من می دانم آنچه شما را در این تابستان: چگونه ما در سوگواری یک فصل از دست داد به مستند?

به یاد داشته باشید برنامه ؟ چیزهایی که شما اغلب ساخته شده اغلب لغو و همیشه reveled در شخص دیگری کشیدن پلاگین ب

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

به یاد داشته باشید برنامه ؟ چیزهایی که شما اغلب ساخته شده اغلب لغو و همیشه reveled در شخص دیگری کشیدن پلاگین بر روی. آنها پر, خاطرات و تقویم مصرف در روز و شب و تعطیلات آخر هفته; دادن زندگی ما لحظات مورد علاقه و قله از هیجان خارج از یکنواختی 9-5 روز کاری.

تابستان تعریف بسیار از طرح-ساخت زمان. دیگر روز و درجه حرارت گرمتر ساخته شده برای نوشیدنی شام یک لیوان شراب است که تبدیل به یک بطری, شب های طولانی, اکتشاف, راه سفر, جشنواره ها و تعطیلات. جهان به ما می دهد بیشتر ساعت روز عملا التماس ما را به انجام چیزی است که ما پشیمانی و یا صرف پول بیش از حد. آن است که روان علوفه برای حفظ ما از طریق زمستان.

البته تابستان نیست فقط در مورد آب و هوا. هر بریت می داند که فصل را نمی توان تعریف شده توسط هواشناس به تنهایی. فصل دولت از ذهن است; که احساس درها در حال پرت باز کردن در پایان یک مدرسه مدت که با شما باقی می ماند از راه خود را فراتر از آخرین روز از آموزش و پرورش است. آن شیر به کودک درون ما امیدوار کننده یک دوره مهلت (حتی سیاستمداران یکی). تابستان احساس آزادی غیر قابل توضیح چمن لکه پنجره مناسب از زمان برای یک ماجراجویی.

به جز در سال 2020 است. در این سال بوده است که با مجموع آن فقدان آزادی است. انگلستان-شبکه مستند آغاز شد که در 23 مارس در تلاش برای مقابله با شیوع کروناویروس در زمان دور تمام فرد استقلال – حصول اطمینان از ما در خانه ماند و محافظت بیمه خدمات درمانی. ما به سرعت قرار داده و ما در خاطرات دور و آموخته به انکار کنیم که آزادی برای خوب بیشتر.

شخصی در یک تجارت ما با خودمان و هر یک از دیگر همه ما تصور بهتر است روز آمده است – چیزی است که آسان به انجام این کار در آخرین روزهای تاریک زمستان. ما تا به حال بقیه سال را برای زمان از دست رفته و علاوه بر همه ما تا به حال 20 قرص نان از خمیر ترش به ما را مشغول نگه دارید.

اما همانطور که ما در رسیدن به آگوست ماه های ژوئن و ژوئیه پشت سر ما – بسیاری از آمدن به تحقق که هویج در پایان بسیار طولانی بیماری همه گیر چوب است که در واقع یک فانتزی. تابستان ما از خواب خواهد بود که وایلدر و بیشتر در جشن از همیشه قبل از است چیزهای تخیلی. در حال حاضر سیاستمداران در حال صحبت کردن در شرایط تابستان 2021 هنگامی که ما در نهایت می توانید انتظار به Covid-رایگان.

همه ناگهانی من نیز در فروپاشی تابستان قبل از چشم ما. به عنوان کسی که حتی عشق تابستان که مقدار (بدیهی است که پاییز روز کامل آب و هوا) من ناگهان احساس shortchanged دانستن جمعی ما سرنوشت بدون آن نیاز به توان گفت. ما همه نشستن ناتوان به عنوان روز شروع به رسم دوباره شب کمی زودتر, لحظه به لحظه. دانستن ما می توانید انجام دهید چیزی جز تماشای.

اما ما چگونه سوگواری تابستان ما هرگز حتی فرصتی برای شروع ؟ تبدیل شدن به یک فرد بالغ و متوجه است که شما نمی بدهکار شش هفته تعطیلات دشوار درس را یاد بگیرند (و در اواسط سال فرسودگی شغلی یک مستند پدیده) اما غم من نیست در مورد قادر بودن به گرفتن تحت اللفظی گودال توقف برای سوخت گیری آن است که جهان نمی خواهد صبر کنید برای ما.

که ما در حال حاضر به عنوان بازگشت به تاریکی زمستان قبل از ما حتی یک فرصت را در نور احساس می کند مانند یک فصلی شلاق زدن. مانند زمانی که مادر خود را می آید به شما انتخاب کنید تا از خانه یکی از دوستان قبل از سرگرم کننده است حتی آغاز شده است. با وجود برخی از محدودیت ها شروع به سهولت بسیاری را در انگلستان هنوز هم احساس می کنید به دام افتاده با نگرانی; ترس از موج دوم; از بیمار شدن; جدید عادی به حرکت. (و البته برخی مانند کسانی که محافظ و افراد مسن هنوز هم هستند به معنای واقعی کلمه گیر در خانه در انتظار وعده واکسن).

اگر تابستان همواره مورد دادن انسان ها, حیوانات, طبیعت و کره زمین زمان به رشد و جبران پس از مبارزات سخت زمستان این سال احساس ما در حال غواصی در نیمه آماده. چشم انداز نیاز به یکی دیگر از مستند ما به عنوان رویکرد زمستان بدون داشتن احساس خورشید بر پوست ما احساس می کند مانند cruellest ترفند از 2020 تا کنون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب