من ممکن است شما را از بین ببرد: چگونه Michaela Coel آمار BBC سری بازنویسی سال از آسیب رساندن به تصورات غلط در اطراف تجاوز جنسی

شرایط اطراف Arabella حمله به پیچیده هستند. و نه فقط به خاطر اینکه او کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید آنها – چیزی است که روانشناسان می گویند که بسیار معمول است برای قربانیان تروما. ما می دانیم در اوایل که Arabella مورد حمله قرار گرفت توسط یک غریبه. “که نه تجربه ای که اکثریت قریب به اتفاق از خشونت جنسی بازماندگان اند. می گوید:” کیرا 27 ساله تجاوز جنسی بازمانده و فیلمنامه از شیکاگو است. در واقع با توجه به ضد خشونت جنسی سازمان RAINNآن را از نظر آماری احتمال بیشتری برای مجرم به کسی که شناخته شده به قربانی با ضرب و جرح توسط غریبه حسابداری برای حدود هفت درصد از موارد است.

“معمولا زمانی که ما با دیدن خشونت های جنسی به تصویر کشیده شده در فرهنگ عامه آن را فوق العاده یک بعدی و غیر معمول وضعیت: برخی از مرد وحشت زده بیرون می پرد از پشت خار در شب و حملات یک زن می گوید:” جونز. است که Arabella داستان. برعکس آن را در ضمنی که او مهاجم است که یک غریبه که او تا به حال شده است با نوشیدن قبل از آن که شب است. بعلاوه, Arabella باقی مانده بود توسط دوستان شب او را مورد تجاوز قرار گرفت. این درجه از نکات دقیق وظریف است که می تواند Coel نوشتن احساس بیشتر شبیه به تفسیر اجتماعی به جای تلویزیون, اسکریپت, به دلیل آن را برجسته چگونه حمله است هرگز به ساده.

Michaela زغال سنگ به عنوان Arabella و Weruche Opia به عنوان تری در من ممکن است شما را از بین ببرد. (من ممکن است شما را از بین ببرد/BBC One)

هیچ نوعی تجربه تجاوز جنسی, البته, نه وجود دارد یک نمونه بازمانده – یک نقطه که Coel درایوهای خانه با Arabella را ناهماهنگی شناختی. او ملاحظه ای جدا در هنگام ارائه بیانیه در ایستگاه پلیس ترک خوردگی فقط به طور خلاصه زمانی که مورد سوال توسط افسران. و ما واقعا نمی بینم کرک دوباره به دلیل اینکه بسیاری از زمان او تلاش می کند برای کاهش ضربه او با تکرار glib اظهارات مانند “وجود دارد کودکان گرسنه” و “نه همه گوشی های هوشمند”. این نشان دهنده messiness از غلبه بر تروما می گوید, تجاوز جنسی بازمانده و نویسندهمادلین ، “من با شناسایی بسیاری از جنبه های Arabella رفتار,” او می گوید. “پس از من مورد تجاوز قرار گرفت, من صرف بیشتر وقت من به حداقل رساندن آنچه تا به حال اتفاق افتاده است و در تلاش برای فراموش کردن آن با فشار دادن آن دور از ذهن من است. اما آن را به بیرون می آیند به نحوی. و آن را اغلب می کند.”

زمانی که Arabella می کند بحث در مورد حمله به او بنابراین بسیار مهم از factly به درجه ای است که آن را گاهی اوقات شوک شخصیت های دیگر. این طنین انداز 27-year-old فی که مورد تجاوز در یک سفر کوله پشتی انفرادی در استرالیا. دو ماه بعد او رفت و کوله پشتی به تنهایی دوباره در نیوزیلند. “من خیلی صریح در مورد آنچه که برای من اتفاق افتاده است و قطعا شوکه مردم در گذشته” او می گوید. “من تا به حال یک بار کسی به من گفت:” شما صحبت نمی کنم در مورد تجاوز به عنف مانند یک فرد است که مورد تجاوز’.” سفید توضیح می دهد که وجود دارد انتظار برای بازماندگان به رفتار مانند پوسته که آنها یک بار بود. “این چیزی است که ما استفاده می شود برای دیدن در تلویزیون درام. اما حمله بر مردم در راه های مختلف.”

وجود دارد انتظار برای بازماندگان به رفتار مانند پوسته که آنها یک بار بود. این چیزی است که ما استفاده می شود برای دیدن در تلویزیون درام. اما حمله بر مردم در راه های مختلف

فی 27

Coel قطاری چگونه متفاوت و حمله بر افراد مختلف با داستان Kwame که تجاوز جنسی توسط یک مرد ملاقات کرد او در Grindr تقریبا بلافاصله پس از آنها تا به حال رضایت طرفین ، Kwame است به مراتب کمتر در آینده در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او گفتن تعداد بسیار کمی از مردم در حالی که Arabella آرامش می یابد از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی به بحث در مورد خود را حمله به. او همچنین چهره بیشتر موشکافی زمانی که گزارش حمله خود را از Arabella با افسران برگزاری نمایشگاه بی اعتمادی و سردرگمی نسبت به او که در آن آنها را به او نشان دادم مهربانی و همدلی است.

“بسیاری از نر بازماندگان احساس می کنید که تجاوز به عنف چیزی است که فقط اتفاق می افتد به زنان” توضیح می دهد که الکس Feis-برایس یک تجاوز جنسی بازمانده و مدیر عامل شرکت از بازماندگان انگلستانیک موسسه خیریه اختصاص داده شده به حمایت از مردانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند. “واقعیت این است که من ممکن است شما را از بین ببرد بررسی Arabella داستان در کنار تجاوز به عنف یک مرد بسیار مهم است و کمک خواهد کرد که برای نشان دادن مردان که از طریق چیزی شبیه است که آنها تنها نیستند.”

شرایط اطراف Kwame حمله به مهم هستند بیش از حد: آنها نشان دادن تصور غلط رایج در مورد رضایت. فقط به خاطر Kwame رضایت با شور و شوق به داشتن رابطه جنسی با این مرد یک بار این معنا نیست که او نمی تواند برداشت رضایت بعد از آن. “یک تجربه مانند این می تواند یک بازمانده سرزنش خود را و می خواهید به فشار هر حافظه و یا یادآوری آن را از ذهن خود می گوید:” بازماندگان اعتماد ملی چتر سازمان متخصص تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از خدمات پشتیبانی.

Pappa Essiedu به عنوان Kwame, Michaela Coel به عنوان Arabellaو Weruche Opia به عنوان تری در من ممکن است شما را از بین ببرد. (من ممکن است شما را از بین ببرد/BBC One)

در حالی که هر دو Kwame و Arabella گزارش خود را ضرب و جرح به پلیس (تنها حدود 15 درصد از افرادی که تجربه خشونت جنسی گزارش آن) سری نیست و تمرکز بر روی هر کدام از آنها را پیدا کردن عدالت: Kwame این است که هرگز دنبال شده توسط پلیس و Arabella مورد بسته است و بعد از نه ماه بررسی است. این کلید به verisimilitude از من ممکن است شما را از بین ببردچرا که واقعیت این است که عدالت نیست آماری معمول نتیجه برای بازماندگان از تجاوز جنسی با بیشترین آمار اخیر نشان می دهد که فقط 1.7 درصد از گزارش تجاوز در انگلستان و ولز منجر به پیگرد قانونی در سال گذشته است. این چیزی است که رخ داد 27 ساله ارین یک بازمانده از سیاتل واشنگتن است. “محکومیت هستند و تنها زمانی در مقدار بسیار کمی از موارد” او می گوید. “و تماشای نشان می دهد که در آن این است که تمرکز اصلی – به عنوان مخالف به یک شخص چگونه است نهفته پس از تجاوز – قرار می دهد یک مقدار باور نکردنی از فشار بر قربانیان به گزارش زمانی که آنها آماده نیست.” این پس از آن باعث می شود آن را از همه بیشتر خرد کن اگر و زمانی که پلیس نمی اتهامات مطبوعاتی ارین می افزاید. “وجود دارد خیلی بیشتر به یک قربانی داستان از چقدر زمان مهاجم خود را در خدمت در زندان است.”

من ممکن است شما را نابود شده است برچسب یک “رضایت درام”. در حالی که این عبارت ممکن است صدا تقلیل آن به دقت توصیف چند بعدی لنز که از طریق آن scrutinises موضوع. نگاه در صحنه که در آن تری اتحاد با مردان در ایتالیا تنها بعد به کشف کنند که آن را ممکن است یک راه اندازی. چرا که تری تا به حال راضی به با غریبه ها به جای دو, دوستان, می کند که پس از آن ارائه او برخورد nonconsensual? و باید او احساس نقض شده است. سوالات مشابه مطرح شده که Kwame رابطه جنسی با یک زن بدون گفتن او او در واقع گی – Coel crystalises نظر او در این هنگام Arabella بعد کمیته انضباطی به تذکر Kwame برای رفتن به رختخواب با کسی که تحت كنید.

وجود دارد خیلی بیشتر به یک قربانی داستان از چقدر زمان مهاجم خود را در خدمت در زندان

ارین 27

در یک قسمت آرابلا با دیگر نویسنده Zain که طول می کشد کاندوم بدون گفتن او در طول مقاربت یک عمل شناخته شده به عنوان “stealthing”. Stealthing است از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده به عنوان حمله در انگلستان و ولز تحت عبارت “مشروط به رضایت” و در عین حال یک گزارش سازمان پایان خشونت علیه زنان (EVAW) ائتلاف یافت که 40 درصد از مردم به اشتباه بر این باورند که هرگز یا نه معمولا تجاوز جنسی به حذف کاندوم بدون یک شریک رضایت. Coel تقویت شدت از این به ظاهر بی ضرر عمل می کنند زمانی که Arabella ناشران Zain به عنوان یک “متجاوز” در حالی که ارائه یک سخنرانی در یک رویداد ادبی.

ما می دانیم بسیاری از اسطوره های دیگر در اطراف آنچه به منزله حمله به. همان EVAW گزارش دریافتند که یک سوم از مردان فکر می کنم اگر یک زن flirted در تاریخ قبل از وادار کردن غیر مبتنی بر رضایت طرفین در آن به طور کلی نمی خواهد تعداد به عنوان تجاوز به عنف و متناوب و در مردان نیز گزارش شده و اعتقاد داشتند که یک زن نمی تواند ذهن خود را تغییر دهید در مورد رضایت بعد از رابطه جنسی را آغاز کرده است.

همه این ثابت می کند که چرا من ممکن است شما را از بین ببرد این است که چنین لازم تلویزیون. به خصوص زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه مردمی فرهنگ استفاده از خشونت جنسی به عنوان یک بلاعوض طرح دستگاه در گذشته است. نگاهی به بازی تاج و تختکه اغلب استفاده می شود تجاوز به عنف به عنوان بخشی از یک داستان دراماتیک arc. یا ITV را دروغگوکه مورد انتقاد قرار گرفت برای دعوت مخاطبان به سوال اعتبار از بازماندگان تجاوز در حالی که اولین سری از 13 دلایلی که شامل تکرار گرافیک صحنه های تجاوز به عنف بود و متهم شده است از آتش تجاوز جنسی با خودکشی. اکثر برنامه شامل تجاوز به عنف و حمله در حال حاضر شامل ماشه هشدار در شروع قسمت. اما آیا این واقعا بهانه استفاده از چنین خشونت گرافیک? و چقدر معتبر است این استدلال که تلویزیون نویسندگان و بازیگران اغلب استفاده کرد از آسیب رساندن به توصیفاتی از تجاوز به عنفاست که آنها در مبارزه با انگ و بالا بردن مهم مکالمات?

مزایای شاهد حمله بر روی صفحه نمایش است که به طور کامل وابسته به چگونگی انجام آن توضیح می دهد Andrea سیمون رئیس امور عمومی در EVAW. “گرفتن خشونت جنسی به عنوان یک شکل از سرگرمی فقط و علل فرهنگی آسیب به جامعه ما,” او می گوید. “ما بیش از حد اغلب مضر تجاوز اسطوره های تقویت شده به عنوان مثال – مانند ‘واقعی تجاوز متعهد است توسط یک غریبه با یک سلاح است و گاهی اوقات ‘تحریک’ توسط زنانی که در لباس پوشیدن به شیوه ای خاص و یا تا به حال بیش از حد به نوشیدن. این خوراک هر کس را که دیده است به عنوان یک ‘واقعی’ قربانی که یک مجرم و در نتیجه آن موارد تحت پیگرد قانونی قرار دارد و رسیدن به یک اعتقاد که حتی موارد تا کنون گزارش در وهله اول است.”

Michaela Coel به عنوان Arabella و Weruche Opia به عنوان تری در من ممکن است شما را از بین ببرد. (من ممکن است شما را از بین ببرد/BBC One)

آن را از ابتدا روشن است که من ممکن است شما را از بین ببرد نیست با استفاده از تجاوز جنسی به عنوان صرفا یک طرح ابزار. به جای آن به بررسی بسیاری از راه های ما به طور مداوم دچار سوء تفاهم و بهانه خشونت جنسی. در نظر بگیرید این آموزش شما هرگز تا به حال به جز Coel می آموزد بیننده با نشان دادن به جای گفتن. این جای تعجب نیست که منتقدان lavished ستایش در سری. “هنگامی که محبوب برنامه تلویزیون است که گسترده رسیدن و درخواست طول می کشد این فرصت برای افزایش آگاهی و درک از تجاوز جنسی بسیار مثبت بالقوه حتی پیشگیرانه بالقوه می گوید:” یک سخنگوی بحران تجاوز. “املاک, relatable بازماندگان’ دیدگاه, داستان, صدای, باید در قلب این روایات اگر ما در حال رفتن به حرکت به دور از مضر کلیشه بهبود همدلی و درک و در نهایت کاهش و جلوگیری از خشونت و سوء استفاده در دراز مدت.”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره برای افراد مبتلا به تجاوز و سوء استفاده جنسی در بحران تجاوز و یا شما می توانید تماس بگیرید و ملی خشونت خانگی با خط تلفن در 0808 2000 247.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید