Robotic Basketball Hoop Can't Miss
بیایید آن روبرو هستند حتی حرفه ای بازیکنان بسکتبال را از دست ندهید عکس, حتی در مهم ترین زمان, اما چه می شود اگر یک راه برای قوم مشترک برای جلوگیری از این موضوع ؟ مخترع شین Wighton فقط ایجاد. او آمد تا با یک رباتیک حلقه بسکتبال است که باعث می شود استفاده از الگوریتم های پیچیده ریاضی برای تعیین کامل بیضوی سهمی شکل برای backboard. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.فقط یک مشکل وجود دارد این روباتیک هوپ نیاز به یک پایه و ساقه از یک نقطه خاص و دقیق فاصله از backboard. این است که عمدتا به دلیل عمق-سنجش مایکروسافت کینکت نصب شده در بالای backboard و حلقه. آن را مورد استفاده برای تشخیص و ردیابی مسیر توپ و همچنین شناسایی متعدد بورس. قابل توجه چیزی است که آن را طول می کشد فقط 600 میلی ثانیه برای کل سیستم به تجزیه و تحلیل تمام داده ها و تنظیمات در زمان واقعی است.

Pop-A-Shot New Official Home Dual Shot Basketball Arcade Game – 16 Individual Games – Durable Construction – Near 100% Scoring Accuracy – Multiple Height Settings – Large LED Scoring System
پاپ یک شات جدید و رسمی خانه دو شات بسکتبال بازی های آنلاین بازی – 16 منحصر به فرد بازی – با دوام ساخت و ساز – نزدیک به 100% نمره دقت – چند تنظیمات ارتفاع – بزرگ LED سیستم نمره دهی
  • نهایی بسکتبال بازی: از پیشگامان که ایجاد شده اصلی Pop-A-شات بسکتبال بازی می آید به طور کامل دوباره طراحی خانه دو شات با تکنولوژی انقلابی و چندین گزینه های بازی است.
  • 16 منحصر به فرد بازی: شامل 16 بازی های مختلف--بیشتر از هر بازی بسکتبال بازی--و شش گزینه های صوتی خانه دو شات را فراهم می کند بازی های تعاملی بازی برای ساعت.
  • ساخت و ساز با دوام: ساخته شده از محکم 1 ½ " لوله های فولادی با پوشش پودر برای از بین بردن زنگ زدگی و پنوماتیک و ضخیم, نایلون, سطح شیب دار خانه دو شات می تواند مقاومت در برابر استفاده مستمر برای سال. قاب و تخته پشت قاب بسیار ضخیم تر و محکم تر از بسیاری از دیگر بسکتبال بازی های آنلاین بازی. جدید رینگ قوی تر از همیشه قبل از.
  • فوق العاده دقیق: با استفاده از اختصاصی سنسورهای مادون قرمز و تجدید نظر در سرمایه گذاری خانه شات دو سیستم نمره دهی است نزدیک به 100 ٪ دقیق است. بزرگ سه رقمی بیاد و جک صوتی به قدرت سخنرانان خارجی افزایش بازی.
  • چندین اندازه و تحرک گزینه های: ارتفاع این بازی را می توان به پیکربندی برای تنظیمات متعدد و متفاوت اندازه سقف. این بازی نیز طراحی شده توسط باتری یا آداپتور AC و چرخ های حمل و نقل آسان.