جیمز کان می گوید: Guardians of the Galaxy cameo الهام گرفته شده بود توسط مارول فن تئوری

فیلمساز James Gunn گفته است که استن لی cameo در Guardians of the Galaxy, Vol 2 الهام گرفته شده بود محبوب مارول

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

فیلمساز James Gunn گفته است که استن لی cameo در Guardians of the Galaxy, Vol 2 الهام گرفته شده بود محبوب مارول فن تئوری.

این اواخر کتاب های کمیک هنرمند برجسته در نقش های کوچک در هر یک از مارول سینمایی جهان فیلم باعث طرفداران به حدس و گمان که او در واقع همان فرد در طول یک فرازمینی ناظر شناخته شده به عنوان Uatu فرشته.

در توییتر کان که در حال حاضر در Guardians of the Galaxy, Vol 3, حال در واکنش به یک نظریه ابداع شده توسط یک هفت-سال-فن های قدیمی است که یک گلدان که کودک Groot می خورد شیرینی از همان گلدان که در آن او قبلا رشد داشته است.

خواسته مادر دختر که آیا فرزند او بود راست کان گفت: "من دوست دارم که تئوری بنابراین اجازه دهید می گویند بله. و شما می توانید خود را بگویید هفت سال او را اختراع کند."

یکی از تفنگت را پیروان در پاسخ به تایید نوشتن: "این است چگونه تمام کانن باید انجام شود:" هی این است که چه اتفاقی افتاده است؟' "من نمی دانم اما آن را برای تلفن های موبایل بنابراین بله.'"

مدیر و سپس پاسخ داد: "گاهی اوقات ، مثلا استن لی اتصال به ناظران در جلد 2 قطعا با الهام از طرفداران نظریه."

در دومین نگهبان فیلم لی cameo صورت گرفت در فضا به عنوان او ملبس به یک فضانورد کت و شلوار و به نظر می رسد بعد به مراقب.

لی شخصیت – Uatu ما فرض – صحبت می کند در مورد او یک "فدرال اکسپرس مرد". این اشاره ای به ظاهر کوتاه و در Captain America: Civil War, زمانی که او یک مرد تحویل.

لی همچنین ساخته شده پس از مرگ ظاهر در سال 2019 را Avengers: آخر بازیبه عنوان یک دیجیتالی د-سن راننده خودرو در سال 1970. این بود که لی نهایی ظاهر در یک طیف فیلم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب