Jonny Bairstow مجموعه های دیدنی در انگلستان wicketkeeper نقطه پس از تست وقفه

Jonny Bairstow احساس تجدید و مناظر خود را در مجموعه یک انگلستان تست به خاطر این تابستان ترجیحا با wicketkeepin

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

Jonny Bairstow احساس تجدید و مناظر خود را در مجموعه یک انگلستان تست به خاطر این تابستان ترجیحا با wicketkeeping دستکش در اختیار او است. Bairstow از دست داده و جای خود را پشت گوشش به جس Buttler بعد از جام جهانی رکود دیدم Yorkshireman میانگین 19.45 با خفاش در شش آزمون در تابستان گذشته در حالی که او استراحت برای سقط سریلانکا تور در اوایل این سال است.

شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه داده است Bairstow یک استراحت طولانی تر از پیش بینی شده بود و او احساس کرد لازم است اما او در حال حاضر مشتاق به بازگشت به انگلستان سه سری تست در برابر غرب هند در ماه آینده. او به روی همه باز است اما پیشنهادات در حالی که انگلستان سلسله مراتب قبلا نشان داد بین المللی خود را در آینده ذخیره کردن به عنوان یک متخصص ضربه او اشاره کرد در غیر این صورت به عنوان او احساس می کند او glovework باقی می ماند در یک استاندارد بالا.

Bairstow که به طور متوسط محترم 37.85 در تست 48 به عنوان یک wicketkeeper در مقایسه با 27.83 در 22 بازی به عنوان یک رودخانه است بنابراین آماده برای به چالش کشیدن Buttler را نقطه پس از شارژ باتری خود را در طول وقفه.

"رفتن به سریلانکا من احساس می کنم نیاز به یک بیت از یک استراحت چون من تا به حال چیزی شبیه به مدت شش شب در خانه از اکتبر تا فوریه" Bairstow گفت: در زوم کنفرانس تماس بگیرید. که به طور طبیعی طول می کشد تلفات بنابراین من فکر می کنم آن را در یک زمان مناسب و معقول و وجود خواهد داشت یک تازگی و طراوت به آینده را در. (اما) من بسیار به دنبال به جلو به در دسترس بودن برای انتخاب. من نه حکم هر چیزی. من می خواهم به نگه داشتن گزینه های بسیار باز است. من کسی هستم که همیشه مثبت در مورد بازی.

"بیش از یک دوره از زمان من واقعا خوشحال نگه داشتن. این بیت در آغاز زندگی حرفه ای من است که مردم سوال شد اما مردم را متوقف کرده اند به صحبت در مورد آن بیش از چند سال گذشته. من نگاه آمار و آمار بسیار خوب است. پس هیچ دلیلی نیست که یک منطقه من می خواهم به بازگشت به.

"شده اند وجود دارد همیشه چالش هایی که خواسته شده است آیا شده است که نگه داشتن حلقه یا پنبه حلاجی شده در موقعیت خاص و شرایط. من می خواهم به فکر می کنم من افزایش یافته است به کسانی که در چالش است."

و همچنین به عنوان رفتن را از طریق برخی از wicketkeeping دریل در بازگشت خود را به آموزش در Headingley این ماه Bairstow مواجه شده است و یک ماشین بولینگ در داخل و دریافت برخی از throwdowns خارج در حالی که یورکشایر تیمی عادل رشید و دیوید ویلی به او داده اند برخی از سیاه و سفید و توپ پنبه حلاجی تمرین.

Bairstow جلسات تنظیم شده به شدت هنگامی که او می رود به Chester-le-Street در چهارشنبه آب و هوا اجازه به صورت دورهام جفت بن استوکس و علامت چوب در شبکه.

سه نفر در حال انتظار به نام در طولانی گروهی از بازیکنان است که به یک اردوگاه در Ageas کاسه پیش از این آزمون برای اولین بار در برابر Windies که قرار است به زیر راه در جولای 8 در پشت درهای بسته.

Bairstow اصرار دارد عدم وجود یک جمعیت نمی خواهد دست گردشگران روانی لبه به عنوان او گفت: "این یک سطح میدان بازی. داخلی محرکها شما را از طریق. را و می خواهید برای اجرا در زمانی که آن را باد می وزد و کمی سرد و نه خیلی خوب.

"وجود دارد برخی از مکان های که ما در سراسر جهان در تست کریکت که نه لزوما یک جمعیت عظیم به عنوان به خوبی. من فکر نمی کنم آن را بیش از حد بی شباهت به برخی از آن."

این Windies قرار داده اند تاکید خود را سریع بولینگ با تجربه Kemar روچ کاپیتان Jason دارنده و اگر مناسب Shannon گابریل المل لی با خام استعدادهای Alzarri یوسف و Chemar دارنده.

پرسید که آیا او relishing برخی پایدار پرخاشگری اگر او استراحت دوباره به سمت Bairstow پاسخ داد: "کاملا. بله آنها باید بسیار با استعداد حمله بولینگ همراه با برخی از تجربه و همچنین تنوع."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب