است شاهزاده بئاتریس را شامل فرزند خوانده در خط جانشینی?

در روز جمعه 17 ژوئیه شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ازدواج کرده بودند در یک مراسم خصوصی در رویال چپل

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

در روز جمعه 17 ژوئیه شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ازدواج کرده بودند در یک مراسم خصوصی در رویال چپل از پرستاران در ویندسور.

این زن و شوهر که اعلام نامزدی خود را در ماه سپتامبر سال 2019 بودند و در اصل برنامه ریزی شده برای ازدواج در 29 مه.

اما در ماه مارس اعلام شد که عروسی لغو شده بود به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس راز عروسی شاهزاده بئاتریس به ارث برده عنوان کنتس از خانواده شوهرش علاوه بر تبدیل شدن به یک نامادری به آقای Mapelli Mozzi را کریستف وولف که متولد سال 2016.

آقای Mapelli Mozzi سهام خود را با معمار دارا هوانگ به او مشغول بود تا جدایی خود را در سال 2018 است.

اگر شاهزاده بئاتریس و آقای Mapelli Mozzi بودند به کودکان و سپس فرزندان خود را شامل خواهد بود در خط جانشینی برای تاج و تخت بریتانیا.

اما همین نمی توان گفت برای شاهزاده بئاتریس را خوانده.

چگونه است که در خط جانشینی تعیین شده برای خانواده سلطنتی بریتانیا?

در خانواده سلطنتی وب سایت رسمی آن توضیح می دهد که خط جانشینی در خانواده سلطنتی بریتانیا مصمم است از طریق تبار و "نیز توسط مجلس قانون".

این 1701 عمل حل و فصل است که هنوز هم در اثر تشریح که "تنها پروتستان فرزندان شاهزاده خانم سوفیا – این Electress از هانوفر و نوه جیمز I – واجد شرایط برای موفقیت" به تاج و تخت.

یک کاتولیک رومی خواهد بود نه مجاز به صعود به تاج و تخت آن ایالت به انگلیسی پادشاه است رئیس کلیسای انگلستان و در نتیجه "نیز باید به وعده حمایت پروتستان جانشینی".

در سال 2013 جانشینی برای تاج قانون تصویب شد که تغییر قوانین مربوط به جانشینی تاج و تخت بریتانیا.

قبل از اینکه این قانون تصویب شد یک عضو از خانواده سلطنتی می تواند آواره توسط یک برادر کوچکتر در خط جانشینی.

اما عبور از عمل به پایان رسید "این سیستم از نر primogeniture" برای همه اعضای خانواده سلطنتی متولد شده پس از 28 اکتبر 2011 به این معنی است که شاهزاده خانم شارلوت محل در خط جانشینی نداشت پس از تولد برادر کوچکترش شاهزاده لویی.

این قانون همچنین پایان دادن به این قانون که اخراج افراد از خط جانشینی در صورتی که ازدواج با کسی بود که کلیسای کاتولیک روم.

که در آن شاهزاده بئاتریس محل در خط جانشینی?

شاهزاده بئاتریس نهم در خط به تاج و تخت.

او قرار داده شده است به طور مستقیم در بالای خواهر کوچکترش شاهزاده خانم اوژنی و به طور مستقیم در زیر پدرش شاهزاده اندرو دوک یورک.

برای اولین بار در خط به تاج و تخت است که پرنس چارلز است که به دنبال پسر خود شاهزاده ویلیام. پس از او سه فرزند دوک و دوشس کمبریج را دنبال کنید.

ششم در خط به تاج و تخت است که شاهزاده هری که به دنبال پسرش مورچه هریسون Mountbatten ویندزور.

خانواده سلطنتی وب سایت ویژگی های خط جانشینی تا زارا فیلیپس با اشاره به در لیست به عنوان خانم مایکل Tindall که 18th در خط به تاج و تخت.

او را فرزند خوانده بود شامل در خط جانشینی برای تاج و تخت?

اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا که از ویژگی های در خط جانشینی تگرگ از کاخ ویندزور و از تبار شاه جورج پنجم نوه ملکه ویکتوریا.

به عنوان خط جانشینی ساخته شده است تا از مردم دنیا به خانواده سلطنتی, شاهزاده بئاتریس را خوانده کریستوفر گنجانده شده است.

زمانی که پرنس چارلز ازدواج Camilla پارکر بولز در 9 آوریل سال 2005 وارث آشکار شد ناپدری به دوشس کورنوال کودکان, تام پارکر بولز و لورا Lopes.

در حالی که آقای پارکر بولز و لپس مربوط به خانواده سلطنتی از طریق ازدواج آنها نشده در خط جانشینی.

افرادی که ازدواج به خانواده سلطنتی از جمله Duchesses ساسکس و کمبریج نیز برجسته در لیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن