جف Hendrick رد پیشنهاد قرارداد جدید به عنوان سین دیچه تایید چهار سالمندان را ترک خواهد کرد برنلی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برنلی رئیس سین دیچه تایید کرده است که چهار برنلی بازیکنان خواهد بود ترک در پایان قرارداد خود را.

این Clarets نمی تواند پر کردن کل نه مرد نیمکت در طول بازی در منچستر سیتی به تازگی با توجه به عدم قطعیت در اطراف کسانی که ارشد بازیکنان.

و در خود را قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از برنلی بازی را در خانه به واتفورد در پنجشنبه مدیر اذعان کرد که جف Hendrick عناوین فهرست بازیکنان که را ترک خواهد کرد.

تیم های لیگ برتر داده شده بود تا شب گذشته به مهر و موم کوتاه مدت پسوند با بازیکنان که معاملات به علت اجرا در 30 ژوئن, اما برنلی را در حال حاضر ببینید بقیه فصل را با جوانان بی تجربه ساخت اعداد.

همراه با Hendrick, جو هارت, آرون لنون و آدم Legzdins همه را ترک.

صحبت کردن با رسانه ها Dyche صحبت از خود “احترام” برای چند تا از خروجی بازیکنان و همچنین اشاره کرد که Hendrick تا به حال رد پیشنهاد تمدید قرارداد خود را.

“بله او Hendrick] خواهد بود ترک” Dyche گفت. “به عنوان جو هارت, آرون لنون, آدم Legzdins.

“من باید به صحبت کرد [لنون] در طول احترام من برای او و آنچه را که آنها انجام داده اند ، این همان با جف.

“من هیچ چیز اما بیشترین احترام را برای چگونه آنها سخت کار کرده اند برای این باشگاه است.

“[قرارداد ارائه] نیست تا چه جف و مشاوران او فکر می کردم مناسب بود.”

Dyche توضیح داد که چگونه هیئت مدیره خود را به تصمیم گیری نیست و تجدید بازیکنان معاملات نشان می دهد که منابع مالی نباید شده است مسئله ای که این هیئت مدیره می خواهید او را به نگاه به آینده است.

“من می دانم که منابع مالی من نمی توانم امضای قراردادها و من فقط می توانم توصیه می کنند. من نمی توانم جسمی نشانه آنها بازیکنان. اگر یک بار در هر هفت سال و نیم من به سوال مدیره و سپس افتخار میکنم که.

آرون لنون قرار است به ترک (گتی)

“ما در هر گونه مشکلات مالی که برای اطمینان حاصل کنید. ما خیلی خوب زد ، هیئت مدیره باید تصمیم گیری ساخته شده و من قبلا هم گفتم برای من به سوال مدیره پس از هفت سال و نیم به شما می گوید زیادی.

“من فقط احساس به این مناسبت آن را مشاوره داده می شود مدت ها پیش به پیش بینی این چالش ها و آنها احتمالا می تواند دسته بندی شده اند خیلی دیر.

“ما در یک جای خوب مالی به طوری که احتمالا به همین دلیل آن است که بسیار تعجب آور است.”

اما با وجود هیئت مدیره خواسته های به جوانان ظهور, مدیر نیست و در عین حال متقاعد شده است که برخی از آنها در این باشگاه در حال آماده شده برای سطح بالا عمل است.

“آنها آماده نشده است. آنها جوان خوب جوانب مثبت است که می خواهند به خوبی مشاغل, اما آنها نداشته نسبی تجربه نشده است.

“همین دلیل است که ما کشیده شده است چرا که رئیس می خواهد من را به شما معرفی بازیکنان جوان و ادغام آنها, اما ما نمی خواهیم با عجله آنها را در.

“راه رفتن به دور Etihad یک تجربه با ارزش است.”

یکی مثبت آمد و به عنوان Dyche تایید کرد که فیل Bardsley باید بازگشت به تیم ملی, اما پس از موافقت تمدید با باشگاه.

دیدگاهتان را بنویسید