اگر پل پوگبا و برونو فرناندز بازی هم که باید منچستر یونایتد سومین هافبک?

نزدیک به پنج ماه پس از آنها شد تیمی پل پوگبا و برونو فرناندز در نهایت می توانید با هم بازی. اوله توپچی Solskja

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

نزدیک به پنج ماه پس از آنها شد تیمی پل پوگبا و برونو فرناندز در نهایت می توانید با هم بازی. اوله توپچی Solskjaer است و انتظار نمی رود به استقرار دو به طور طبیعی-استعداد بازیکن از زمانی که منچستر یونایتد سفر به بازی تاتنهام در این شب اما جفت خواهد شد و شروع به ترکیب بیش از هفته های آینده در طول پروژه راه اندازی مجدد.

لیگ برتر سه ماه توقف مجاز است پوگبا به طور کامل بهبود می یابند از مچ پا رباط مسائل است که باید او را محدود به تنها هشت ظاهر از شروع فصل و به طور خلاصه به نظر می رسد به پایان رسید خود را در اولدترافورد حرفه ای. پوگبا را به جای بازگشت به سمت شادابی توسط Fernandes ژانویه ورود.

وجود دارد یک بحث در طی استراحت در مورد چگونه – و حتی اگر این جفت ارز می تواند با هم بازی هر چند Solskjaer را 4-2-3-1 تنظیم به نظر می رسد به جای آنها را به خوبی. Fernandes در حال حاضر آمار زمین در حال اجرا به عنوان متحد شماره 10 – با سه کمک یک هدف و یک گل در پنج بازی لیگ – و اگر او می تواند عمیق تر اگر آن را نمی شکست که چرا آن را ثابت کنید ؟

پوگبا در ضمن دستکمگرفتهشده به عنوان عمیق تر-lying playmaker. تمام پنج تن از لیگ شروع می شود در ابتدای فصل آمد و به عنوان یکی از Solskjaer دو عمیق ترین هافبک و بر اساس آن عملکرد او منجر راه در میان ایالات تیم ملی در طیف وسیعی از هر 90 دقیقه ای گذشت, آمار, چه می شود که کلید عبور, عبور می کند و به محوطه جریمه انتظار کمک و یا طیف وسیعی از معیارهای دیگر.

البته پوگبا تعداد کمی اریب کوچک حجم نمونه با توجه به عدم وجود خود را از زمان پخش, اما آنها قابل مقایسه با فصل گذشته زمانی که او عملا همیشه حاضر. او برنده جام جهانی با فرانسه در این موقعیت بیش از حد شما ممکن است به یاد داشته باشید. با Fernandes تیراندازی توانایی از محدوده این جفت ارز باید از این پتانسیل برای تکمیل هر یک از دیگر.

و بنابراین سوال این است که نه آنقدر که آیا پوگبا و Fernandes می توانید با هم بازی خواهد کرد که آنها با بازی ؟

دو تا از اسکات McTominay فرد و Nemanja Matic خود را در زمان پخش dented توسط میلان بازگشت اما تمام چیزی رفتن را به نفع خود. McTominay آغاز شده و در کنار میلان در ابتدای فصل و مشاهده خواهد شد توسط بسیاری به عنوان در اختیار داشتن. ظهور خود را در طول 18 ماه گذشته از آکادمی فارغ التحصیل در حاشیه اولین تیم به طور منظم استارت و بالقوه کاپیتان شده است غنی سزاوار.

فرد در ضمن مسلما مارکوس Rashford تنها رقیب در ایالات بازیکن سال مخاطرات. او قطعا به بهبود عضو Solskjaer تیم ملی در نهایت بازگشت به ارزش £52m هزینه نقل و انتقال پس از در نظر گرفتن زمان خود را به حل و فصل به زندگی در منچستر. و پس از آن حتی Nemanja Matic که زمان در اولدترافورد به نظر می رسد به سیم پیچ را در طول پاییز دریافت کرده است یک سال تمدید قرارداد.

"هر یک از آنها خواهد بود قادر به پخش یک فصل کامل در ایران و به طور منظم" Solskjaer گفت: در صبح روز پنج شنبه زمانی که وزن خود را هافبک گزینه های. "این به من یک مشکل نیست اما یک چالش به را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنهایی که سمت راست: زمانی که آنها در فرم سمت راست زمانی که آنها در برابر حق مخالفان است. Nemanja اسکات فرد تا به حال فوق العاده برگرد همه آنها. آنها تا به حال یک فصل خوب."

Solskjaer به اشاره است که او اتخاذ خواهد شد یک چرخش سیاست بین سه بازیکن حس می کند. McTominay فرد و خودکار تمام پیشنهاد های متفاوت و با کیفیت و مناسب برای انواع مختلف از حریف هر چند بر شواهد در این فصل یکی به طور کلی خارج از غرفه بالاتر بسته است. فرد تا به حال واقعا عالی سال دوم – و نه به سادگی یکی از انطباق و سازگاری پس از یک سخت ترم اول.

مقایسه دفاعی خود را با اجرای آن از McTominay و خودکار نشان می دهد که چگونه او به ایران را lynchpin در وسط پارک. فرد برنده مقابله با هر 43 دقیقه – پشت امثال N'Golo Kanté و Wilfred Ndidi بالا-پرواز نخبگان توپ-برندگان – اما سریع تر از سایر ایالات بازیکن با قابل دقیقه در زیر کمربند خود را در این سال است. McTominay طول می کشد 57 دقیقه برای پیروزی در مقابله با مقایسه در حالی که خودکار طول می کشد حدود 69.

پل پوگبا آماده بازگشت به منچستر یونایتد (خبرگزاری گتی ایماژ)

McTominay رقبای فرد وقتی که می آید به interceptions با هر دو برش از یک مخالف تصویب هر 56 دقیقه و به طور کلی موفق تر در مقابله با مخالفان در دریبل. در عین حال این منطقه فرد برتری در فراتر از هر دو McTominay و خودکار که با فشار دادن. اگر Solskjaer می خواهد هافبک خود را به تعقیب و برنده توپ به جای نشستن کردن مخالفان او واقعا تنها گزینه است.

در حالی که McTominay و Matic سعی کنید به طور متوسط در حدود 15 پرس در هر 90 دقیقه فرد تلاش دو بار به عنوان بسیاری از. او دوم-فعال ترین پايه بلند كن بادي در ایالات کل تیم انتهایی تنها بعید است رقم از جسی Lingard. فرد منجر موفق تر پرس از Lingard و یا هر گونه دیگر ایالات بازیکن هر چند برنده توپ توسط بسته شدن مخالفان هر 11 دقیقه.

و اگر تعهد در بازیکنان دیگر برای ایجاد فرد است متنوع ترین از سه هافبک دفاعی نامزدها و قادر به مشارکت در حمله. یک کلید عبور از هر 56 دقیقه است یک راه طولانی را پشت سر پوگبا و Fernandes اما هنوز هم مفید سهم از یک بازیکن گرفتن عمیق تر و موقعیت. فقط پوگبا بهتر است در بازی عبور می کند در حالی که تحت فشار مخالفان بیش از حد.

این تصمیم کاملا روشن و به عنوان Solskjaer می گوید: گاهی اوقات بستگی به مخالفت ایالات چهره. در حالی که فصل آینده به احتمال زیاد به طور خودکار تاریخ و زمان آخرین در اولدترافورد McTominay خواهد بود یک بازیکن مهم برای سال آینده اگر او همچنان به بهبود بخشد. در 23 سال, او می تواند ایجاد خود را به عنوان موثر توپ-برنده در خط میانی و وطنی آکادمی فارغ التحصیل وضعیت سازیاموسیقی زنگی با هر دو باشگاه و مدیر خود فلسفه.

در عین حال اگر Solskjaer می خواهد پویا دفاعی حضور نزدیک شدن به اوج خود می شود موثر ترین فویل به میلان و Fernandes فرد برجسته نامزد در این فصل شواهد. او باید سوم چنگک صاف کردن در یک نگاه هافبک امشب. اما اگر برزیل است که به جای یکی از این دو به از دست دادن ایالات ممکن است موفق به اعتصاب تعادل مناسب و Solskjaer احساس ممکن است سود در نهایت داشتن بهترین دو بازیکن در زمین.

منبع داده ها: FBReftinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن