جیک پل انتقاد توسط کالاباساس شهردار برای پرتاب حزب عمده در طول همه گیر

یوتیوب ستاره جیک پل آمده است در زیر آتش برای میزبانی یک حزب در روز شنبه (11 تیر) با وجود تمدید coronavirus محد

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

یوتیوب ستاره جیک پل آمده است در زیر آتش برای میزبانی یک حزب در روز شنبه (11 تیر) با وجود تمدید coronavirus محدودیت.

فیلم از جمع آوری و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که گروه زیادی از مردم, مهمانی, بدون ماسک و اجتماعی فاصله اقدامات در پل عمارت در کالاباساس لس آنجلس.

حزب صورت گرفت هر دو در داخل و خارج از خانه با پل همسایه نشان می دهد که یک موزیک ویدئو نیز در حال فیلم برداری در این رویداد است.

در یکی از کلیپ های شلوغ حزب را برانگیخت دیده می شود نورد تاس در یک پینگ پنگ میز با شمع زیادی از پول در این نزدیکی هست در حالی که دیگری نشان می دهد سه نفر از سطل جوینده در پل باغ.

صحبت Fox 11, کالاباساس شهردار Alicia Weintraub را محکوم کرد 23 ساله اقدامات و گفت: "آنها با داشتن این حزب بزرگ هیچ اجتماعی فاصله بدون ماسک, آن را فقط یک تالار بزرگ و بی توجهی به همه چیز است که هر کس در تلاش است برای انجام همه چیز به عملکرد.

"این واقعا فقط یک حزب اقدام مانند Covid وجود ندارد این اقدام که کسب و کار نیست ، همه ما باید به انجام بخشی از ما."

پس از دریافت تعداد زیادی از شکایات ترکیبات که تا به حال دیده می شود این فیلم در رسانه های اجتماعی Weintraub گفت که احزاب از این نوع در حال حاضر خواهد شد ممنوع برای نقض دستورات بهداشتی.

وی افزود: "این نه فقط خودم که از خشم بود این بود که هر کسی که ویدیو دیدم."

مستقل است و با نزدیک شدن به پل نمایندگان برای اظهار نظر ،

در ماه ژوئن, Youtube star شد متهم توسط پلیس پس از غارت آریزونا بازار طی کردند.

"ما در ادامه بررسی آن را تایید کرد که جیک پولس در حضور و در داخل باقی مانده پس از غیر قانونی مجمع اعلام شد و شده است با اتهام جنایی تجاوز & غیرقانونی مجمع" Scottsdale اداره پلیس توییتی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن