'این یک کوک-up': Dame Vivienne Westwood تعلیق خودش در لوله birdcage در حمایت از جولیان آسانژ

کدبانو Vivienne Westwood را قفل کرده است خودش را در یک birdcage در اعتراض به جولیان آسانژ بالقوه استرداد به آم

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

کدبانو Vivienne Westwood را قفل کرده است خودش را در یک birdcage در اعتراض به جولیان آسانژ بالقوه استرداد به آمریکا ،

روز سه شنبه صبح, طراح مد بریتانیایی به رهبری یک گروه از معترضان شعار "Free Julian Assange" خارج از بیلی در مرکز لندن.

خانم ویویان خطاب به جمعیت از مردم با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به تماس برای آسانژ را به آزادی فوری و بیان کرد: "این مهم ترین چیز در جهان است.

"نمی استرداد آسانژ - این یک کوک کردن."

صحبت کردن در مقابل مجسمه بانوی عدالت 79 ساله گفت: اتهامات علیه آسانژ شد "دقت کنید به تیک جعبه "گناه" هر زمان" و گفت که او تصمیم به پوشیدن کت و شلوار زرد برای نشان دادن یک قناری یک نوع پرنده است که استفاده شده توسط کارگران معدن به تشخیص گاز سمی.

"اگر قناری جان آنها تمام کردم. جولیان آسانژ در یک قفس و او نیاز به خارج شدن. نمی استرداد به امریکا" Dame Vivienne گفت.

"من با پوشیدن زرد چرا که او هنوز هم نشده بود هر یکشنبه. قناری یک چیز زیبا است و می خواهد به پرواز است."

او افزود که در قفس "نشان دهنده فضای جولیان خواهد ساکن اگر او تحویل به ما" و این که او است که به عنوان نمادی از "آنچه که برای شما اتفاق می افتد اگر شما جرات به افشای حقیقت".

آمریکا در تلاش برای استرداد آسانژ او افزود: "امریکا آنها فکر می کنند که خدا کشور تنها نیروی دموکراتیک در جهان است و همه فاسد است اما آنها فاسد ترین از همه است.

خانم ویویان گفت که او تصمیم به پوشیدن کت و شلوار زرد برای نشان دادن یک قناری (گتی)

"این است که تمام پیشانی حمله به مرکز نظامی "ستون ابر" دموکراسی ما در مورد توانایی برای روزنامه نگاران برای برگزاری قدرتمند به حساب از طریق رسانه ها. ما در حال از دست داد بدون آن."

آسانژ در حال حاضر مبارزه برای جلوگیری از ارسال شده به ما به صورت 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند و توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ پس از انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده در سال 2010 و 2011.

طراح که در زمان حمایت از جولیان آسانژ (گتی)

به بنیانگذار ویکی لیکس برگزار شده است در امنیت بالا Belmarsh زندان در جنوب شرق لندن جلوتر از استرداد کامل شنوایی با توجه به شروع به در پیر بیلی در 7 سپتامبر.

مورد به تعویق چهار ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با سه هفته از شواهد و استدلال حقوقی هنوز هم شنیده می شود.

آسانژ نیز از دست رفته گذشته خود را سه حضور در دادگاه با استناد به بیماری. قاضی منطقه ونسا Baraitser گفته او به نظر می رسد باید در دادگاه در 27 جولای یا ارائه تا به تاریخ مدارک پزشکی را توضیح دهد که چرا او نمی تواند.

این اولین بار نیست که خانم ویویان نشان داده است خود را برای حمایت از جولیان آسانژ.

در فوریه طراح با استفاده از حافظه خود را در هفته مد لندن برنامه به عنوان نیمی ارائه مد و نیمی اعتراض از طرف استرالیا فعال هستند.

"من می خواهم به کار با انقراض شورش و جولیان آسانژ فرید," او گفت: در آن زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن