از آن باران های آهن فقط در یک طرف از این Exoplanet

حتی sturdiest چتر نمی خواهد مقاومت در برابر باران در exoplanet زنبور-76b. محققان با استفاده از رصدخانه جنوبی ا

توسط FARDAALEFBA در 26 فروردین 1399

حتی sturdiest چتر نمی خواهد مقاومت در برابر باران در exoplanet زنبور-76b.

محققان با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ (VLT) مشاهده کرده اند یک جهان که در آن به نظر می رسد به سطل آهن است.

"یکی می گویند که این سیاره می شود بارانی در شب جز آن باران آهن" سرب مطالعه نویسنده دیوید Ehrenreich, یک استاد دانشگاه ژنو در بیانیه ای گفت.

این پدیده شرح داده شده در مقاله منتشر شده در این هفته توسط مجله طبیعترخ می دهد چرا که این سیاره شناخته شده به عنوان زنبور-76b تنها تا کنون نشان می دهد و یک چهره—"روز جانبی"—به پدر و مادر خود را ، مخالف "طرف شب" باقی می ماند در تاریکی ابدی.

در واقع برخی از 640 سال نوری در صورت فلکی برج حوت غول فوق العاده داغ روز طرف می رسد, دمای بالای 4,350 °F—چنان داغ است که مولکول های جداگانه به اتم و فلزات مانند آهن تبخیر به اتمسفر است.

این کمیک-کتاب-سبک تصویر سازی سوئیس گرافیک رمان نویس Frederik Peeters نشان می دهد یک نمای نزدیک از شب مرز exoplanet زنبور-76b (از طریق Frederik Peeters)

"یک بخش از این آهن تزریق شده به سمت توجه به چرخش این سیاره و جوی باد" اخترفیزیکدان ماریا رزا زاپاترو Osorio, صندلی, از, اسپرسو, علم, تیم توضیح داد. "وجود دارد آهن برخورد بسیار سرد در محیط های متراکم و باران."

WASP-76b نیز متمایز شب و روز علم شیمی, با توجه به مطالعه است.

استخدام جدید اسپرسو ساز در ESO را VLT در شیلی Atacama Desert, ستاره شناسان, شناسایی, شیمیایی مشابه دیگر برای اولین بار در یک ultra-گاز داغ ،

به طور خاص آنها شناسایی قوی امضای آهن بخار در شب مرزی که جدا از این سیاره دو نیمکره.

"با کمال تعجب با این حال ما نمی بینیم آهن بخار در صبح" Ehrenreich گفت: به احتمال زیاد به دلیل "باران آهن در شب کنار این exoplanet."

بیشتر در Geek.com:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب