Jadon سانچو: دورتموند جناح نمی خواهد به بازگشت به منچستر سیتی اصرار پپ گواردیولا

پپ گواردیولا بدل شده امکان مجدد ثبت Jadon سانچو به عنوان بخشی از هر گونه منچستر سیتی تیم ملی دوباره ساخت. شهر

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

پپ گواردیولا بدل شده امکان مجدد ثبت Jadon سانچو به عنوان بخشی از هر گونه منچستر سیتی تیم ملی دوباره ساخت.

شهر مجموعه ای برای ورود به بازار در هنگام انتقال پنجره دوباره باز می شود پس شکست خود را برای دفاع از عنوان لیگ برتر, با پپ گواردیولا را در کنار استقبال از قهرمانان لیورپول به آرسنال در روز پنج شنبه شب.

Leroy Sané را خروج قریب الوقوع برای بایرن مونیخ را ترک خواهد کرد شهرستان نیاز به یک جناح و همچنین حفره موجود در مرکز دفاع و هافبک با کاپیتان دیوید سیلوا نیز در راه خود را.

سانچو باز است به حرکت بازگشت به لیگ برتر پس از سمت چپ شهر برای بوروسیا دورتموند به عنوان یک نوجوان در سال 2017 و منچستر یونایتد در حال درک منجر به مسابقه برای امضای خود را.

اما رونالدو را رد کرد و هر مفهوم است که شهر را در میان باشگاه های رقابت برای 20 سال انگلستان بین المللی نشان می دهد سانچو ساخته شده تخت خود را زمانی که او را ترک Etihad سه سال پیش.

"هیچ هیچ هیچ" گواردیولا گفت: "زمانی که در مورد خواسته سانچو. "او تصمیم به ترک است, چرا باید او تصمیم به بازگشت ؟ ما می خواستیم او را به ماندن مانند Eric Garcia و فیل [Foden] در حال حاضر. او تصمیم گرفت مانند Leroy در حال حاضر خودم من تصمیم به حرکت می کند.

"آن را به اتفاق می افتد تا زمانی که او تصمیم به حرکت به دورتموند این دلیل است که او در حال رفتن به تصمیم به بازگشت و یک سال بعد. این امر را ندارد. او نمی خواست به اینجا طوری است که چرا او نمی خواهید به اینجا می آیند."

گواردیولا با این حال اذعان کرد که شهر در حال آماده شدن برای چیزی است که از یک تیم تعمیرات اساسی با نخبگان-مرکز سطح-بازگشت به درک به بالای لیست خرید.

Vincent Kompany است و در عین حال جا به جا شود او پس از خروج در پایان فصل گذشته و شکست برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط باشگاه سابق کاپیتان شده است به طور گسترده ای مقصر شکست خورده عنوان دفاع.

"برخی از بازیکنان باید جایگزین" گواردیولا گفت. "اما آن را یک فاجعه چیز یا چیز بد این بخشی از فوتبال برای سن برای وضعیت عادی و شرایط.

"این اتفاق می افتد در دیگر باشگاه ها و بازیکنان که مهم در نظر گرفته شده بازیکنان برای باشگاه تصمیم به ترک آنها نمی خواهند به اینجا و این مورد برای Jadon سانچو و Leroy به خصوص Leroy چون Jadon سانچو در آکادمی.

"ما نمی توانیم چیز دیگری به عنوان یک باشگاه, اگر بچه نمی خواهید به ماندن آنها را مجبور به ترک. ما در حال گرفتن بهترین از این بازیکنان اگر در ذهن خود آنها را خوشحال نمی کند در اینجا. این اولین چیزی است و دوم این است که با این سن و سال.

"اما این اتفاق افتاده و ما باید برای بازسازی آن است. این اتفاق می افتد در باشگاه های سراسر جهان شما هرگز می تواند ابدی و ما باید آن را قبول کنید و سعی کنید به گرفتن حق تصمیم گیری به عنوان یک باشگاه به سعی کنید برای حفظ سطح است که ما داریم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب