ایندی فوتبال پادکست: بررسی یک فصل لیگ برتر شبیه هیچ دیگر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ایندی فوتبال پادکست تیم در حال بازگشت به نقد و بررسی این 2019/20 لیگ برتر فصل بعد از آن در نهایت به این نتیجه رسیدند این آخر هفته.

میزبان Vithushan Ehantharajah پیوست توسط رئیس فوتبال نویسنده میگل Delaney و ارشد فوتبال خبرنگار ملیسا ردی به بحث طولانی ترین لیگ های نجومی در فوتبال به زبان انگلیسی, تاریخچه برندگان بازندگان و بعد چه ؟

باند بحث در مورد نبرد در پایین که دیدم استون ویلا زنده ماندن در روز پایانی در هزینه واتفورد و بورنموث. آنها همچنین در مورد چت نژاد برای چهار صفحه است که منچستر یونایتد و چلسی در بالا آمد ،

و آنچه در مورد فصل آینده? چگونه آن را نگاه می کنید ؟ و چگونه خواهد شد و تیم های آماده با زمان بسیار کمی در حال حاضر و پس از آن ؟

شما می توانید با گوش دادن به پادکست زیر و یا با دانلود آن را از هر کجا که شما معمولا انجام این کار است.

مثل همیشه ما را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار فوتبال.

کلیک کنید بازی بالا برای گوش دادن به آخرین قسمت آن نیز در دسترس در iTunes acast و دیگر پادکست, ارائه دهندگان (در صورت صوتی است ظاهر می شود بر روی تلفن همراه خود را, شما ممکن است نیاز به برای مشاهده بر روی دسکتاپ و یا دانلود پادکست).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن