Microsoft Tesla Cybertruck Xbox Series X
عکس های اعتباری: Martin Hajek
مفهومی هنرمند Martin Hajek است که در آن دوباره و این بار این هیچ ربطی به با اپل. او ایجاد کرده است تسلا Cybertruck-الهام ایکس باکس سری X است که نمی خواهد نگاه از محل در ایلان خانه کامل با فولاد ضد زنگ low-poly پوسته با یک بازی تطبیق کنترل. گذشته از زیبایی شناسی هر چیز دیگری به نظر می رسد به همان خواهد بود. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Tesla Xbox Game Console
Tesla Xbox Game Console
Tesla Xbox Game Console
Tesla Xbox Game Console
Tesla Xbox Game Console
Tesla Xbox Game Console
ایکس باکس سری X دارای یک CPU است که چهار بار به عنوان قدرتمند به عنوان Xbox One X و شامل پشتیبانی برای زمان واقعی ray-tracing تا 120 فریم در ثانیه رندر و همچنین از رزولوشن 8K از طریق HDMI 2.1 استاندارد است. این برنامه همچنین از ویژگی های جدید از HDMI 2.1 استاندارد از جمله متغیر نرخ تجدید (VRR) و خودکار حالت زمان تاخیر کم (ALLM) است که در حال حاضر گنجانیده شده جدیدتر را نمایش می دهد. این کنسول جدید دارای اختصاصی سخت افزارهای صوتی شتاب و یک ویژگی به نام "صوتی ray tracing" که با استفاده از گرافیک ray tracing پردازنده برای پردازش های فضایی در همان شیوه ای برای بهبود صوتی غوطه ور شدن برای پخش است.

فروش
GAEMS Sentinel Pro Xp 1080P Portable Gaming Monitor for Xbox One X, Xbox One S, PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, (Consoles Not Included)
Susan arendt Sentinel Pro Xp 1080P بازی قابل حمل مانیتور برای Xbox One X, Xbox One S, پلی استیشن 4, طرفدار, پلی استیشن 4, (کنسول شامل نمی شود)
  • شامل لوازم جانبی: کابل HDMI:30 سانتی متر (یک پایان با 90 درجه و انتهای دیگر 180 درجه) IR کنترل از راه دور برای آسان منوی ناوبری 12V 1.5 یک دیوار کوه آداپتور خارجی لوازم جانبی کیسه برای ذخیره سازی کنترل کننده منابع تغذیه و کابل.
  • صفحه پایان:ضد تابش خیره کننده قطعنامه: 1920 x 1080 نوع پنل:IPS مانیتور:17.3" HD 1080P صفحه نمایش IPS زاویه دید: 170 درجه 170 درجه
  • حفره ای و تنظیم 3W استریو بلندگو ارائه صدا با کیفیت و بدون هدست و 3.5 mm خروجی صوتی هنگامی که شما می خواهید به استفاده از هدست
  • سخت-پوسته مورد محافظ با 105 درجه لولا زاویه
  • خود شامل شخصی و محیط بازی های مورد علاقه خود را کنسول های بازی بازی در هر نقطه! پلاگین و بازی

[منبع]