نبرد استرالیایی: یوهانا Konta پرش به ضرب و شتم کتی Boulter

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یوهانا Konta جنگیدند از یک مجموعه سه بازی به پیروزی 2-6 7-6 10-6 برابر کتی Boulter در روز دوم نبرد استرالیایی مسابقات در Roehampton.

انگلیسی No1 Konta, 14th در رتبه بندی در جهان منعکس و پس از او مستقیم-مجموعه شکست به Jodie Burrage روز دوشنبه با چشمگیر گشت پیروزی.

Boulter, تازه, کردن از پیشرفت او در تور نهایی پیروزی در زمان اوایل 4-1 سرب در اول قبل از رفتن به این مجموعه به راحتی.

دوم به نظر می رسد به رفتن همان راه به عنوان اولین ولی Konta مبارزه راه خود را از سه بازی را به رفتن 4-3 تا در دوم در نهایت با در نظر گرفتن مجموعه و وادار به تصمیم گیری tie-break.

29 سال پس از آن انجام شده فرم خود را به decider تأمین انرژی راه خود را به یک 5-1 منجر شود. اگر چه Boulter موفق به بستن شکاف به 7-4 آن را در نهایت به پایان رسید 10-6 نفع Konta.

جفت معمولا بازی در کنار یکدیگر در حوادث اما Konta گفت: آن را آسان به دنبال گذشته رفاقت به خاطر این مسابقات است. صحبت های بعد از بازی او گفت BBC: "من فکر می کنم شما را که در کنار یک کمی. فقط در هفته گذشته ما فقط بازی تمرین مجموعه اینجا.

"آن را نه لزوما آنچه در آن می مانند اگر ما می تواند در یک گرند اسلم یا در یک WTA, رویداد, اما من فکر می کنم بیش از هر چیز آن را فقط به هر دوی ما فرصت را به کسانی که رقابتی آب به جلو تظاهر ما در جایی دیگر و فقط به برخی از خوب تنیس به دادگاه.

"او خیلی خوب شروع کردند اما من احساس می کنم قادر به آمدن به حزب کمی به بازی رفت و من فکر کردم در واقع با پایان ما بازی می کردند و برخی از تنیس.

"من فکر می کنم آن را شبیه به دیروز برای من می باشند و من برای اولین بار سه چهارم رقابتی مسابقات از ابتدای ماه مارس پس از آن رفتن به زمان و من فکر می کنم بیشتر از هر چیزی من فقط به خودم یک فرصت برای شروع بازی بهتر است.

"من فکر می کردم در هر دو بازی من در یک طرز فکر خوب, اما به خصوص امروز من فکر کردم من فقط نگه داشته ماندن وجود دارد در هر نقطه فقط به خودم فرصتی برای من سطح به گرفتن بهتر است."

همچنین در روز سه شنبه مردان جهان No77 کامرون norrie, فرض ضرب و شتم Jan Choinski در مجموعه های مستقیم 6-4 6-3 در حالی که لیام Broady دیدم آنتون Matusevich 6-1 2-6 12-10.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب