Jeff Goldblum می گوید جهان ژوراسیک: Dominion مجموعه '109 صفحات از اقدامات احتیاطی:" ما در حال رفتن به بسیار امن'

Jeff Goldblum می گوید که بازیگران Jurassic World: Dominion داده شده است "109 صفحات" از قوانین ایمنی به عنوان خ

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

Jeff Goldblum می گوید که بازیگران Jurassic World: Dominion داده شده است "109 صفحات" از قوانین ایمنی به عنوان خوانده شده پیش از فیلمبرداری از سرگیری.

این بازیگر که ستاره دار در اصلی پارک ژوراسیک در سال 1993 گفته سرگرمی امشب که بازیگران بودند از رفتن به انگلستان "که در آن وجود دارد پروتکل های بسیار" بیش از چند هفته آینده اضافه کرد: "ما در حال رفتن به بسیار امن من فکر می کنم."

او ادامه داد: "آنها به ما 109 صفحه است. آنها سرمایه گذاری تمام قلب و روح خود را و مقدار زیادی از پول را به مطمئن شوید که ما امن است. نمیخواهم شما را با جزئیات اما همه ما در حال رفتن به قرنطینه می شود و در یک نوع از یک حباب تمام خدمه و همه بازیگران. و تست و همه چیز."

Goldblum همچنین تایید کرد که او خواهد بود reuniting با بازیگران اصلی اعضای Sam Neill و لورا درن برای سومین قسط در سری جدید گفت: "ما می دانیم آن را مخاطره آمیز اما ما آن را احساس خوب است."

فیلمبرداری در جهان ژوراسیک: دومینیون در ابتدا در ماه فوریه آغاز شد اما تا به حال به متوقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که بازدید کنندگان از ما هستند و قرار است در قرنطینه به مدت دو هفته قبل از ورود به بریتانیا این بود اوایل این ماه اعلام کرد که این امر می تواند اجرا برای بازیگران و خدمه از فیلم های پرفروش هالیوود در سفر به این کشور برای کار.

معافیت اعطا شد پس از بحث بین انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden و تام کروز بازیگر است که با توجه به فیلم Mission: Impossible 7 در انگلستان در ماه های آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن