John Wayne نمایشگاه به حذف دنبال اعتراضات بیش اظهارات نژادپرستانه

نمایشگاه اختصاص داده شده به کلاسیک ستاره فیلم John Wayne حذف خواهد شد پس اعتراضات بیش از این بازیگر سابقه اظها

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

نمایشگاه اختصاص داده شده به کلاسیک ستاره فیلم John Wayne حذف خواهد شد پس اعتراضات بیش از این بازیگر سابقه اظهارات نژادپرستانه است.

این نمایشگاه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مدرسه هنرهای سینمایی ویژه, عکس ها و یادگاری از Wayne فیلم حرفه ای بوده ولی گل نشسته با جنجال پس از آن نصب شده بود در سال 2012.

در بیانیه ای مدرسه دستیار دین از تنوع و شمول اوان هیوز تایید کرد که این نمایشگاه می تواند در دانشگاه ها.

"گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند در ما نهادهای فرهنگی به همراه اخیر جهانی قیام مدنی توسط Black Lives Matter جنبش نیاز دارد که از نظر ما نقش مدرسه ما می توانید به عنوان یک تغییر ساز در ترویج ضد نژادپرستانه ارزش های فرهنگی و تجربه" هیوز گفت. "این تصمیم گرفته شده است که وین نمایشگاه حذف خواهد شد."

وین که با حضور مدرسه در 1920s و درگذشت در سال 1979 ساخته شده است اظهارات نژادپرستانه در مصاحبه با مجله پلیبوی در سال 1971. نقل قول از مصاحبه مطرح در 2019و منجر به تعدادی از پردیس در اعتراض به این نمایشگاه.

The Playboy مصاحبه به نقل از وین عنوان کرد و گفت: "من معتقدم که در برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت است."

او همچنین گفت که چیزی اشتباه وجود دارد با مهاجران سرقت آمریکایی های بومی زمین و اضافه کرد که "تعداد زیادی از مردم مورد نیاز زمین های جدید و سرخپوستان بودند خودخواهانه تلاش برای نگه داشتن آن را برای خود".

Wayne نمایشگاه را جایگزین یکی از جدید است که شامل "عناصر بومی فیلمسازی فمینیسم و بحرانی مسابقه تئوری از طریق صفحه نمایش تعاملی" گفت: پردیس, روزنامه, روزانه Trojan.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im