iOS 14: اپل باز بتا عمومی برای آی فون جدید نرم افزار اجازه می دهد هر کسی که برای دانلود آن در حال حاضر

اپل منتشر کرده است آن بتا عمومی iOS 14, اجازه می دهد هر کسی که برای دریافت نگه دارید از نرم افزار به روز رسانی

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

اپل منتشر کرده است آن بتا عمومی iOS 14, اجازه می دهد هر کسی که برای دریافت نگه دارید از نرم افزار به روز رسانی اولیه.

آی فون جدید نرم افزار شامل طیف وسیعی از ویژگی های جدید از جمله طراحی دوباره صفحه نمایش و تغییرات در برخی از برنامه های هسته.

آن است که انتظار می رود به طور کامل منتشر شد تا زمانی که آن را وارد در کنار آیفون جدید 12.

اما بتا عمومی برنامه اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از نرم افزار های اولیه در بازگشت برای ارائه بازخورد در هر گونه مشکلات و یا اشکالات آنها روبرو می شوند با این نرم افزار.

به این ترتیب کاربران هشدار داده است که وجود دارد می تواند مسائل غیر منتظره بر روی هر دستگاه در حال اجرا در iOS 14 و که آن را نمی ممکن است امن برای تکیه بر آن برای هر یک از مهم ترین دستگاه های.

"لطفا توجه داشته باشید که پس از این بتا عمومی نرم افزار هنوز به صورت تجاری منتشر شده توسط اپل ممکن است حاوی خطاها یا اشتباهات و تابع ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان تجاری منتشر شد نرم افزار" هشدار در بتا سایت خود می خواند. "مطمئن شوید که به عقب آی فون خود را ، iPad یا آی پاد لمسی و مک خود را با استفاده از ماشین زمان قبل از نصب نرم افزار بتا. پس از تلویزیون اپل خرید و داده ها در ابر ذخیره می شود وجود دارد بدون نیاز به پشت تا خود اپل تلویزیون.

"نصب نرم افزار بتا تنها در عدم تولید دستگاه های است که کسب و کار حیاتی است. ما قویا توصیه می کنیم از نصب در یک ثانویه سیستم یا دستگاه و یا بر روی یک پارتیشن ثانویه بر روی مک خود را."

انتشار iOS 14 سال جاری به نظر نمی رسد به خصوص پایدار با چند عمده اشکالات گزارش شده در نرم افزار. اما ماهیت beta منتشر شده است که آنها همیشه در توسعه و بنابراین مشکلات ممکن است با اینحال بوجود می آیند.

کاربران می توانند با پیوستن به اپل بتا برنامه با رفتن به صفحه اختصاص داده شده و ثبت نام خود را با استفاده از ورود به سیستم. هنگامی که انجام شده است تلفن و یا دستگاه های دیگر خواهد بود قادر به دانلود یک پروفایل است که خواهد شد و سپس آن را اجازه می دهد برای به روز رسانی دانلود به عنوان اگر آن را به هر نرم افزار دیگر و اپل خواهد بود قادر به آن را نصب کنید خود به خود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب