوعیت اجتماعات بزرگ در 16 مارس به دلیل Covid-19 و بیشتر مالی برای حمایت از این بخش است که هنوز به طور رسمی اعلام کرد.

صحبت کردن در کانال 4 اخبار Ms Dench گفت: او نمی ببینید که چگونه صنعت "رفتن به بازیابی" اگر دولت نیست ،

"این جان احساس و هنگامی که آنها همیشه باز دوباره ؟" او گفت:, و اضافه کرد: "من نمی دانم که قطعا من مطمئن هستم که در طول عمر من است."

خانم دنچ ادامه داد: "من نمی گویم که باید آن را دارای اولویت بیشتر از هر چیز دیگری اما آن را فقط در حال رفتن به بسیار جدی است. این یک اثر جدی در همه ما است.

"اگر تئاتر در حال حاضر و تبدیل شدن به تیره. من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به آنها را به عقب."

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که تئاتر و موسیقی در سالن می تواند بازگشایی اما اجراهای زنده اجازه داده نمی شود.

در آن زمان او موفق به نشان می دهد که آیا اقدامات بیشتری را برای حمایت از این صنعت ارائه خواهد بود اما خیابان داونینگ در حال حاضر حاکی از این می تواند اتفاق می افتد.

"ما در حال صحبت کردن به بخش هنر و با توجه به راه که در آن ما ممکن است قادر به حمایت از آنها علاوه بر بی سابقه کمک های مالی ما در حال حاضر با توجه به" جانسون سخنگوی رسمی گفت:

تئاتر تولید کننده کامرون مکینتاش اذعان کرده است که او فکر می کند آن را بعید است که غرب تئاتر پایان خواهد بازگشایی قبل از سال آینده.

آقای Mackintosh که بهترین و شناخته شده برای تولید را نشان می دهد مانند Les Misérables, The Phantom of The Opera و همیلتونبه نظر می رسد مایکل توپ BBC Radio 2 نشان می دهد در روز یکشنبه زمانی که او این باورند که پایان غرب برادوی و تئاتر می تواند به بازگشت در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر.

"طول می کشد تا ماه ها و ماه ها را بزرگ نشان می دهد مانند نوع ما را تا و در حال اجرا" آقای Mackintosh گفت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن