من رفتم به یک توله سگ کلاس یوگا و این است آنچه در آن بود

Doing یک سگ رو به پایین در حالی که احاطه شده توسط واقعی پارس سگ است و نه آرام بخش از تلاش (و آن را کمی تضعیف ک

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

Doing یک سگ رو به پایین در حالی که احاطه شده توسط واقعی پارس سگ است و نه آرام بخش از تلاش (و آن را کمی تضعیف کل نقطه ای از یوگا) اما من پیدا کردم آن را در واقع می تواند ارائه یک میزبان کامل از دیگر مزایای روحی و جسمی.

حیوانات خانگی یوگا ممکن است صدا مانند دیگر فقط سلامتی شوق پیوستن به امثال هوایی یوگا, تمرین و حتی بز یوگا – اما ترکیب منحصر به فرد از ورزش و خلق و خوی افزایش خزدار دوستان فقط می تواند آن را به بهترین تمرین شما تا کنون بود.

در لندن وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از شرکت های سازماندهی یوگا با حیوانات خانگی را – هر چند با توجه محبوبیت خود ما گمان این نمی خواهد در این مورد بسیار طولانی و حیوانات خانگی یوگا است که منجر به راه.

راه اندازی شده توسط Imane Makrat در سال 2018 حیوانات خانگی یوگا است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از مهمترین و به دنبال پس از حیوانات در کلاس های یوگا ارائه همه چیز را از کلاس با بچه گربه ها و توله سگ به خرگوش.

آن Instagram حساب بیش از 26,800 پیروان و این شرکت به تازگی به ویژه در تلویزیون واقعیت نشان می دهد اسپنسر رواج و کودک بیش از حد – مدل رواج ویلیامز عروسی یک توله سگ بود کلاس یوگا. کلاس فروش در عرض چند ساعت.

زمانی که مستقل رفت سعی کنید حیوانات خانگی یوگا شش توله سگ بود همه متقابل نژاد; مخلوطی از cane corso و chow chow توله سگ (شما نیز به احتمال زیاد به huskies و labradors اگر شما بروید).

در حالی که آن را ایده آل نیست زمانی که توله سگ شروع به جویدن مو, خوردن کون جوراب یا پارس خستگی ناپذیر آن بود و دوست داشتنی داشتن چنین موجودات شایان ستایش در حال اجرا در اطراف در طول کلاس.

"من فقط می خواستم برای ایجاد یک فعالیت است که متصل به مردم و حیوانات خانگی می گوید:" Makrat که توضیح می دهد که این جلسات فقط به عنوان مفید به انسان ها به عنوان حیوانات خود را.

"این یک فرصت نیز برای حیوانات به یاد بگیرند که چگونه به معاشرت با مردم در یک محیط آرامش بخش," او می گوید مستقل.

"نیز وجود دارد بسیاری از متخصصان پزشکی که می گویند که صرف وقت با حیوانات خانگی است که واقعا خوب برای سلامت روانی است.

"و بسیاری از دوستداران حیوان خانگی در لندن که اصلا فرصتی برای حیوانات خانگی خود را در خانه های خود را, بنابراین ما بسیار خوش شانس به یک تقاضا و ما امیدواریم که آن را ادامه می دهد."

یک جفت توله سگ بازی در یکی از تشک یوگا در حیوانات خانگی یوگا

صاحبان معمولا در حال حاضر در سراسر این کلاس فقط برای اطمینان از همه چیز اجرا می کند هموار.

"حیوانات خانگی نیز با توجه به زمان چرت زدن در بین کلاس های" Makrat می گوید و اشاره کرد که بسیاری از حیوانات را فقط نصف روز از کلاس های یوگا معمولا از 9 تا 3 بعدازظهر.

قبل از شروع, شرکت, Makrat ماه را صرف نگاه کردن به اخلاق انجام یوگا با حیوانات: چند ساعت از کلاس های یوگا می توانید توله سگ feasibly شرکت در در یک بار ؟ چگونه باید باشد ؟ و از جایی که شما باید منبع آنها ؟

"این یک اولویت برای من به مطمئن شوید که حیوانات است که ما با استفاده از آمده از صاحبان که به آنها یک زندگی شاد و سالم نگه داشته اند آنها را تا به تاریخ با واکسن" او می گوید.

به عنوان برای سنین او در حل و فصل توله سگ است که معمولا بین هشت تا 15 هفته (و سن مشابه برای دیگر حیوانات).

آن را به ارزش اشاره به این که کلاس خود را شامل نمی شود به نگه داشتن حیوانات و انجام یوگا به شمار با آنها.

آن را به سادگی در مورد انجام یک حالت عادی اگر به جای پایه, کلاس یوگا در حالی که حیوانات اجرا و بازی آزادانه در اطراف شما.

این کلاس ها نیز به بخش تقسیم: 20 دقیقه یوگا و 10 دقیقه از "نوازش" هنگامی که مردم را تشویق به بازی با حیوانات که وجود دارد معمولا پنج یا شش بسته به اینکه چگونه بسیاری از شرکت کنندگان در کلاس.

اولیویا با یکی از توله سگ ها در حیوانات خانگی خود را تجربه یوگا

به طور کلی من می خواهم بگویم این است که بدیهی است که یک کلاس برای کسانی که به دنبال انجام برخی از جدی یوگا – من فکر نمی کنم من موفق بیش از یک یا دو حرکت بدون گرفتن پریشان حیوانات خانگی – اما من به سرعت متوجه شدند حیوانات خانگی یوگا است که واقعا در مورد یوگا در همه.

که گفت: انجام نهایی آن مطرح, همچنین شناخته شده به عنوان استراحت در برخواهد داشت ، احساس آرامش بخش تر از همیشه با یک توله سگ خواب در شکم من.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد حیوانات خانگی یوگا و آینده آن کلاس ها در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب