Tesla Minivan
عکس های اعتباری: Drivable طرح از طریق Motor1
بدون شک وجود دارد که تسلا خواهد بود کاوش های مختلف خودرو, سیستم عامل, بیش از چند سال آینده و یکی از جذاب طراحی خواهد بود یک مدل XL وانت و یا پس از Drivable طرح فکر می کند. در مقایسه با اندازه کامل ون مدرن, ماشین با اجسام حجم بر روی یک ماشین سواری پلت فرم و پایین بدن به این معنی که Elon Musk احتمالا می تواند با استفاده از مدل فعلی S یا مدل X به عنوان پایه پلت فرم. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Tesla Minivan
Tesla Minivan
گذشته از درب کشویی مدل XL خواهد آمد با اختیاری محموله جعبه بالا و احتمالا حتی یک پنل خورشیدی سیستم برای زمانی که شما تصمیم به اردوگاه. در یک طرف توجه داشته باشید, آیا شما می دانید که اصطلاح وانت سرچشمه گرفته در شمال امریکا به افتراق کوچکتر وسایل نقلیه مسافری از اندازه کامل کامیون های? اولین استفاده شناخته شده از این مدت بود که در سال 1959 اما آن را تا سال 1980 که از آن استفاده می شود.

Hot Wheels id Tesla Model S {Factory Fresh}
داغ چرخ id تسلا مدل S {کارخانه تازه}
  • داغ چرخ id طول می کشد خودرو بازی به یک سطح جدید از پالس تپش هیجان ارائه اولین از نوع خود مخلوط-بازی تجربه.
  • پیگیری سرعت و تعداد دور خود را با کلاسیک Hot Wheels track و داغ چرخ مسابقه پورتال. با هر نقطه عطف فتح بچه ها مسابقه دلاوری افزایش است.
  • ساخت یک گاراژ مجازی ظالمانه وسایل نقلیه مانند این تسلا مدل S برای پرش و سقوط به رقابت بپردازند. باز کردن افزایش عملکرد نژادها و راد پاداش.
  • اتومبیل های مسابقه در مجنون دیجیتال, مسابقات, باز کردن پاداش و سطح بالا با رایگان موبایل برنامه. NFC را فعال کنید دستگاه یا داغ چرخ مسابقه پورتال (فروش جداگانه) مورد نیاز برای اسکن در اتومبیل.
  • آن را به سطح بعدی و با استفاده از چرخ های جدید id های هوشمند ردیابی (فروش جداگانه).