جان رحم جایگزین Rory McIlroy به عنوان جهان بدون 1 بعد از پیروزی دراماتیک در یادبود مسابقات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اسپانیا Jon رحم غلبه اعصاب و دو ضربه پنالتی به ادعای پیروزی در یادبود مسابقات در روز یکشنبه و جایگزین Rory McIlroy در بالای رتبه بندی جهان.

رحم شروع دور نهایی در تحریک و توفانی Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف با چهار گلوله سرب و خالی است که به هشت با نه سوراخ به بازی اما در اواخر درام دیدم نفع خود کوچک به سه قبل از 25 سال مهر و موم شده خود را چهارم PGA Tour برنده شوید.

رحم که می پیوندد قهرمان دوران کودکی Seve Ballesteros به عنوان تنها اسپانیایی ها برای نگه داشتن رتبه بالا جشن با مشت پمپ در محو نور و نزدیکی سکوت با تماشاگران هنوز هم ممنوع با توجه به Covid-19 محدودیت.

"من نمی دانم که چگونه به توصیف آن گفت:" رحم. "آن بوده است هدف از آنجایی که من بود 13-, 14-سال-است.

"من به یاد داشته باشید من شنیده ام یک داستان در رادیو از من نوسان مربی در اسپانیا, Eduardo Celles. ما رانندگی در جایی و او از من پرسید که چه اهداف و جاه طلبی های من و این و آن و من به یاد داشته باشید او را به گفتن من قصد دارم به بهترین بازیکن در جهان است."

رحم را دور نهایی سه-بیش از 75 دیدم او در پایان نه تحت 279 سه عکس پیش از رایان پالمر (74) با متی Fitzpatrick (68) در سوم 283 و Matt Wallace (72) و استرالیا Jason روز (73) یک شات بیشتر به عقب.

رحم را دور شروع به باز کردن با یک دیو در 10 توسط دو شیطان در 11 در حالی که پالمر نورد در یک مرغک در 12 و هنگامی که او از دست رفته یک روال سه-بالا و پایین صفحه را دیو در تاریخ 14 اسپانیولی هنگامی که فرمانده منجر شد کاهش می یابد به سه.

اما ضربه اسپانیولی steadied کشتی با یک فلش از درخشش در 16th, پنوماتیک از 30-پا به بازگرداندن چهار شات کوسن با دو بازی.

وجود دارد بیشتر در اواخر درام, اما, وقتی رحم تحویل داده شد دو ضربه پنالتی در زمانی که توپ خود را نقل مکان کرد و در حالی که پرداختن به ضرب گلوله در 16.

Rory McIlroy تحمل دشوار آخر هفته به او از دست داده و جای خود را در بالای رتبه بندی جهان (گتی)

رحم بی اطلاع بود که پنالتی و پس از پالمر bogeyed 17th راه می رفت به توپ را روی گوه 18 بدون اینکه به گفته او منجر شد و سه سکته مغزی نه پنج.

"به عنوان تأسف آن است که این اتفاق بزرگی بود که ضربه جدی گفت:" رحم. "آنچه در آن می رود برای نشان دادن این است که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.

"بنابراین من خوشحالم که من پرس کسانی که دو تا-و-نشیب چون تا به حال من از دست رفته هر دو از آنها را به علاوه مجازات سکته مغزی شاید رایان پس از اتمام قوی من خواهد بود در بازی کردن و من خوشحالم که من آن را خوب است.

"اما آن را حرکت می کند, بنابراین من قبول مجازات و آن را هنوز هم نمی تغییر نتیجه مسابقات است."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب