جیمز اندرسون می گوید تیم کریکت انگلستان ممکن است پیوستن به غرب هند در زندگی موضوع اعتراض

انگلستان را در نظر مشترک ضد نژادپرستی تظاهرات با غرب هند در طول سه سری تست بین دو طرف در ماه آینده, سرعت, کاسه

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

انگلستان را در نظر مشترک ضد نژادپرستی تظاهرات با غرب هند در طول سه سری تست بین دو طرف در ماه آینده, سرعت, کاسه جیمز اندرسون گفته است.

بازدید غرب هند کاپیتان Jason دارنده گفت: این امر می تواند یک تیم تصمیم گیری برای آنها که آیا در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس ماه گذشته پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

"این یک بازی بسیار فکری چند هفته برای همه" اندرسون گفت: رسانه ها در روز پنج شنبه.

"آن را ساخته شده من می توانم در یک مقدار زیادی از تفکر است. ما باید گفتگو در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید به عنوان بازیکن را به یک موضع قطعا. من انتظار دارم که به گفتگو داریم."

بین المللی کریکت شورای معمولا اجازه نمی دهد که حرکات حمایت "سیاسی و مذهبی و یا نژادی فعالیت" اما تصمیم گرفته است را به یک "رویکرد عقل سلیم" برای هر بالقوه Black Lives Matter (پل) اعتراض توسط بازیکنان.

در اوایل این هفته پیشین انگلستان رودخانه مایکل Carberry گفت کریکت بود "مملو از نژاد پرستی".

اندرسون تست کریکت موفق ترین سرعت کاسه ساز گفت: او نمی تواند به یاد داشته باشید تجربه نژادپرستی اما احساس بازیکنان می تواند کمک به مقابله با این مسئله است.

"من در نیوزیلند که (تیمی) Jofra کماندار بود و نژادی ، اما از آن ساخته شده من فکر می کنم... که من چشم به چیزهایی است؟'"

"ما نیاز به فعال ساختن این بازی برای همه" اندرسون گفت.

"بیشتر وجود دارد من می توانم به عنوان یک بازیکن برای کمک به این وضعیت ؟ آیا من می توانم بیش فعال است ؟ به عنوان بازیکن و یک بازی ما نیاز به فعال تر شود." ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن