جو ریشه نشان می دهد که انگلستان می تواند با رشد درک Jofra آرچر و در حال حاضر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جو Root می توانید و نمی توانید از تجربه صحبت می کنند در چه Jofra کماندار به تحمل بیش از هشت روز است. که او می داند که هر دو حیاتی است, نه فقط برای خود رهبری و حفظ جهان-ضرب و شتم استعداد اما برای درک وسیع تری از آرچر به عنوان یک فرد.

بازگشت در سال 2013, ریشه متوجه چگونه بی امان چرخه واکنش counter-واکنش تجزیه و تحلیل و واکنش به تجزیه و تحلیل شد پس از یک حادثه در یک بیرمنگام Walkabout زمانی که او تا به حال یک درگیری با دیوید وارنر. تقریبا همه کسانی که حاضر بودند آن چیزی بود و هیچ چیز در همان زمان. اما در میان وارنر را اخراج میدوی را از طریق تابستان به یک تور در زیمبابوه آن به دنبال ریشه.

بریستول 2017 و hairy بن استوکس و الکس Hales بودند بسیار جدی تر البته. اما آنها متناسب مشابه براکت. اتفاقاتی که تسلط بر گفتمان و به کریکت جریان اصلی توجه این اشتیاق فقط در راه آن را می خواهد.

به طور مشابه, کماندار در بر داشت خود را در انتهای اشتباه حق انتقاد از تصمیم خود برای متوقف کردن در تخت خود را در حالی که رانندگی را از Ageas کاسه به امارات اولدترافورد. پنج روز سپری شد در انزوا و دیدن پیام های جریان از طریق خود اشتباه است. به طور مداوم.

ریشه این تاکتیک بوده است برای جلوگیری از. او در حساب های رسانه های اجتماعی, اما آنها بسیار از ابزارهای بازاریابی است. این که چرا آن را باور یا نه او نه در واقع جزئیات آرچر ستون که در آن سریع کاسه میریزد نور بر اضطراب و سوء استفاده نژادپرستانه او فرستاده شده است. سپس دوباره, چرا که او هنگامی که او می تواند یک معتبر تر unedited سازمان ملل متحد-بانک مرکزی اروپا-اد را از مرد خود.

Jofra کماندار اتحاد چپ انزوا پس از عبور از دو coronavirus آزمون با نتایج منفی (گتی)

"من در مورد آن شنیده و صحبت به Jof و من مرتب از دیدن یک مرد است که تا به حال برای مقابله با زیادی در یک فضای کوتاه از زمان" گفت: ریشه.

"شما نگاه کنید بچه های دیگر که از طریق چیزهای مشابه. من تا به حال به از طریق David Warner حادثه بن بدیهی است که شده است از طریق یک جهنم از بسیاری از بازی خارج میشه و کسانی که تجارب معنی شما می توانید sympathise."

و سپس برای ریشه کیکر: "بدیهی است که شما نمی توانند درک کنند که همه آن را." برای یک بار یک کریکت استفاده از کلمه "بدیهی است که" اضافی است.

ریشه احتمالا هرگز درک عناصر خاص که آرچر شده است از طریق این هفته است. حتی اگر او به خوبی آگاه از این مطالب از چه جمعیت ثانویه صندوق از 25 سال را instagram خوراک. پیام های ریشه توصیف به عنوان "واقعا نفرت انگیز نژادی, سوء استفاده".

اما مسلما ریشه مهم ترین پیام ناشى از پیشنهادات است که او می تواند به محدود کردن خود در حضور رسانه های اجتماعی. به عنوان سابق انگلستان کاپیتان Michael Vaughan قرار داده و آن را در ستون خود برای تلگراف: "اگر او در حال رفتن به صرف زندگی خود را در رسانه های اجتماعی گاهی اوقات آن را نمی خواهد بسیار است."

"Jofa رشد کرده است تا با رسانه های اجتماعی و این امر می تواند یک تغییر بزرگ از او بخواهید برای قرار دادن آن را به یک طرف" گفت: ریشه وقتی پرسیده شد که به طور خاص در مورد چگونه آرچر در پاسخ به انتقاد از عملکرد او به ویژه در طول این آزمون برای اولین بار زمانی که او رد و بدل کلمات با تینو بهترین.

"کمی غیر منصفانه است. او باید به یاد بگیرند که برای مقابله با آن و می دانم که آن را نمی خواهد برود اما بار وجود دارد در گذشته این انگیزه او را برای قرار دادن در اجرای خوب بنابراین چالش این است که برای استفاده از آن در راه مثبت و غربال کردن مسائل او نمی خواهید به آن را ببینید.

جو ریشه می خواهد برای کمک به Jofra آرچر (گتی)

"در نهایت او فقط ممکن است نیاز به یک راه بهتر از برخورد با رسانه های اجتماعی کریکت-دانا است. این مشکل هنگامی که آن را به عنوان یک بخش بزرگ از زندگی خود را."

از آن آسان است به فکر می کنم از رسانه های اجتماعی به عنوان یک افزودنی. یک حیله در زندگی است که شما می توانید انتخاب کنید تا و دور زمانی که شما احساس نمی مانند سال 2009 فدورا یا 2014 را snapback. در واقع در صورتی که پیش فرض خود را در آغوش آن امتیاز. یکی که با توجه به نحوه جدایی ناپذیر رسانه های اجتماعی شده است در به اشتراک گذاری اطلاعات حیاتی در اطراف در حال رشد Black Lives Matter, جنبش, انتشار اطلاعات در سراسر بهار عربی و مستند بی عدالتی های اجتماعی می تواند به راحتی شمارش به عنوان جهل.

اما به عنوان ریشه می گوید: کماندار بزرگ آنلاین. آن وجود دارد در "Jofradamus" patter – توییت از گذشته است که کشش به عقب تقریبا یک دهه تقریبا به طور انحصاری از آرچر اظهار نظر کریکت است که می تواند به طور موثر بازیافت برای زمان حال است. آن وجود دارد در راه او و دیگر بازیکنان انگلیس به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری به طور مداوم.

کماندار پشت در تیم ملی انگلستان (گتی)

آن وجود دارد در تعداد بیش از حد. آرچر را 300,000 on Instagram ماه آینده و به همان میزان در توییتر دنبال پایان سال است. او فقط تحت 4,000 مشترکین در حرکت یا کشش ناگهانی و نزدیک است 18,000 در یوتیوب. نمایندگی خود را به عنوان مقدار به عنوان 33 آزمون درها و یک جام جهانی برنده مدال.

به عنوان مثل "اقامت کردن رسانه های اجتماعی" wrangles بیشتر از آن را در نسل های قدیمی تر و حتی کسی مثل Zak کرولی یکی از قطعا فقط یک تعداد انگشت شماری از 22 سال را در توییتر. گفتن کماندار به اقامت کردن رسانه های اجتماعی است که کمی مانند گفتن او را به اقامت کردن خیابان های شهر خود.

این هم درست است که آرچر را ندارد انتقاد خوب که آیا یک نظر بر روی سرعت خود را در کنفرانس های مطبوعاتی و یا بیشتر اشاره کرد barbs در خود اشاره. که از یک کریکت نقطه نظر است که چیزی به هدفمند توسط مخالفان خاص استرالیا که در آن انگلستان با توجه به تور در پایان 2021.

"بدیهی است که آنها در تلاش برای پیدا کردن هر چیزی در گروه" بستری ریشه. "همانطور که ما از زمان گذشته و آنچه به نظر می رسد مانند یک بی ربط حادثه می توان به ضربه سر و یا بدتر. ما بسیار آگاه آن را یک چالش بزرگ تور استرالیا اما ما که در بانک در حال حاضر و یادگیری از آن. ما یک دوره از زمان قبل از ما رفتن به آماده بازیکنان در هر راه ممکن است آنها چگونه انجام در این زمینه و خواسته های تور."

تردیدی است که می تواند از طریق توسعه پوست ضخیم تر اما موثر ترین راه این است که عملکرد. در واقع برای درمان بسیاری از این مشکلات به موفقیت است. اما آن را نیز به خاطر داشته باشید که در حالی که بیشتر اشاره به سوء استفاده او برای اینکه جوان و معروف که هنوز هم وجود دارد اگر او پیر شده بود و ناشناخته موفقیت شما را در مناظر از کسانی که لذت بردن از آوردن مردم است.

آنچه که او باید خودش را به این است که نه تنها خود کاپیتان معاون کاپیتان بن استوکس و تیم او در حال حاضر درک چالش های خود را اما آنها می خواهند او را به می دانم که او نمی خواهد نیاز به مقابله با هر یک از این خود را. "بیشتر او می داند که بیشتر ما می تواند کمک به بهتر" گفت: ریشه.

آرچر مشکلات را می توان به اختصار به عنوان در حال حاضر و به تنهایی. خوشبختانه او در سراسر یک گروه از افرادی که می خواهید برای جلوگیری از دومی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن