خوزه مورینیو teases دستیار جدید با 'تاریخچه' و 'اتصال' به تاتنهام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام سرمربی تیم خوزه مورینیو با اعتماد به نفس است این باشگاه ارائه خواهد شد در آینده انتقال پنجره در حالی که همچنین آشکار وجود دارد بدون نیاز به فروش بازیکن در این تابستان.

باشگاه می تواند شروع به انجام کسب و کار از دوشنبه و مورينيو به تقویت تیم خود را به منظور اطمینان از دریافت آنها بازگشت به لیگ برتر را بالای چهار.

آنها مرتبط شده اند با یک میزبان از نام – از جمله ساوتهمپتون را پییر امیل Hojbjerg و کره جنوبی Kim Min-jae – و پرتغالی است که مطمئن باشید با سلسله مراتب است که هیچ مالی تقاضا برای فروش بهترین بازیکن در این تابستان با چه چیزهایی سوژه متحرک از روبرو ،

خواست اگر او در انتظار به انجام اوایل کسب و او پاسخ داد: "دوشنبه ؟ یک بازیکن جدید دوشنبه ؟ این امر شگفت انگیز اخبار, اما من فکر می کنم آن را فقط به باز کردن پنجره.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن در مسیر درست است. بسیار آرام و سازمان یافته, فکر, خوب, اندازه گیری, تفکر, از همه چیز.

"ما می دانیم آنچه که ما می توانید انجام دهید ما می دانیم آنچه که ما می توانیم, ما می دانیم که جهت ما می توانیم در آن جهت ما نمی توانیم.

"ما نمی توان راکتیو در رابطه با آنچه که مخالفان ما ممکن است انجام دهد که ما نمی تواند انجام دهد. ما بسیار متعادل با هم هستیم. بدون شک و تردید در مورد آنچه که ما باید بدون شک و تردید آنچه در آن ممکن است برای ما برای به دست آوردن.

"گام به گام ما را با بهتر و متعادل تر تیم ملی از ما در حال حاضر نگه داشتن بازیکنان بزرگ ما این است که یک چیز بسیار مهم است."

وجود خواهد داشت قطعا برخی از جنبش در رئال مادرید را پشت درهای بسته ستاد پس از تأييد تاکتیکی تحلیلگر ریکاردو Formosinho ترک به دنبال سر مربی نقش و جایگزین خواهد شد توسط یک مربی جوان با یک "اتصال" به باشگاه.

انتصاب به زودی اعلام خواهد شد اما تحت-19s مربی رایان میسون رابی کین و Ledley پادشاه احتمالی.

رابی کین آموزش (گتی)

"من دیگر دستیار ریکاردو است می روم و او می روم چرا که او احساس می کند که او می خواهم که در این مرحله از زندگی حرفه ای او احتمالا یکی از آخرین فرصت ها با توجه به سن و سال او به عنوان یک سر مربی تیم" مورینیو اضافه شده است.

"من قصد دارم برای گفتن که در آن دوره است که به او, اما او می روم و همه ما برای او آرزوی بهترین.

"چه کسی در حال آمدن است به جای او ؟ من ترجیح می دهم که این باشگاه که به اطلاع شما در مورد آن, اما من تصمیم به رفتن دوباره در یک جهت است که من تا به حال قبل از اینکه در باشگاه های دیگر است که برای کمک به مردم محلی برای توسعه به جای آوردن یک دستیار با من.

"پس از آن خواهید بود کسی که با یک تاریخ را با این باشگاه در ارتباط با باشگاه و اجازه دهید سعی کنید به او فرصتی بدهد چون من واقعا یک فن از مردم در حال حرکت با تعداد زیادی از دستیاران و فراموش کردن استعداد های محلی و مردم از خانه."

اسپرز به پایان رنجور کمپین با سفر به کریستال پالاس در روز یکشنبه که در آن آنها خواهد شد امید به مهر هفته بیستم لیگ برتر صلاحیت.

کین جشن با هم تیمی ها پس از به ثمر مقابل لستر (استخر/AFP)

برای تضمین ورود آنها به پایان بالاتر از گرگ ها که در دیدار چلسی در غیر این صورت خواهد بود سمت چپ تعریق در نتیجه از آرسنال جام حذفی نهایی با فرانک لمپارد ، مورینیو تقریبا به طور کامل مناسب تیم ملی را انتخاب کنید به عنوان Dele Alli در بازگشت از یک مصدومیت همسترینگ در حالی که Eric Dier خدمت خود را در چهار بازی ممنوع.

Tanguy Ndombele تنها بازیکن از دست رفته با یک مصدومیت زانو.

"همه خوب جدا از Ndombele همه آماده است از جمله Dele Alli" مورینیو گفت: از تیم خود خبر داد. "دل می کرد با این تیم در تمام هفته او آماده است."

بازی در نیوکمپ تقریبا قطعی به بلژیک نهایی یک در باشگاه خود را به عنوان برجسته هشت سال اقامت در شمال لندن به نظر می رسد مجموعه ای برای آمدن به پایان است. مورینیو اگر چه نمی خواهند به آن را تایید کنید.

"من فکر می کنم (او) هشت سال در این باشگاه و برای من هشت ماه چیزی شبیه به آن را برای Jan آن به صحبت در مورد آینده خود را. نه برای من" او گفت:.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب