جرمی قوی ‘التماس’ مدیر Aaron Sorkin به گاز اشکآور او هنگام فیلمبرداری محاکمه شیکاگو 7

جانشینی ستاره جرمی قوی بنا به گزارش “التماس” مدیر Aaron Sorkin به گاز اشکآور او را در مجموعه ای برای آینده فیلم محاکمه شیکاگو 7.

هنگام فیلمبرداری صحنه شورش در محل در شیکاگو گرانت پارک Sorkin گفت که “جرمی از من خواهش کرد که به او اسپری با گاز اشک آور”. Sorkin اما کاهش یافته است به انجام این کار.

در Vanity Fair مشخصات در آینده Netflix, درام, Sorkin صحبت در مورد قوی روش اقدام است.

با توجه به قوی همچنین خواستار آن است که یک پلیس به تصویر کشیدن یک سرباز در فیلم پرتاب او را به زمین قبل از هر نگاهی.

در این فیلم که همچنین ستاره ساشا بارون کوهن, Eddie Redmayne, یحیی, Abdul-متین II, فرانک لانجلا و جوزف گوردون-لویت قوی نقش واقعی زندگی فعال حقوق مدنی جری روبین.

محاکمه شیکاگو 7 خواهد کرونیکل چگونه صلح آمیز ضد جنگ تظاهرات در خارج از 1968 کنوانسیون دموکراتیک شد کشنده برخورد با ماموران پلیس و گارد ملی.

Sorkin و قوی که قبلا با هم کار می کرد در سال 2017, فیلم Molly بازی.

قوی رفتار است نه از شخصیت برای بازیگر. در مصاحبه با Hboخود جانشینی شرکت ستاره برایان کاکس گفت:”جرمی است که جالب است. او با این نسخهها کار در یک نوع خاص از راه آن یک روش راه کار و من کاملا احترام”است.

قوی پیشتر در سال 2005 فیلم The Ballad of Jack and Rose به عنوان دستیار دانیل-Day Lewis, است که شناخته شده برای او بسیار همهجانبه روش رویکرد به اقدام.

محاکمه شیکاگو 7 در دسترس خواهد بود از طریق Netflix بکشد از 16 اکتبر. این یکی از جریان های غول پیکر بسیاری از اسکار رقیب این پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید