جود بلینگهام: بیرمنگام سیتی بازنشسته شماره 22 پیراهن پس از 17 سال-برگ های قدیمی برای بوروسیا دورتموند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیرمنگام سیتی اعلام کرده اند که آنها را بازنشسته و تعداد آنها 22 پیراهن پس از خروج از 17 سال جود بلینگهام.

نوجوان امن حرکت به آلمانی باشگاه بوروسیا دورتموند در آخر هفته گذشته در یک حرکت درک می شود در منطقه £20m شده بخشی از بیرمنگام جوانان صفوف پس از او در حال بازی در زیر هشت.

در یک گریان وداع بلینگهام نهایی خود را ظاهر برای بلوز در چهار شنبه را 3-1 شکست دربی کانتی که دیدم این باشگاه در پایان فصل قهرمانی را در 20 موقعیت فقط دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

عملکرد خود را هر دو در سطح جوانان و در طول 11 ماه پس از اولین تیم اولین بازی مقابل پورتسموث در 6 اوت سال گذشته گرفتار چشم از تعدادی از باشگاه های سراسر اروپا هر چند دورتموند برنده مسابقه امضای خود را با تشکر تا حد زیادی برای راه آنها را توسعه داده اند بازیکنان جوان از جمله انگلستان Jadon سانچو به اولین تیم به طور منظم.

اما با وجود تنها در نظر گرفتن هیچ 22 پیراهن در شروع 2019/20 فصل و 44 ظاهر به تاریخ این باشگاه را انتخاب کرده اند به بازنشسته شماره پیراهن در تلاش برای الهام بخشیدن به آینده بازیکنان.

در بیانیه باشگاه بیرمنگام گفت: "در چنین ملاحظه ای فضای کوتاه از زمان جود تبدیل به یک شکل نمادین در (این) Blues نشان دادن چه چیزی را می توان از طریق استعداد کار سخت و فداکاری است.

"او مراقبت فروتن و درگیر کردن زمینه رفتار نیز او را چنین چشمگیر مدل نقش.

"22 پیراهن مترادف با جود آمدن او به تیم اول فقط در سن 16 سال و 38 روز و این ویژگی ها است.

"و به این ترتیب این باشگاه تصمیم گرفته اند این امر می تواند اتصالات بازنشسته این شماره به یاد داشته باشید یکی از خود ما و برای الهام بخشیدن به دیگران است."

بلینگهام حدود 45 دقیقه نشستن در سنت اندرو در زمین پس از تمام وقت در شب چهارشنبه با جوانی آخرین بازیکن به ترک میدان به عنوان او در لحظات پایانی خود به عنوان یک بازیکن بیرمنگام.

بلینگهام صرف نزدیک به 45 دقیقه در سنت اندرو در زمین پس از وقت سوت (گتی)

این هافبک گفت: تلاشهای خود را به هم تیمی های باشگاه کارکنان و دوستان قبل از نشستن روی خود, و او گفت: پس از آن که روند خروج از دوران کودکی خود را در تیم ثابت شده بود یک تصمیم سخت را.

"من عاشق این باشگاه و من در تلاش برای پنهان کردن چقدر این باشگاه برای من به چه معناست. من فقط امیدوارم که هواداران لذت بردم از دیدن من بازی" بلینگهام گفت.

"این همیشه یک جایی در قلب من این باشگاه و باشگاه از من حمایت و این یک امتیاز است."

واشینگتن همچنین نشان داد که او هدفمند با سوء استفاده نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی پس از بازی, و گزارش این حادثه به پلیس که تحقیقات.

"بار مجبور به تغییر. بیشتر باید انجام شود" بلینگهام اضافه شده است.

"نه رای من به عنوان یک بازیکن و یا حتی دوست نداشتن من به عنوان یک فرد با من خوب است. اما چه کسی می تواند با استفاده از نژاد من و ننگین کلیشه به انتقاد یک تصمیم من برای زندگی حرفه ای من است که فراتر از من است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن