در حال حاضر خوب است زمان خوبی برای خریداران بار اول به اموال نردبان ؟

در ماه مه دولت به چراغ سبز برای عوامل املاک و اموال در بازار به بازگشایی; اجازه افراد در انگلستان به فروش و یا اجاره ملک و حتی حضور در یک خانه مشاهده.

اما پس از دو ماه از خاموش شدن و تاثیر اقتصادی Covid-19 (اقتصاد انگلیس قرارداد سریع تر از پس از سقوط مالی سال 2008) بازار مسکن در شکل خوب نیست.

در 7 جولای تایید شد هالیفاکس است که قیمت خانه کاهش یافته است به مدت چهار ماه در یک ردیف – اولین بار این اتفاق افتاده پس از سال 2010.

ارزش ملک در ماه ژوئن بودند 0.1 درصد کمتر از در ماه مه پس از 0.2 درصد سقوط در 0.6 درصد در ماه آوریل و 0.3 درصد در ماه مارس است.

و همچنین کاهش قیمت خانه, صدر اعظم, Rishi Sunak انتظار می رود که اعلام تمبر تعطیلات روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک بسته به تقویت اقتصاد – این می تواند یک انگیزه مالی برای خریداران بار اول.

اگر چه بسیاری از افرادی که furloughed یا برکنار از آنها کار بعید به فکر کردن در مورد ساخت یک سرمایه گذاری بزرگ در حال حاضر – برای کسانی که می توانید این زمان خوبی برای خرید یک خانه ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

باید قیمت خانه کاهش یافته است ؟

هالیفاکس شاخص تایید کرد که قیمت ها کاهش یافته است در ماه ماه برای چهار ماه متوالی در سال 2020 است. این اولین بار است که این اتفاق در بیش از یک دهه.

با این حال با وجود چهار سال از قیمت لبه رو به پایین قیمت خانه بالاتر در ماه ژوئن هنگامی که در مقایسه با سال قبل از آن هالیفاکس گفت.

در سراسر انگلستان ارزش ملک در ماه ژوئن بودند 2.5 درصد بالاتر از در ماه مشابه سال قبل است. متوسط قیمت خانه در ماه ژوئن بود £237,616.

راسل نگارخانه, مدیر عامل, هالیفاکس گفت: “ما انتظار بیشتر فشار رو به پایین بر روی قیمت ها در میان مدت میزان آن بستگی به موفقیت دولت در حمایت از اقدامات و سرعت که در آن اقتصاد می تواند بهبود می یابند.”

آنتونی Codling مسکن, بازار تحلیلگر و مدیر عامل شرکت املاک آنلاین پلت فرم Twindig می گوید آن را روی حیله و تزویر است می گویند که آیا قیمت خانه ادامه خواهد داد به سقوط. “با معاملات خشک وجود دارد که داده های کمی را در” او می گوید.

قیمت خانه قرار بود تا قبل از lockdown; زمانی که بازار بسته و قیمت خانه را تغییر دهید به عنوان وجود دارد بدون فروش. دفتر آمار ملی حتی به طور موقت به حالت تعلیق در UK شاخص قیمت خانه تا اطلاع ثانوی به دلیل کمبود داده های موجود است.

آنها را از سقوط در آینده ؟

احتمالا اما نه لزوما – آن را به یک تصویر پیچیده. شده است وجود دارد غیر منتظره ای طیف گسترده ای از گمانه زنی ها از این صنعت در موضوع: مرکز اقتصاد و کسب و کار تحقیقاتی پیش بینی کرد در ماه مه که در سال 2020 قیمت ها خواهد شد توسط 13 درصد “به عنوان عدم معاملات اطمینان بالا و کاهش درآمد عوارض خود را” در حالی که یک سوم از ارزیابی برداران در حال پیش بینی قیمت قطره فقط 4 درصد یا کمتر است.

جرمی برگ شمال لندن و مستغلات عامل سابق مسکونی رئیس موسسه سلطنتی اجاره نقشه برداران (RICS) گفت: “از یک طرف قیمت ها کاهش یافته است برای چهارمین ماه متوالی اما وام مسکن جدید سوالات در حال افزایش, به عنوان خریداران و فروشندگان از ظهور مستند.

“جهت مسافرت در ماه های آینده خواهد شد بستگی دارد در درجه پشتیبانی ارائه شده توسط دولت و چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود می یابند زمانی که کردند در خاص خارج شده است.”

در مارس نایت فرانک پیش بینی سقوط 7 درصد; Savills است که به دنبال در کوتاه مدت کاهش 5-10 درصد اگر چه معتقد است بازار خواهد شد که در پشت صحنه به طور کامل توسط 2022.

آقای Codling اضافه می کند که اگر چه او پیش بینی قیمت مسکن هستند به احتمال زیاد به سقوط به عنوان رویکرد ما یک رکود اقتصادی وجود دارد عوامل دیگر در بازی بیش از حد مانند عرضه و تقاضا است.

خانه حرکت می کند می توان به کسانی است که لازم است – برای مثال یک خانواده است که با داشتن یکی دیگر از نوزاد یک زن و شوهر که طلاق گرفتن یک فرد سالمند نیاز به حرکت به یک خانه مراقبت – و کسانی که اختیاری هستند – یعنی شما نمی نیاز به حرکت می کند اما شما می خواهم به عنوان مثال به بیشتر از فضای باز است. Twindig تخمین می زند که نیمی از خانه حرکت دوم; این نوع از حرکت تمایل به رها کردن یک صخره در زمان عدم قطعیت در نتیجه کمتر خانه در بازار و پتانسیل تثبیت قیمت ها.

“در طول بحران اعتباری معاملات مسکن کاهش یافت 50 درصد و ما بر این باورند که بازار مسکن در طول ‘Covid-بحران’ را پیروی از یک الگوی مشابه می گوید:” آقای Codling.

“با بیش از 25 درصد از این کشور نیروی کار در کردند و یک رکود اقتصادی فقط در اطراف گوشه, ترس از بیکاری رو به افزایش است و در حال افزایش سریع است. این واقعیت ساده است که مردم را انتخاب کنید به حرکت می کند اگر آنها نگران از دست دادن شغل خود هستند.”

MovingHomeAdvice.com’s راسل تغییر ناگهانی در ضمن پیش بینی نیست بیش از حد از تاثیر بر قیمت کلی: “قیمت ملک را نمی خواهد به نظر من در حال حاضر رها کردن به عنوان یک نتیجه از Covid عدم قطعیت و یا اضطراب است. تقاضای بیش از حد قوی است و اصول بازار که درایو تقاضا قوی باقی می ماند.”

در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید, برای اولین بار-تایمر?

در برخی موارد بله. البته با توجه به ارزش با استفاده از این گزارش تمبر تعطیلات اعلام می شود در چهار شنبه 8 جولای.

با توجه به گزارش های زمان تمبر مالیات بر زمین می تواند تغییر یافته به طوری که در آستانه تمبر است بین £300,000 و £500,000.

این اجازه می دهد اعضای عمومی به دنبال در خانه در پایان پایین تر از بازار مسکن برای اجتناب از نیاز به پرداخت تمبر برای یک دوره قابل توجهی از زمان.

اگر یک خریدار اولین بار در خرید یک ملک برای £500,000 سیستم جدید می تواند اجازه می دهد آنها را به صرفه جویی £10,000 بر روی تمبر, طبق نرخ فعلی.

علاوه بر housebuilders خواهد بود به دنبال خلاص شدن از فروش آنها ساخته شده است در چند ماه گذشته می گوید: آقای Codling.

“در طول بحران اعتبار این housebuilders دو برابر سهم بازار خود را در بازار مسکن می گوید:” آقای Codling. “Housebuilders نیز بسیار واقع گرایانه را در قیمت از مالکان آنجا که آنها مجبور به فروش هستند و نه به عنوان عاطفی متصل به خانه های آنها در حال فروش است.

“بسیاری از housebuilders نیز حسابداری دوره منتهی به 30 ژوئن 2020 خواهد بود و به دنبال دیدار با اهداف فروش – این فراهم می کند اولین بار خریدار یک فرصت عالی برای مذاکره جذاب با قیمت پایین تر.”

هنگام خرید یک ساخت جدید برای اولین بار خریداران همچنین میتوانند از دولت کمک برای خرید طرح که حذف نیاز به یک بزرگ سپرده به علاوه آنها بهره مند از نام تجاری جدید لامپ و 10 سال گارانتی.

Mr تغییر ناگهانی موافق است که وجود دارد فرصت برای خریداران وجود دارد: “برای آن دسته از فروشندگان که wobbling در این زمان به خصوص خرید به اجازه صاحبخانه که همواره لگد توسط سیاست های دولت در سال های اخیر وجود دارد ممکن است یک معامله بود اگر خریداران بار اول به سرعت عمل می کنند.”

چه جنبه های منفی?

“وام دهندگان وام مسکن دریافت عصبی هنگامی که در حال رشد وجود دارد سیگنال از قیمت خانه می افتد و در حالی که ما در یک Covid بحران یک بحران اعتباری ما انتظار داریم به کاهش در دسترس بودن بالا وام به ارزش مسکن می گوید:” آقای Codling.

نتیجه ؟ خریداران بار اول نیاز به یک بزرگتر سپرده – برای کسانی که بدون دسترسی به بانک از پدر و مادر, آن ممکن است چالش به ساخت پول نقد به اندازه کافی برای به دست آوردن یک toehold در اموال نردبان.

اما کسانی که قادر به خرید در حال حاضر می تواند جمع اوری کردن پاداش. او می افزاید: “جالب اینجاست که اگر شما سپرده و شما را به خوبی ممکن است که ماهانه پرداخت وام مسکن پایین تر از اجاره شما در حال حاضر پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>