جک گریلیش 'هنوز مطمئن شوید که' در استون ویلا آینده اما می گوید این امر " به معنای همه چیز را به نگه داشتن باشگاه در لیگ برتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جک گریلیش یکی از نوازندگان برتر در استون ویلا را حیاتی پیروزی آرسنال چهارشنبه شب و No10 گفت: این امر به معنی "همه چیز" برای کمک به سمت او زنده ماندن در این فصل حتی اگر او نمی داند که اگر او هنوز در باشگاه مدت است.

1-0 برنده همراه با واتفورد از دست دادن 4-0 پیش از آن در شب فرستاده ویلای بالا پایین سه بر تفاوت هدف با یک بازی به بازی.

یکی دیگر از پیروزی روز یکشنبه مقابل وست هام تقریبا قطعا نگه داشتن آنها را در حال حاضر مگر اینکه واتفورد یا بورنموث جلو و از بالا به ثمر رساند heroics خود را.

برای گریلیش سه امتیاز به دست آمده در برابر توپچی ها یک عقب افتاده پاداش برای برخی از بهبود ویلا نمایش پس از راه اندازی مجدد که او گفت: آسمان ورزشی تیم ملی تمام شده بود و کار سخت است.

"این باور نکردنی بود سزاوار به عنوان به خوبی. ما بازی مدیریت دفاعی نمایش راه ما ضد حمله; تنها مشکل این بود ما باید هم یکی دیگر از هدف اما ما را 1-0 مقابل آرسنال در تمام طول روز او گفت:" در تمام زمان.

"از آن شده است یک زمان بعد اما همه ما می توانید انجام دهید این است که تمرکز خودمان را. توپ در دست ما در حال حاضر آن را به یک بازی عظیم در برابر وست هام و ما آن را همه ما.

"این عظیم از آنجایی که ما آمده ایم پشت ما سزاوار کمی بیشتر از ما در واقع شدم. برخی از چیزهایی که ما تلاش با قبل از Covid—مجموعه قطعات اذعان بیش از حد بسیاری از اهداف—اما ما تا به حال زوم تماس دو بار در هفته و سپس کار هر روز در آموزش از ما عقب بوده است و ما شده ایم درخشان دفاع و نمره از مجموعه قطعات پس از آن نشان می دهد ما کار سخت است."

به دنبال بیشتر پیش رو گریلیش خواسته شد در مورد چه مقدار نگه داشتن ویلا تا معنی به او—و اینکه آیا این ممکن است یک وداع ظاهر در ویلا پارک با شایعات مداوم در مورد یک تابستان انتقال دور.

"این خواهد mean everything to me [برای نگه داشتن ویلا تا]. از آنجایی که ما شده ایم من نبوده است به عنوان موثر به عنوان من بود ، من احساس به عنوان مناسب به عنوان من قبل از شکستن اما من فقط نیاز به انجام آنچه که من انجام دهد و من فکر می کنم من امروز.

"من بیش از حد مطمئن شوید که [در آینده] من یک هدف و آن را به نگه داشتن ویلا در لیگ برتر است. کل پایه فن می داند که ما متعلق در لیگ برتر; امیدوارم که ما می توانید انجام دهید که در روز یکشنبه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن