"من اختصاص داده شده به چلسی' – روبن لوفتوس-گونه در آمدن سن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عذاب یک سال از دست داده بود به سرعت محو دور توسط امداد زمانی که روبن لوفتوس-گونه آغاز چلسی اولین بازی از لیگ برتر راه اندازی مجدد در استون ویلا.

آن منادی پایان ذهنی خسته کننده 13 ماه برای 24 ساله و آغاز آنچه که او امیدوار است را تبدیل به یک نقش بازیگران تحت فرانک لمپارد.

اولین حضور هفت شرکت از جمله یکی کمک, زیر سال اول سر مربی یک سال و حذف از ارتکاب آینده خود را به بلوز در چه موقع افزایش زیر عذاب آشیل آسیب که ظالمانه نقش برآب خود را در فینال رقابت های لیگ اروپا می پروراند.

در حال حاضر هر چند با وجود لمپارد صبر سالم لوفتوس-گونه حفظ آن است که زمان خود را به درخشش با تبدیل جوانی وعده به سازگار تولید در زمین.

"من نمی بینم خودم را به عنوان یک بازیکن جوان هر بیشتر" لوفتوس-گونه اصرار دارد. "فرانک آمد در [ژوئیه گذشته] اما من همیشه به فکر امضای برای چلسی قبل از او در آمد.

Loftus-گونه کنترل توپ در برابر نورویچ (گتی)

"فرانک در آینده تغییر نمی کند به نظر من به ماندن و حتی بیشتر. من خوشحال بودم که در چلسی و من برنامه ریزی شده بود به ماندن در اینجا."

طولانی طلسم اجازه Lewishman هافبک متولد به درک شمشیر دو لبه است که بدن خود را به ارمغان می آورد. یک سلاح است که تعارف عالی خود را لمس و پا هر چند شکنندگی آن نیز تحمل مشکلات و از آنجا که او 16 ساله بود به معنای آن است که اغلب به او خیانت.

وجود دارد که شاید به سادگی تمرکز خود را در هفته های آینده هر چند با دقت مدیریت بدن خود را در حالی که کنده کاری تعریف شده نقش داشتن قبلا چاک دار در جایی که مورد نیاز برای باشگاه و کشور به دلیل تطبیق پذیری است.

استعداد خود می تواند آشکارا ترجمه بر روی زمین در این سطح بیش از حد. چلسی می تواند با تشکر از Maurizio Sarri برای اثبات درست است که با وجود ترک پیچیده میراث در کوتاه خود را از روی لئامت دادن در استمفورد بریج.

این ایتالیایی که کمک لوفتوس-گونه به ازدواج با اعتقاد به این که او متعلق به خود را "از خود گذشتگی" به سمت باشگاه.

"من مجروح شد و در زمان [از امضای جدید من قرارداد]. من آمد کردن به عقب از یک فصل خوب با چلسی که Sarri اینجا بود. من بالاترین نمره فصل است. من بازی های زیادی انجام بازی های بیشتر و من احساس مانند یک بازیکن چلسی که تا به حال کمک به برنده شدن در این فصل" لوفتوس-گونه به یاد می آورد.

"پس به دریافت مجروح شد و به صداقت من نمی فکر می کنم من خواهد بود مجروح شده است. من فکر نمی کنم آن را یک سال برای من به عقب می آیند.

"به طوری که در افکار من زمانی که من در امضای قرارداد. اما آن را به وضوح نمی مانند آن اتفاق می افتد. من اختصاص داده شده به چلسی.

تاد Cantwell از نوریچ سیتی پردازد روبن لوفتوس-گونه چلسی (گتی)

"من در اینجا از من هفت سال است. پس از آن فصل با Sarri وجود دارد برای من دلیلی برای ترک چلسی."

بسیار گفته شده است در مورد لمپارد و باشگاه انتقال بان کی مون در عین حال قبل از تیمو ورنر و حکیم Ziyech حتی وارد, سر مربی در نظر لوفتوس-گونه به عنوان یک امضای جدید.

"من امیدوارم" لمپارد اعتراف کرد پس از شکست نوریچ 1-0. "این مشکل برای روبن در حال حاضر به دلیل چه مدت او را به دلیل توقف-شروع از مستند و راه اندازی مجدد.

"اما او واقعا سخت به جایی که او در حال حاضر است. در نظر بدن و تناسب اندام خود را, ما باید به او کمی از اعتبار و زمان است.

"این بازی در حال حاضر. او امروز آغاز شده است. او ساخته شده کمی اثرات در طول راه.

لمپارد پذیرای لوفتوس-گونه در Leicester (گتی)

"آنچه من می خواهم یک Ruben شلیک مستقیم بلوک های پیش فصل و فصل آینده است. من می دانم که استعداد او است و من می دانم که آنچه که او می تواند به ما.

"این بسیار منحصر به فرد. این متفاوت به آنچه بقیه از تیم ملی را برای ما فیزیکی و لمسی بر روی توپ."

بنابراین در حالی که قول فصل آینده را فراهم می کند راحتی لوفتوس-گونه می داند که او می تواند درک رستگاری خیلی زودتر. مخاطرات بالا هستند هر چند به دور از تنش نتيجه مسابقه را به پایان برساند در داخل چهار شنبه را نیمه نهایی جام حذفی برابر منچستر یونایتد را فراهم می کند یک مرحله بزرگ برای راهاندازی مجدد کار خود را.

Loftus-گونه آگاهانه ویژگی که یک توخالی ومبلی بدون طرفداران به ارمغان خواهد آورد هر چند او را در آغوش چالش برای پیدا کردن راه های جایگزین برای احضار انرژی به کسب پیروزی در برابر چنین تیم های حریف.

"آره من دوست دارم وجود دارد به طرفداران در ومبلی," لوفتوس-گونه می پذیرد. "آن را به حتی بیشتر وهم آور به دلیل آن را مانند یک ورزشگاه بزرگ. و این دور به رقابت.

"این کسب و کار پایان می یابد و این زمانی است که شما می خواهید طرفداران درگیر می شود و به احساس انرژی و آدرنالین در ورزشگاه و در میان جمعیت و وضعیت بسیار متفاوت است در حال حاضر.

"وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد. ما باید سعی کنید به بازی فوتبال همان و همان انگیزه می خواهید برای برنده شدن در یک بازی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن