جوئل شوماخر مرگ: مدیر بتمن و پسران گمشده درگذشت 80

جوئل شوماخر کارگردان از دو بتمن فیلم همراه با فیلم مانند St elmo's Fire و از دست رفته پسر مرده است سن 80 از سر

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

جوئل شوماخر کارگردان از دو بتمن فیلم همراه با فیلم مانند St elmo's Fire و از دست رفته پسر مرده است سن 80 از سرطان نمایندگان او گفته اند.

در نیویورک به دنیا آمد و در سال 1939 شوماخر شروع به کار در صنعت مد قبل از تصمیم گیری او می خواست به دنبال یک حرفه ای در فیلم است.

او با حضور در مدرسه طراحی پارسونز در مدرسه جدید دانشگاه و مؤسسه مد تکنولوژی. او برای پرداخت می شود مدرسه با طراحی لباس و بسته بندی برای Revlon و کار به عنوان یک پنجره کمد در Bendel فروشگاه.

او گفت: مستقل در سال 1993: "این بسیار مترقی و بنابراین ما قادر به انجام تکان دهنده و هیجان انگیز ویندوز... اما مورد علاقه من بود و من یک تکه شیشه ای نشکن همان اندازه به عنوان ویندوز, حمایت آن را به واقعی شیشه ای و پس از شکست آن به طوری که از آن نگاه مانند فروشگاه تمام شده بود شکسته. من تا به حال همه مانکن cowering در یک گوشه. آن را سرگرم کننده بود."

شوماخر مشغول به کار به عنوان یک طراح صحنه و لباس در, وودی آلن سال 1973 دانلود فیلم جای خواب و داخلی (1978). او همچنین طراح تولید در سال 1974 تله فیلم قاتل زنبور عسل است.

شوماخر مدیر اعتبارات شامل ویژگی فیلم اقتباسی از اندرو لوید وبر The Phantom of The Opera, Flatliners, و باجه تلفن با بازی کالین فارل.

او بعدها در زمان بیش از بتمن حق رای دادن از Tim Burton, اولین با در سال 1995 را بتمن برای همیشه با بازی وال کیلمر, Tommy Lee Jones, Jim Carrey و نیکول کیدمن. این فیلم با فروش بیش از 300 میلیون دلار در سراسر جهان است.

دوم و نهایی بتمن فیلم بود بسیار بدخیم بتمن و رابین, بازیگران جورج کلونی به عنوان بتمن و آرنولد شوارتزنگر به عنوان تبه کار آقای یخ.

شوماخر در این فیلم بطور قابل توجهی بیشتر از اردوگاه برتون معروف تاریک محصولات. شوماخر که بود, گی, دریافت یک واکنش شدید از برخی منتقدان برای قرار homoerotic عناصر معرفی وی به رابطه بین بتمن و رابین. در سال 2006 کلونی گفت که او تا به حال بازی بتمن ،

اما در یک سال 2019 با انواع شوماخر رد اضافه کردن هر گونه گی تلویحی به فیلم است.

"اگر من نمی گی آنها هرگز می گویند کسانی که همه چیز" او گفت:. "این همه آغاز راه قبل از من. مدتها قبل از من آمد کسی که نوشت: همه چیز در مورد آنچه که پیام واقعی از افسانه ها و داستان های کودکان هستند.

"برف سفید بود همه چیز در مورد داشتن بد stepmothers. و بتمن و رابین دو همجنسگرا مردان زندگی در یک غار با هم زندگی می کنند. وجود دارد همیشه این چیزی که در مورد بتمن و رابین می گی."

شوماخر به رسمیت شناخته شده بود برای او زود لکه بینی از استعداد های جوان; در میان شرکت-چهره های مشهور او از بازیگران در پروژه های خود شدند Matthew McConaughey, جولیا رابرتز, فارل و liz boone ساترلند.

در سال 2013 او کارگردانی دو قسمت از خانه از کارت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن