JK Rowling ما فروش کتاب در پشت تاخیر صنعت گسترده بوم زیر تراجنسی انتقاد

فروش کتاب های پرفروش رمان جی کی رولینگ را عقب مانده در ایالات متحده در میان یک صنعت گسترده رونق فروش. هری پاتر

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

فروش کتاب های پرفروش رمان جی کی رولینگ را عقب مانده در ایالات متحده در میان یک صنعت گسترده رونق فروش.

هری پاتر نویسنده مواجه شده است و انتقاد در هفته های اخیر برای اظهارات او در ماه ژوئن در مورد تغییر جنسیت افراد که به طور گسترده ای توصیف شده توسط همجنسگرایان+ فعال گروه به عنوان transphobic.

با توجه به انتشار مانیتور NPD BookScan کی رولینگ فروش شده بود در شکوفایی پس از شروع سال اما به طور ناگهانی کاهش در ماه ژوئن با وجود داستان چاپ کتاب افزایش فروش توسط 31.4 درصد نسبت به ماه مه. این روند تقریبا سازگار در سراسر داستان عناوین در بزرگسالان بله و کودکان بخش است.

رولینگ کتاب این افزایش فقط 10.9 درصد و کتاب های هری پاتر و تنها 7.7 درصد است.

کریستن مک لین تحلیلگر و مدیر اجرایی توسعه کسب و کار در گروه NPD گفت: "نگاه [رولینگ] عملکرد در برابر بقیه بازار به خصوص به عنوان محک در برابر عملکرد خود را در سال 2019 – که بسیار سازگار با بقیه بازار – من فکر می کنم او را.

"او قطعا عملکرد ضعیفی بقیه بازار در مقایسه با دو سوم."

مکلین theorised که افزایش در طول نیمه اول سال را می توان به coronavirus مستند به عنوان پدر و مادر نگاه برای پیدا کردن کتاب برای حفظ کودکان خود را سرگرم. او کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد دلیل ژوئن شیب.

جنجال اطراف رولینگ نمایش در اطلاعرسانی قدمت سال. در سال 2017, نویسنده نمایندگان مشخص رولینگ "مانند" یک transphobic پست های رسانه های اجتماعی به عنوان "یک میانسال لحظه".

در ماه ژوئن رولینگ توییتی در پاسخ به یک پست که با استفاده از عبارت "افرادی که عادت ماهانه". او پیشنهاد کرد که نویسنده باید با استفاده از واژه "زنان" به جای. رولینگ اظهارات شکست خورده را به حساب بسیاری از غیر دودویی مردم و ترانس مردانی که عادت ماهانه و بسیاری از زنان از جمله cisgender زنانی که نمی.

رولینگ پس از آن نوشته شده یک مقاله در وب سایت شخصی دفاع از موقعیت خود را که مخالف بود با هری پاتر بازیگران از جمله دانیل رادکلیف. نویسنده پس از آن انتقاد برای میل یک صدای جیر جیر که pejoratively در مقایسه با هورمون درمانی ضد افسردگی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب