Jada Pinkett Smith: ویل اسمیت را انکار می کند داشتن ” امر ” با August Alsina

Jada Pinkett Smith را رد کرده است داشتن یک رابطه مخفی با خواننده August Alsina در حالی که ازدواج به ویل اسمیت.

Alsina, 27, saidthat به تیم ملی خودکشی بازیگر به او “برکت و رحمت خود را” به داشتن رابطه با همسر خود و ادعا کرد آنها با هم به صورت “سال”.

در یک مصاحبه جدید در این باشگاه صبحانه, Alsina گفت: او را تایید رابطه “با توجه به این تغییر و تحول از ازدواج خود را به زندگی مشارکت”. Will Smith, 51, عروسی, Jada Pinkett, 48, 1997.

Pinkett Smith نمایندگان گفت: نیویورک پست که Alsina ادعا هستند “کاملا نادرست”. مستقل در تماس است این بازیگر برای نظر.

Alsina ادعای او “نشسته” با ویل اسمیت “و در حال گفتگو” با او در مورد داشتن یک رابطه با همسر خود که Alsina است اند و از طریق پسر خود جیدن اسمیت در سال 2015.

“من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا عمیقا دوست داشت و یک تن از عشق به او,” او گفت:.

او گفت: تفکیک عاشقانه “تقریبا کشته شدن” او. “من تا به حال هرگز در عشق بوده است که در راه” او گفت: “آن را تحت فشار قرار دادند و من را به حال شخص دیگری است.”

اسمیت ازدواج Jada Pinkett در سال 1997 پس از طلاق بازیگر Sheree Zampino دو سال پیش از آن.

Jada Pinkett Smith گفت: شایعات از یک رابطه مخفی با August Alsina هستند “کاملا نادرست’ (گتی ایماژ)

شایعاتی است که زن و شوهر باید یک رابطه باز, شروع به گردش پس از Pinkett Smith گفت: هافینگتون پست در سال 2013: “اراده خود انسان است. من در اینجا به عنوان شریک زندگی خود را, اما او خود را مرد.”

او شفافی بر او نقل قول در حالی که صحبت کردن به هوارد استرن در سال 2015. “در پایان روز, من اینجا هستم به کسی watcher,” او گفت:. “من اعتماد که یک مرد از صداقت. بنابراین او تمام آزادی در جهان است.”

پس از گزارش از جفت رابطه ادامه داد: به سطح Pinkett Smith نوشت: در Facebook صفحه: “و من هر دو را می توانید انجام دهید هر آنچه که ما می خواهید چون ما به یکدیگر اعتماد کنیم. این به این معنا نیست که ما باید یک رابطه باز… این به این معنی ما رشد کرده است.”

این جفت ارز در اولین ملاقات پس از Pinkett شکست خورده امتحان برای یک نقش به عنوان اسمیت شخصیت دختر در 1990s سریال The Fresh Prince of Bel-Air.

ویل اسمیت اعتبارات شامل فیلمهای اکشن روز استقلال (1996) با مردان در سیاه و سفید حق رای دادن (1997-2012) و کمدی رمانتیک Hitch (2005).

Pinkett Smith فیلم نقش ها عبارتند از: The Matrix Reloaded (2003) و موفق کمدی بد بچه (2016) و دختران سفر (2017). این جفت ارز با هم کار می کرد در سال 2001 فیلم علی.

Willl اسمیت با همسر, Jada Pinkett Smith, و, کودکان, بید و Jaden (گتی ایماژ)

اسمیت و Pinkett دارای دو فرزند با هم: Jaden Smith – که به دنیا آمد در سال 1998 و دخترش بید که متولد شد و در سال 2000.

هر دو دارای مشاغل موفق در صنعت فیلم و موسیقی با دومی انتشار آهنگ “شلاق مو” در سال 2011.

Jaden فیلم نقش ها عبارتند از: The Pursuit of Happyness (2006) که او ستاره دار در با پدر و بازسازی از بچه کاراته در سال 2010.

Alsina منتشر کرده و سه آلبوم استودیویی.

شایعات از یک پتانسیل های عاشقانه بین این جفت ارز پس از تشدید خواننده “دریافت متن” از یک فرد با اشاره به Pinkett Smith نام میانی در این موزیک ویدئو از Alsina را 2019 آهنگ “Nunya”.

August Alsina تصویر با Jada Pinkett Smith در سال 2017 (گتی ایماژ)

او گفت که او “عاشق Pinkett Smith خانواده مانند خود و این که منفی دریافت کرد در نتیجه از شایعات درباره اتهام امر او را م.

“بر خلاف آنچه که برخی از مردم ممکن است به اعتقاد من یک مزاحم,” Alsina گفت. “من نمی خواهم درام. درام در واقع باعث می شود من حالت تهوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>